Renault clio hatchback

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Alıcam bu arabayı kaçış yok. ;) İlk aşama içişleri bakanları ve başbakanı ikna etmek. :D

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Güzel araba modum , hayırlısıyla alırsın inşallah ve kazasız belasız günlerde kullanırsın ;)

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Hadi bakalım inşallah gönlüne göre olur :)

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Clio'lar çok kötü, resmen plastik kaporta var. o paraya avrupa araba al bence.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Almak için bir hamle yapacam ama örn. güzel bankam canım bankam benim :D bu model hakkında bilgisi olan var ise paylaşsın yahu.

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Teneke diyorum başka birşey demiyorum. :) Bunun sedanını taksi yapıyorlar,sakın alma amesfa :)

amiga.os

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgim var, içine bindiğinde eğer ki ben arabadan anlarım diyorsan, malzeme seni gıcık etmeye yetecektir ki bence çizgileri de hiç güzel değil.

ama bu işler zevk ve bütçe işleridir, alırsan şimdiden hayırlı olsun.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İyice soğuttunuz beni yahu renault yetkilileri görse şu durummu. ;)

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
abicim bende renault 19 var.inan bana işçiliği bunun fersah fersah üstünde.adamlar kumaş kullanmamak için her yanını plastikle donatmış.yazıktır parana.ayrıca kaput kapağıda genelde problemli diye biliyorum.yolda giderken ön camı patlayan arkadaşlar var.ama bu demek değildir ki hepsinde aynı hata olur.ancak benim sevmediğim ilk on araba içinde onu biliyorum

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Sonuçta para yatırılacak bir husus var ortada durup dururkende işe yaramaz bişeye para bağlamanın anlamı yok bu demektirki iyice araştırmak gerekiyor. Konu hakkında bilgileri olanların paylaşmasını tekrar rica ederim. Teşekkürler arkadaşlar. ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Fransız arabalarından hayır gelmez söylemedi deme.

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Aynısından bende de var.
Denildiği gibi kullanılan malzeme kalitesi yetersiz. Ama koltukları çok rahat.
Ancak aracın performansına kesinlikle laf söyletemeyeceğim.
Bende 1.4 motorlu olan versiyon var. Klima açık olduğu halde oldukça yüksek süratlerde gidiyorum araçta ne bir titreme ne de içeriyi rahatsız eden fazlaca bir gürültü var. Ayrıca net bir mesafe veremeyeceğim ancak Antalya - Denizli yolunu klima açık ve oldukça yüksek devirlerde gitmeme rağmen 100YTL ile gidip geliyor.

Amacın görsellikse git Avrupa bir araba al. Yok performansı iyi olsun ben de biraz modifiye ederim diyorsan doğru yerdesin git al bu aracı.

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Clioyu tavsiye etmeme bizde alcaktik cok kotu dediler fiat marea aldik gayette memnunuz arabada sağlamlik bir numara çekiş performans mukemmel yakitina cok diyenler olabilir klima kapali iken 400-420 km arasini 60-65 ytl ye gitmisti. Temiz bulabilirsen marea almani tavsiye ederin 2001 model civarni ayni paraya rahat alirsin

dr_divx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
clionun dış görünümüne kapılabiliyor insan spor görünüm cezbediyor fakat içi beş para etmez.. araba alırken bekliyeceksin hemen atlamak iyi olmuyor ben yaptım ondan biliyorum renault 19 daha iyi cliodan o da ayrı konu

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bende alacaktım seneye bundan soğuttunuz beni :S Hatchback seviyorum bende. Arabayı kötüleyenler clio'yu alma şunu al deselerdi bizde onlara bakardık

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
marea lara bakın isterseniz güzel ve seri araba :D