Reimage repair virüsü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar öncelikle selamlar sdn ailesine yeni katıldım. Bir sorum olacaktı:
Benim pc m de reimage repair uygulaması vardı ben bu uygulamayı kaldırdığım halde (denetim masasında falan yok) bana hala bildirim geliyor ve bu yüzden alt taba düşüyorum nasıl tamamen bildirimlerş de kapatabilir.

uygulama dosya bırakmıştır. dosyalarını araştırın

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Arkadaşlar öncelikle selamlar sdn ailesine yeni katıldım. Bir sorum olacaktı:
Benim pc m de reimage repair uygulaması vardı ben bu uygulamayı kaldırdığım halde (denetim masasında falan yok) bana hala bildirim geliyor ve bu yüzden alt taba düşüyorum nasıl tamamen bildirimlerş de kapatabilir.

RevoUninstaller programı indir.
Ardından aynı programı tekrar yükle (uygulamanın dizin yolunu uzun uzun aramamak için)
Daha sonra RevoUninstaller ile kaldır
Programdan eser kalmayacaktır.

_X_

Revo alternatifleri Revo yu şahlandırır.

Revo varken onlar yoktu ve ben sadece bu kategoride değil, her kategoride ilk olanları tercih eder takitlerinden akternatiflerinden adı herneyse artık uzak durmaya çalışırım.

İyi Forumlar ...

Halktan Biri

Guru Guru
Yönetici
Moderatör
Revo alternatifleri Revo yu şahlandırır.

Revo varken onlar yoktu ve ben sadece bu kategoride değil, her kategoride ilk olanları tercih eder takitlerinden akternatiflerinden adı herneyse artık uzak durmaya çalışırım.

İyi Forumlar ...
Revo Uninstaller iyidir. Ve hatta ben de bazen Revo Uninstaller'ı kullanıyorum.
Ama Windows 10'da yüklü gelen uygulamaları malesef Revo Uninstaller ile kaldırılmıyor.
Ama Windows 10'da yüklü gelen uygulamaları IObit Uninstaller ile kaldırılabiliyor.

_X_

Revo Uninstaller iyidir. Ve hatta ben de bazen Revo Uninstaller'ı kullanıyorum.
Ama Windows 10'da yüklü gelen uygulamaları malesef Revo Uninstaller ile kaldırılmıyor.
Ama Windows 10'da yüklü gelen uygulamaları IObit Uninstaller ile kaldırılabiliyor.
Bilgisayarımı uzun sğredir kullanmıyorum ilk aldığımda win 10 kurdum o günden beridir 2-3 defa açıp kullandım
En son öncekş gün olsa gerek bir site adını arkadaşlara paylaşmak için açtım.

Belirttiğin konu hakkında bilgim yok fakat mutlaka revo hakkından gelicektir.

Hangi sürümü kullandığını söylermisin dostum ?

Snickers

Profesör
Valla bende de aynı sorun oldu.Ben format atmak zorun da kaldım.Bir de bilmediğin uygulama veya programı kurmamanı öneririm.

Halktan Biri

Guru Guru
Yönetici
Moderatör
en yüksek sürümü kullanıyorsunuz. neden çalışmadığını anlamadım.
Program çalışıyor. Üstteki mesajımın birinde dediğim gibi Revo Uninstaller ile Windows 10'da yüklü gelen Windows'a ait uygulamaları örneğin (Posta ve Takvim, Hesap Makinesi, Groove Müzik, Haritalar ve Hava Durumu...) kaldıramıyoruz. Anladığım kadarıyla programda bu özellik yok.
Ama IObit Uninstaller'ın son sürümlerinde Windows 10'da yüklü gelen Windows uygulamalarını kaldırma özelliği mevcut.
@_X_

Program çalışıyor. Üstteki mesajımın birinde dediğim gibi Revo Uninstaller ile Windows 10'da yüklü gelen Windows'a ait uygulamaları örneğin (Posta ve Takvim, Hesap Makinesi, Groove Müzik, Haritalar ve Hava Durumu...) kaldıramıyoruz. Anladığım kadarıyla programda bu özellik yok.
Ama IObit Uninstaller'ın son sürümlerinde Windows 10'da yüklü gelen Windows uygulamalarını kaldırma özelliği mevcut.
@_X_
belki güncellemeyle düzeltilir emin olmasam da.

_X_

@_X_
O özellik seninde belirttiğin gibi yok demek. Mutlaka geri bildirim yapıp üst sürüm gğncellemesine vermelerini iletmek gerek.

stat counter