Reeder p11s nasıl buldunuz

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
p11s duyuruldu satışa çıktımı bilmiyorum sizce iyi cihaz olmuşmu düşünceleriniz neler

Serkar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reeder p11s ile 4gb ram 128gb depolama alani sunmus 10 cekirdek 2.5ghz hizinda bi cihaz bence guzel bi cihaz olmus

alpacino

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı eline alıp incelemeni tavsiye ederim.Görmeden incelemeden karar verme.Reeder P11s Telefon efsane olmuş.Her türlü işini rahatlıkla görür.İyigünler.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Cihaz Özellikleri ;

upload_2017-1-5_14-11-17.png

P11S 5.7" 2K AMOLED EKRAN DECA CORE - Akıllı Telefonlar

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
2200 TL , sanmıyorum bu cihaza verebileceğimi .... 1085 TL ye Mi5 32GB , 1299 TL ye Mi5 64GB , 1499 TL ye Mi5 128GB veya Mi 5s 64GB varken bunu almayın !!!

Yohan cruyff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2200lira ya 16gb iphone 6 alırken 128gb 4gb ram 8çekirdek ve 16 ya 8 kamerası olan p11s modelini alma şansınız var.en önemlisi hiç bir cihaz 10çekirdek kullanmazken siz bu performansı bir yerli markasında bulabiliyorsunuz.aslında yorumlardan ziyade rakamsal özelliklere inanın ve hemen bir mağazaya gidip cihazı deneyimleyin

Asilgnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
An itibari ile piyasada bu donanımda bir cihaz yok. Hafızası, işlemcisi, tasarımı her açıdan ayrı güzel bir telefon yapmışlar. Türk firmalarının böyle telefonlarla piyasada yer edinmesi gerçekten çok sevindirici. Şuan telefon alacak olsam bakacağım ilk seçenek şüphesiz p11s olurdu.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Kesinlikle p11s iyi cihaz i6 almakdansa p11s çok daha iyi

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Reeder'a 2200₺ vermek mi? Aklın iflas ettiği nokta olur sanırım. Alanlara hayırlı olsun diyemeyeceğim..

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Reeder elemanları da hiç sırıtmıyor(!) maşaallah ne kadar da tarafsızlar(!)..
--- Gönderi Güncellendi ---
Demi i7 plus varken :D
iPhone'a para vermek mi? Az ötede takılsınlar.. Az yukarda birisi gayet mantıklı alternatifler sunmuş..

Reeder'ın fiyatını haklı çıkarmak için tutup da hakettiğinin 2 katına satılan iPhone'ları örnek göstererek sadece kendinizi kandırırsınız..

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747

iPhone'a para vermek mi? Az ötede takılsınlar.. Az yukarda birisi gayet mantıklı alternatifler sunmuş..

Reeder'ın fiyatını haklı çıkarmak için tutup da hakettiğinin 2 katına satılan iPhone'ları örnek göstererek sadece kendinizi kandırırsınız..
Ozaman hiç telefon almayalım :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Siz gidin reeder alın bence de. Düşünmenize gerek yok..

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Bu cihazın fiyatında g5, p9, ithalatçı s7, mi5, mi5s, Sony xz gibi telefonlar varken bunu almak bence parayı çöpe atmaktır.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
2200lira ya 16gb iphone 6 alırken 128gb 4gb ram 8çekirdek ve 16 ya 8 kamerası olan p11s modelini alma şansınız var.en önemlisi hiç bir cihaz 10çekirdek kullanmazken siz bu performansı bir yerli markasında bulabiliyorsunuz.aslında yorumlardan ziyade rakamsal özelliklere inanın ve hemen bir mağazaya gidip cihazı deneyimleyin
Sende hemen kanıp al...
Mali işlemci isterse 20 çekirdek kullansın hiçbir halt yapamaz...

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
An itibari ile piyasada bu donanımda bir cihaz yok. Hafızası, işlemcisi, tasarımı her açıdan ayrı güzel bir telefon yapmışlar. Türk firmalarının böyle telefonlarla piyasada yer edinmesi gerçekten çok sevindirici. Şuan telefon alacak olsam bakacağım ilk seçenek şüphesiz p11s olurdu.
Sanki türk yapımıymış gibi allahaşkına sadece logosu türkiyede üretiliyor...

burak kabaoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün sattım. 600 lira zarar ettim 15 günde. Öncelikle donanım konusunda diyecek bir şey yok ama kim kullanıyor tam randımanla. Boyutu gereksiz derecede büyük. Şarjından çok memnun kaldım ama parmak izi okuyucusu sık sık sıkıntı yaratıyor. Defalarca okutmama rağmen okumuyor. PC'ye bağlanırken sıkıntı çıkarıyor. Kameraları 2200 liralık telefon için vasat. Aldığıma pişman oldum ki sattım. XZ aldım. Bakalım ondan şuanlık memnun gibiyim. İlk günümde ısındım telefona.

Nursevda1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle ben kırmızı olsun yok şu marka olsun 10 lira fazla olsun insanından değilim. Reeder gerçekten başarılı bir Marka zaten. İPhone 6 ve a5 2017 cihazlarını kolaylıkla P11 S İLE kıyaslayabiliyorum . Hem hepsi ayni fiyat baktığımız zaman. Ama özellik olarak p11 s daha üstün oluyor. Adamlar bize 128 GB hafıza sunmuş.. 10 çekirdekli ilk cihaz budur diye biliyorum ben. Lens kalitesi de güzel insan göz merceği ile çok yakın. Ben beğendim kullanıyorum bu sebeple tavsiye ederim. İyi sohbetler arkadaşlar . Farklı sorular olursa yine fikirlerimi paylaşmak isterim sizlerle

YunusSB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz tasarım olarak Türkiye'de gördüğüm farklı tasarımlardan biri öncelikle. Bir teknoloji marketinde bir çalışanın ısrarı üzerine orada 40 dk uğraştığım ve yüksek grafikli oyun denemesi yaptığım bir cihaz, en ufak bir kasma ile karşılaşmadım. İkinci olarak ülkemizde telefon alanların baktığı şeye, yani kameraya baktım, tamam o kadar üst bir kamera performansı yok kabul edebilirim, ama güneş ışığına yakın bir yerde çekim yapınca iş görecek bir kamera olduğunu fark ettim. Tabi bir telefondan DSLR Fotoğraf makinesi performansı bekleyen arkadaşlara da ilave uygulama kullanarak bunu başarabileceklerini belirteyim. Firma son 2 yıldır dikkatimi çeken ve hızla gelişen bir firma olması bana her mağazada göstermelerinden anlayabilirim. Tamamen performans cihazı olarak benim gibi sürekli oyun oynayan kişilere tavsiye edilebileceğim servisi olan bir firma.

Mertgurbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
p11s duyuruldu satışa çıktımı bilmiyorum sizce iyi cihaz olmuşmu düşünceleriniz neler
P11S diğer markaların önüne geçiyor tabiki bunu soylerken marka takintim olmadan objektif bir sekilde yaziyorum markaya para vermektense özelliğe para verenlerdenim.
2k ekran 128 gb dahili 4gb ram 10çekirdek tasarımı on plana çıkıyor.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Soru:
Cevabım:Çok gereksiz buldum.

Mertgurbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden gereksiz buldunuz x marka uretse gerekli mi bulacaksın

Yohan cruyff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonu ocak ayında deneyimlemiştim ve 4 gün önce aldım.daha öncede A8 2015 modelini kullanmıştım.cihaz kasa olarak onlardan çok daha iyi.çift hat kullandığım için hem hat bakımından hemde 128 gb hafızaya sahip olduğu için gerçekten işimi fazlasıyla görüyor.10çekirdek olması çok ilgimi çekmemişti ancak 128gb olan hafızadan dolayı oyun yüklemeye başladım,arka planda bir çok uygulama açık olmasına rağmen her hangi bir kasma sorunu yaşamıyorum.özellikle dual sim kullanıcılarına tavsiye ederim,daha çok yeni kullanmaya başladım ancak şuan için mutluyum.ilerleyen günlerdede cihazın performansını sizlerle paylaşıyor olucam

Nergisss89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reeder p11s kaliteli bir cihaz yapmışlar. Altyapısı çok sağlam ve titiz yapmışlar. Performansını çok iyi sergiliyor ve hızlı bir cihaz. Depolama alanı çok geniş ve kamera çözünürlüğü yüksek. Saf android olup tasarıma güvenebilirsiniz. Değerlendirmeli

Kadir Demiryürek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
P11S diğer markaların önüne geçiyor tabiki bunu soylerken marka takintim olmadan objektif bir sekilde yaziyorum markaya para vermektense özelliğe para verenlerdenim.
10 çekirdek olunca ne oluyor ? bu telefonun işlemcisi. iPhone 6s'in 2 çekirdekli Apple A9 işlemcisinden , Apple iPhone 7'nin 4 çekirdekli A10 Fusionundan ve Samsungun Galaxy Note 7'sinin 8 çekirdekli Exynos 8890'undan daha mı güçlü 10 çekirdeğiyle ?
Reeder p11s kaliteli bir cihaz yapmışlar. Altyapısı çok sağlam ve titiz yapmışlar. Performansını çok iyi sergiliyor ve hızlı bir cihaz. Depolama alanı çok geniş ve kamera çözünürlüğü yüksek. Saf android olup tasarıma güvenebilirsiniz. Değerlendirmeli
Kamera çözünürlüğü bir kıyaslama aracı mıdır ? Yüksek olunca daha mı iyi oluyor ? Reeder p11S 16MP kamerası ile S7 Edge veya HTC 10dan daha mı iyi size göre ?

Ersin Kürtür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben kullanmaya başladığımdan beri cihazla alakali en ufak bir (-) yönü bulamadım. Ayrica 10 Cekirdek'li bir cihaz su zamana kadar duymadim, bunun yani sira 4 Gb Ram ve Hafızasının direk 128 Gb olmasi gayet avantajlı. Yorumlara bakarken kulaktan dolma bilgilerle yorum yazan arkadaslar cihazi ya inceleme fırsatı yaratın kendinize ya da kullanmaya başlayın, ondan sonra tekrar bu tarz yorumlar atmayacaginizdan eminim.

Kadir Demiryürek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Arkadaslar ben kullanmaya başladığımdan beri cihazla alakali en ufak bir (-) yönü bulamadım. Ayrica 10 Cekirdek'li bir cihaz su zamana kadar duymadim, bunun yani sira 4 Gb Ram ve Hafızasının direk 128 Gb olmasi gayet avantajlı. Yorumlara bakarken kulaktan dolma bilgilerle yorum yazan arkadaslar cihazi ya inceleme fırsatı yaratın kendinize ya da kullanmaya başlayın, ondan sonra tekrar bu tarz yorumlar atmayacaginizdan eminim.
Cevap verir misiniz lütfen. 10 çekirdekli Reeder P11S 2 çekirdekli iPhone 6sden daha mı güçlü ? Çekirdek çekirdek diyorsunuz o anlam çıkıyor
4GB LPDDR3 dikkatinizi çekerim 3 eki var sonra yani yavaş hızlarda çalışan bir ram bu ramda 1200-1300 TLlik Asus Zenfone 2dede var

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Reeder'a 2200₺ vermek mi? Aklın iflas ettiği nokta olur sanırım. Alanlara hayırlı olsun diyemeyeceğim..

2200 TL , sanmıyorum bu cihaza verebileceğimi .... 1085 TL ye Mi5 32GB , 1299 TL ye Mi5 64GB , 1499 TL ye Mi5 128GB veya Mi 5s 64GB varken bunu almayın !!!

Ypk sevmedim tasarımını telefonun

Yerli derken? Gionee'nin üzerine reeder ismini basıp satıyorlar işte.

Sende hemen kanıp al...
Mali işlemci isterse 20 çekirdek kullansın hiçbir halt yapamaz...

Bugün sattım. 600 lira zarar ettim 15 günde. Öncelikle donanım konusunda diyecek bir şey yok ama kim kullanıyor tam randımanla. Boyutu gereksiz derecede büyük. Şarjından çok memnun kaldım ama parmak izi okuyucusu sık sık sıkıntı yaratıyor. Defalarca okutmama rağmen okumuyor. PC'ye bağlanırken sıkıntı çıkarıyor. Kameraları 2200 liralık telefon için vasat. Aldığıma pişman oldum ki sattım. XZ aldım. Bakalım ondan şuanlık memnun gibiyim. İlk günümde ısındım telefona.

Soru:
Cevabım:Çok gereksiz buldum.
Hiçbişey demiycem size reeder elemanları kanmayın arkadaşlar bildiğiniz kazık