Reeder P10s Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Reeder P10s kullanıcıları bu konu altında toplanıyor.
m_reeder-p10s-16.jpg

-8 çekirdekli MediaTek Helio X10 işlemcisi
-Mali T880 grafik birimi
-5.5 inç ekran
-4 gb ram
-Full HD ekran çözünürlüğü
-64gb dahili depolama
-Arttırılabilir hafıza
-3000mAh kapasiteli batarya
-3D Touch
-Arka Kamera: 16 MP, F1.8 diyafram açıklığı
-Ön Kamera: 8 MP, F2.2 diyafram açıklığı
gibi özellikleriyle karşımıza çıkan Reeder P10s için soru ve görüşlerinizi bu çatı altında paylaşabilirsiniz.

Ekran Resmi 2016-07-05 13.53.25.png

reeder-p10s-inceleme-bd98effbdabb7c824149.jpg

Fastie73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese selamlar
Telefonumu alalı 2 gün oldu. İnternetten araştırılması göre parmak okuma tuşunun sağında ve solunda olan dokunmatik tuşların aydınlatması olması gerekiyor. Ya yanlış bilgi yada ben yolunu bulamadım. Bilgisi olan varsa burda paylaşsın lütfen...

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Herkese selamlar
Telefonumu alalı 2 gün oldu. İnternetten araştırılması göre parmak okuma tuşunun sağında ve solunda olan dokunmatik tuşların aydınlatması olması gerekiyor. Ya yanlış bilgi yada ben yolunu bulamadım. Bilgisi olan varsa burda paylaşsın lütfen...
Fotoğraflarda tuşun kenarlarında metal var gibi duruyor.

Fastie73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güneşli havada beyaz küçük nokta var. Gözüküyor. Ama karanlık ortamda hiçbirşey gözükmüyor. Bir sitede p10s p10 karşılaştırmasında aydınlatmalı tuşlar diye özellikle belirtilmiş.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Güneşli havada beyaz küçük nokta gördüğün işte kenarındaki ince metaldir. Metal üzerine ışık yansırsa parlar zaten. Her siteye güvenmemek lazım.

Fastie73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Koskoca telefona tuş aydınlatması konmamış. Atalar boşa dememiş "ucuz etin yahnisi yenmez." diye. Arka kamerada ölü çıktı. Umarım kısa sürede bir güncelleme ile düzeltebilirler...

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Koskoca telefona tuş aydınlatması konmamış. Atalar boşa dememiş "ucuz etin yahnisi yenmez." diye. Arka kamerada ölü çıktı. Umarım kısa sürede bir güncelleme ile düzeltebilirler...

Ya tuş aydınlatması nedir abi ? 2 tane tuşun görevini falan mı karıştırıyorsun ? Sol taraf geri tuşu sağ taraf açık uygulama tuşu işte

Mehmet2302

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selamlar
Herkese selamlar
Telefon deneyiminden bahseder misin?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Arkadaşlar şu telefonu alan bir arkadaş kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir mi ?

halloven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanıcı yorumlarını bekliyoruz arkadaşlar alanlar varsa yazabilir mi?

Gökçen Çekiç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok memnunum P10s çok seri telefon kesinlikle donmuyor.Oğlum yüksek grafikli oyunları çok rahat oynuyor.Sinirlenip bir kere yere attı maşallah taş gibi bişey olmadı.Herkese tavsiye ederim

Eklc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullana Bilecegin En İyi Cihaz 6 aydır Cihaz Elimde daha 1 Kere Pişman Olmadım kamera performans islemci isinma konusu 1 kere sıkıntı yasamadim kesinlikle tavsiye ederim g4 de kullandim s6 da kullandim on kati daha iyi kesinlikle REEDER P10S ALMALİSİN KARDESİM

Serdal sarac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P10s bugüne kadar kullandığım enguzel cihaz diyebilirim.donma adına hicbirsey le karşılaşmadım.fiyat performans adına çok iyi.almayi düşünenlerin kaçırmaması gereken bir cihaz.kesinlikle tavsiye ediyorum

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
g4 de kullandim s6 da kullandim on kati daha iyi kesinlikle REEDER P10S ALMALİSİN KARDESİM

Yorumunuzu hiç samimi bulmuyorum. Sizinki biraz savaşta her şey mübah gibi olmuş.

Yapmayın arkadaşlar.. çok bariz belli oluyor çünkü.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bu reeder trollerinden gına geldi arık.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Konuyu baltalamayin arkadaslar kullanan kullanici deneyimlerini sunsun bilgisi olan cihaz hakkinda bilgi alisverisi yapsin..

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Konuya girip mesaj yazmak yada okumak zorunda degilsiniz konuyu dagitmayin arkadaslar.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Uzaklaşın beyler burayı da ele geçirmişler

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Telefonda mediatek işlemci var. Sadece bu kadar söylüyorum.

Eklc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eger profilime bakarsanız lg çalışanı olarak bu yorumu yapiyorum face sayfamda emrullah kılıç olarak bakabilirsiniz sadece tecrubemi paylaşmak istedim tabiki siz kendiniz gibi sanıyorsunuz tarafsız olun ya Markaci yada performansci iyi gunler

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Şu reeder Çalışanları forumu basmasa çok iyi olacaktı.Lanet ettim.Alacak olsam da p10s almam bu vakitten sonra.

Eklc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendin bilirsin sadece ben kullanıcı olarak sundum çalışanı da degilim sadece memnun olan bir kullaniciyim

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Şu reeder Çalışanları forumu basmasa çok iyi olacaktı.Lanet ettim.Alacak olsam da p10s almam bu vakitten sonra.
Zaten bakma burada şahlandırdıklarına.. Araştırmalarıma göre sorunlu bir marka imiş.. Tamamen reklam ve şişirmeye dayalı.. Tabletini alacaktım ama vazgeçtim..