Reeder P10s Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Reeder P10s kullanıcıları bu konu altında toplanıyor.
m_reeder-p10s-16.jpg

-8 çekirdekli MediaTek Helio X10 işlemcisi
-Mali T880 grafik birimi
-5.5 inç ekran
-4 gb ram
-Full HD ekran çözünürlüğü
-64gb dahili depolama
-Arttırılabilir hafıza
-3000mAh kapasiteli batarya
-3D Touch
-Arka Kamera: 16 MP, F1.8 diyafram açıklığı
-Ön Kamera: 8 MP, F2.2 diyafram açıklığı
gibi özellikleriyle karşımıza çıkan Reeder P10s için soru ve görüşlerinizi bu çatı altında paylaşabilirsiniz.

Ekran Resmi 2016-07-05 13.53.25.png

reeder-p10s-inceleme-bd98effbdabb7c824149.jpg

Herkese selamlar
Telefonumu alalı 2 gün oldu. İnternetten araştırılması göre parmak okuma tuşunun sağında ve solunda olan dokunmatik tuşların aydınlatması olması gerekiyor. Ya yanlış bilgi yada ben yolunu bulamadım. Bilgisi olan varsa burda paylaşsın lütfen...

Herkese selamlar
Telefonumu alalı 2 gün oldu. İnternetten araştırılması göre parmak okuma tuşunun sağında ve solunda olan dokunmatik tuşların aydınlatması olması gerekiyor. Ya yanlış bilgi yada ben yolunu bulamadım. Bilgisi olan varsa burda paylaşsın lütfen...
Fotoğraflarda tuşun kenarlarında metal var gibi duruyor.

Güneşli havada beyaz küçük nokta var. Gözüküyor. Ama karanlık ortamda hiçbirşey gözükmüyor. Bir sitede p10s p10 karşılaştırmasında aydınlatmalı tuşlar diye özellikle belirtilmiş.

Güneşli havada beyaz küçük nokta gördüğün işte kenarındaki ince metaldir. Metal üzerine ışık yansırsa parlar zaten. Her siteye güvenmemek lazım.

Koskoca telefona tuş aydınlatması konmamış. Atalar boşa dememiş "ucuz etin yahnisi yenmez." diye. Arka kamerada ölü çıktı. Umarım kısa sürede bir güncelleme ile düzeltebilirler...

Koskoca telefona tuş aydınlatması konmamış. Atalar boşa dememiş "ucuz etin yahnisi yenmez." diye. Arka kamerada ölü çıktı. Umarım kısa sürede bir güncelleme ile düzeltebilirler...
Ya tuş aydınlatması nedir abi ? 2 tane tuşun görevini falan mı karıştırıyorsun ? Sol taraf geri tuşu sağ taraf açık uygulama tuşu işte

Herkese selamlar
Herkese selamlar
Telefon deneyiminden bahseder misin?

Arkadaşlar şu telefonu alan bir arkadaş kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir mi ?

Çok memnunum P10s çok seri telefon kesinlikle donmuyor.Oğlum yüksek grafikli oyunları çok rahat oynuyor.Sinirlenip bir kere yere attı maşallah taş gibi bişey olmadı.Herkese tavsiye ederim

Eklc

Üyecik
Kullana Bilecegin En İyi Cihaz 6 aydır Cihaz Elimde daha 1 Kere Pişman Olmadım kamera performans islemci isinma konusu 1 kere sıkıntı yasamadim kesinlikle tavsiye ederim g4 de kullandim s6 da kullandim on kati daha iyi kesinlikle REEDER P10S ALMALİSİN KARDESİM

P10s bugüne kadar kullandığım enguzel cihaz diyebilirim.donma adına hicbirsey le karşılaşmadım.fiyat performans adına çok iyi.almayi düşünenlerin kaçırmaması gereken bir cihaz.kesinlikle tavsiye ediyorum

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
g4 de kullandim s6 da kullandim on kati daha iyi kesinlikle REEDER P10S ALMALİSİN KARDESİM
Yorumunuzu hiç samimi bulmuyorum. Sizinki biraz savaşta her şey mübah gibi olmuş.

Yapmayın arkadaşlar.. çok bariz belli oluyor çünkü.

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı
Konuyu baltalamayin arkadaslar kullanan kullanici deneyimlerini sunsun bilgisi olan cihaz hakkinda bilgi alisverisi yapsin..

stat counter