Redmi Note 7 ve Honor 9x kararsızlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

capemre

Doçent
Sizce Redmi Note 7 alıp yoluma bakayım mı yoksa Honor 9x'i beklemeli miyim ?
Honor 9x Kirin 810 ile gelecek giriş fiyatı ne kadar olur ?
edit: Samsung ve LG önermeyin
edit: bu iki cihaz hakkında yorumlarınız benim için önemli
iyi forumlar

Leand

Profesör
Bütçe nedir? Biri 2000 bandında öteki hiç bir şeyi belli olmayan 3000 bandı cihazı.

astegon

Profesör
Honor 9x'in 23 temmuzda tanıtılması ile anca bayram öncesine olmadı sonrasına gelmesi muhtemel. Önce çin'e odaklanırlar.

Eylülü bulur gelmesi resmi olarak.

Aceleniz yoksa bekleyin derim.

@ardagrbz

Doçent
Çıkmamış bi cihaz hakkında karşılaştırma yapılması pek doğru olmaz ki Türkiye'ye geleceğini pek sanmıyorum.
Ama şahsen çıksada pop-up kamera bana göre kullanışsız olduğu için Note 7 derim.

M.C.D

Asistan
Acelen yoksa beklemeni tevsiye ederim. Honor un fiyatı yüksek olsa bile ozamana kadar xiaominin ve diyer markaların yeni telefonları çıkar (mesela Mi A3)

capemre

Doçent
Honor un ne olacagı bellisiz rn7 yi de sevmiyorsunuz başka cihazlara bakın
sevmediğimden dolayı değil kronik sorunları olduğunu öğrendim ben de ister istemez çekiniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Honor 9x'in 23 temmuzda tanıtılması ile anca bayram öncesine olmadı sonrasına gelmesi muhtemel. Önce çin'e odaklanırlar.

Eylülü bulur gelmesi resmi olarak.

Aceleniz yoksa bekleyin derim.
valla benim acelem yok hocam Honor'un view 20 dışında çoğu cihazı ülkemize geldi
8x geldiyse 9x kesin gelir diyorum
fiyat olarak da 3000 altında gelir bence siz ne düşünüyorsunuz ?

Acelen yoksa beklemeni tevsiye ederim. Honor un fiyatı yüksek olsa bile ozamana kadar xiaominin ve diyer markaların yeni telefonları çıkar (mesela Mi A3)
fiyatı Honor 8x'e yakın bir fiyatta olmasını umuyorum
Saf Android arayüzü sevmiyorum sebebi ise Google arama çubuğunun sabit olmasından dolayı

Bütçe nedir? Biri 2000 bandında öteki hiç bir şeyi belli olmayan 3000 bandı cihazı.
Kirin 810 ile geleceğini biliyorum

Kaansn34

Asistan
sevmediğimden dolayı değil kronik sorunları olduğunu öğrendim ben de ister istemez çekiniyorum

valla benim acelem yok hocam Honor'un view 20 dışında çoğu cihazı ülkemize geldi
8x geldiyse 9x kesin gelir diyorum
fiyat olarak da 3000 altında gelir bence siz ne düşünüyorsunuz ?

fiyatı Honor 8x'e yakın bir fiyatta olmasını umuyorum
Saf Android arayüzü sevmiyorum sebebi ise Google arama çubuğunun sabit olmasından dolayı

Kirin 810 ile geleceğini biliyorum
Şu kronik sorunu olayına kimse açıklama getirmiyor maalesef.. Benim de o çok kafamı karıştırıyor :(

Emre:)

Üyecik
Honor 9x bekleyene kadar birçok model çıkacak. Meizu note 9 mesela. Hani o telefonu bekleyim onu alayım deseniz bile o telefon çıktığında başka telefon olacak bu sefer o aklınızı çelecek. Bunun ardı kesilmez. Ne zaman telefon alacağınıza karar verin ve o an hangisinin iyi olup olmadığını tartın ona göre alın derim. s11 deseniz neyse de honor 9x de beklenmez ki.

capemre

Doçent
Honor 9x bekleyene kadar birçok model çıkacak. Meizu note 9 mesela. Hani o telefonu bekleyim onu alayım deseniz bile o telefon çıktığında başka telefon olacak bu sefer o aklınızı çelecek. Bunun ardı kesilmez. Ne zaman telefon alacağınıza karar verin ve o an hangisinin iyi olup olmadığını tartın ona göre alın derim. s11 deseniz neyse de honor 9x de beklenmez ki.
honor 9x 23 temmuz'da tanıtılacak eylül gibi ülkemize gelir diye tahmin ediyorum
honor 9x duyurulmadan önce aklımı xiaomi mi cc9 çeldi ama o da avrupada mi a3 olarak tanıtılacakmış ondan o yüzden vazgeçtim
honor 9x bence beklenmeye değer ben samsung sevmiyorum s veya note serisine bütçem yetmez ayrıca s11 beklediğim bir telefon değil

Cep telefonlarından alınan ÖTV'de değişikliğe gidildi. Tüm telefonlarda yüzde 25 olan ÖTV oranı, vergi matrahı 640 TL ile bin 500 TL arasında olanlarda yüzde 40'a, matrahı bin 500 TL'yi aşanlarda yüzde 50'ye çıkartıldı.

Nasıl 3000 TL altı gelecek bu telefon ?

Halen gelecek diyorsunuz, gelmeyececk güzellerim, canlarım, minnoşlarımmm

stat counter