Red Alert 3 Doğrulandı!

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Dedikoduların internete yayılmasından sadece birkaç saat sonra, EA resmi duyuruyu yaptı: Red Alert 3 yapım aşamasında. Detaylar ise yazıda.

Kırmızı alarm üçüncü kez çalmaya hazırlanıyor; üstelik bu kez sadece PC'de değil, yeni nesil konsollar Xbox 360 ve PlayStation 3'te de stratejiye doyabileceğiz. Kooperatif oynanışa tam destek verecek olan Red Alert 3'te, alternatif bir zamana yolculuk yapan Ruslar, Amerika - Avrupa İttifakı ve Empire of the Rising Sun (muhtemelen Japonlar) arasında patlak vermek üzere olan 3. Dünya Savaşı'nda rol alacağız.

Zaman alternatif olunca, zaten yeterince ilginç olan Red Alert teknolojileri de evrim geçirecek; zırhlı ayılar, savaş balonları, teleport, akıllı yunuslar, şekil değiştiren tanklar gibi yeniliklere hazır olun. Ayrıca savaş Pasifik Okyanusu'nda geçeceğinden, deniz çatışmaları da ağırlıkta olacak.

redalert3-2.jpg

Resmi web sitesi yayınlanan Red Alert 3 için henüz bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak Tiberium Wars'ın sınırlı üretim paketini veya Kane's Wrath ek paketini alanlar, yıl sonunda açılacak olan beta testi için davetiyeye de sahip olacak.

redalert3-1.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Red Alert 3
SDN - http://shiftdelete.net

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Orak/Çekiç.. SSCB.. Soğuk Savaş.. :I

MetalStorm1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet az önce bu haberi aldım söylencek bşi yok , C&C diorm baska bsi demiorm,harika müthiş RA2 den devam etmeleri ayrıca bi müthiş süper ..bla bla bla .. oyun kadar system requirement'inide merak ediyorummm :(

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Orak çekiç Red Alert'ın logosudur arkadaşlar, yoksa SDN her türlü siyasetten uzak durmaya çalışan bi oluşum. Aman diim yarın öbür gün "Yoldaş gel sana bi vodka ısmarlayayım, nazdarovya!" diye gelmesin kimse, çok acıklı uçan tekmik atarız ekip olarak.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Yalnız çılgın Tanya yine olacak sanırım :D Bak canım Red Alert 2 cekti simdi :)

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
yok alengirli abi sen yanlış anladın :( ben SDN için söylemedim..
oyun sanırım soğuk savaş yıllarında geçtiği için öyle dedim.. oynanır manasında..
bi hata yaptıysam özür dilerim yani.. :)

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Yanlış anlamalar silsilesi şey oldu demek ki. RadoN sen üzülen smiley yaparsan, ben yakarım bu geceleri ( Çılgın Sedat dinliyorum). Yok ben sana kastetmedim, anladım hoşuna gitti oyunun geçeceği zaman dilimi ve kurgu :) Sadece koyarken biraz ikilemde kaldım da o logoyu (anasayfaya), sonrasında gelebilecek yorumlara hazır laf ordan geçerken değineyim dedim.

Neyse bakalım, bekleyelim görelim. Red Alert 2'yi oynarken liseye gidiyordum ya, vay be, yıllar utansın.

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Umarım C&C'nin devamının başarılı olduğu gibi bununda başarılı olur doya doya oynarız. Starcraft II'yide isteriz :D

AmmoniaC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oh be vallai güzel haber budur ..

Bence cok geç kaldılar ama yaptıklarına şükretmek lazım

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Sadece koyarken biraz ikilemde kaldım da o logoyu (anasayfaya), sonrasında gelebilecek yorumlara hazır laf ordan geçerken değineyim dedim.
ehe ehe :D :D .. hazırlıklıydın yani cevaplara karşı.. stok geniş mi abi.. :D :D

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bayılıyorum C&C oyunlarına yaa strateji manyagı olduk zaten :D

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Armageddon is here !!! çok özeldik çok,general serisi red alert kadar doyuramadı zaten (benim kanaatim) p 200 mmx de kasıla kasıla II yi oynadıgımz zamanları hatırladım da çok özlemişiz diyorum başkada birşey demiyorum :)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
OmerCaqatay dedi ki:
Umarım C&C'nin devamının başarılı olduğu gibi bununda başarılı olur doya doya oynarız. Starcraft II'yide isteriz :D
+1

hadi gelsinler artık daha fazla bekletip adamı sinir etmesinler :)

sinansas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim de canım çekti hakketen ama ilk 2 sürümü gibi başarılı olabilecek mi bilmiyorum,dune veya age of gibi pratik olmayan bir son sürümle gelirlerse ra3'ünde akıbeti onlardan farklı olmaz gibi geliyor bana...

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bitirene kadar başından kalkmayacağım (S)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Okuldan çıkar yaklaşık 2 km uzaklıkta ki internet kafeye yürüyerek giderdik 2 3 arkadaş.4 5 saate yakın RA2 oynar geri dönerdik.Gidiş yolu sıkıcıydı fakat geliş yolu gerçekten zevkliydi bağıra bağıra yapılan savaşlar irdeleniyordu.Tesla towerlar prisim tanklar ve spy savaşları en heyecanlı anlardı.Çalınan teknoloji ve para oyun bittikten sonra rakibe söyleniyordu.Belkide savaşın bir cilvesi diye parasızlıktan 15 dk da bir örümcek yapabilen taraf savaşı kaybediyordu.Kurulan apocalypse orduları ve roketter adamlar ekranın o bölgeden bir hayli yavaş geçmesine neden oluyordu.
Ana binaların takasları sırasında her türlü saldırıya karşı alınan önlemler ve Grand Cannonların ısınlanan adamlar tarafından kendi kendilerine saldırtılmalarının yanı sıra yuri prime ın da ebesinin gözü uzaklıktan adamın kanına girip kendi devletine düşmen yaptığı oyunu çok özlemiştim.RA3 oynamak için can atıyorum...Deniz savaşlarına diyecek lafım yok ahtapottur favorim,küçük uçaklardır en nefret ettiklerim.Hele rütbeli ise...

Ayrıca Dune hastasıyımdır playstationda oynuyordum gerçekten nostalji oyunların oynandığı bir internet kafe kuracağım ya da alacağım hepsini,yanımada bir kaç benim gibi insan,kendimizi muebbet dune ve ra2 oynamakla cezalandıracağız :)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
@Kriptograf redalert oyununu gerçekten çok güzel irdelemişsin :) setup'ı olsa hemen kuracağım !!!