Real Me 3Pro için beklemeye değer mi?

Bu konuyu okuyanlar

kokeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar!

Yaklaşık 2 yıldır sınava hazırlandığım için S3 mini kullanıyorum ve son 3-4 aydır ekranı yemyeşil ve kırık.Telefon almam lazım artık çünkü üniversiteye başlayacağım 3 hafta sonra.Elimdeki cihaz da aşırı sıkmış durumda beni.

Xiaomi Redmi Note7 alacakken bu forumda sürekli bahsedilen Realme 3 Pro'yu gördüm.Çıkmamış ne zaman çıkar o da belli değil çok bir zamanım yok maks bir hafta daha.Rn7 yi epey araştırdım çok da hoşuma gitmişti.Beklemeye değer diyen arkadaşlar neden olduğunu sebepleriyle açıklarsa çok mutlu olacağım.Ne gibi özellikleri(teknik özellikler vs.) üstün ya da daha yeni ülkemize geldiği için çok sorunla beraber gelmez mi?

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Hocam bence beklemeye değmez. Neden ? Çünkü cihaz ülkemize geldiğinde birilerinin alıp kullanması lazım ki iyi mi düzgün mü doğru çalışıyor mu ?.. Donanımsal olarak üstün ama çıkar çıkmaz aldığında belki hataları olacak bilemeyiz. Biraz risk meselesi. Yoksa kağıt üstünde rn7den daha iyi olan bir telefon. Zaten 1 hafta içinde de gelmez bence. Rn7 alın geçin derim.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
19-20 ağustos ta çıkacaktı 2-3 gün geçti hala ses yok. Tuhaf bir durum Realme için.

Mail de attım kendilerine, daha önce şak diye cevaplamışlardı şimdi sanırım işler sarpa sardı sanki. Bekleyelim bakalım.

Reaksiyon puanı
2
2000 tlye performans ve dayanıklılık bakımında realme pro 3 e alternatif olarak önerebileceğiniz bir telefon var mı acaba? Çünkü çıkmadı 19 unda artık almayı düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2143 tl ye A50 yi tercih etmeye başladım açıkçası.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
2000 tlye performans ve dayanıklılık bakımında realme pro 3 e alternatif olarak önerebileceğiniz bir telefon var mı acaba? Çünkü çıkmadı 19 unda artık almayı düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2143 tl ye A50 yi tercih etmeye başladım açıkçası.
A50 iyi bir tercih. V30 plus veya fena olmayan redmi note 7 seçeğiniz var hocam.