Razer Abyssus 2000 vs Logitech G102

Bu konuyu okuyanlar

Yuzugulenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sizce BİM'de satışa çıkacak Razer Abyssus 2000'mi yoksa Logitech G102'mi ikiside aynı fiyat hangisi daha iyidir?

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
G102 al, razer hep iyi olarak tanımladığı için herkes bu kadar abartıyor ama şu saçmalığa bir bakar mısın dolar 6 tlyken bile o mouse 150 tlye denk geliyor ki doların 4 tl olduğu zamanları veya daha öncesini düşünürsek o mousenin ne kadar çöp olduğunu çok güzel görebiliriz. Zaten mouse yapısı olarak küçük elli insanlar için ve el ergonomisini hiç önemsemeyen bi yapısı var logitech al pişman olmazsın

Yuzugulenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
G102 al, razer hep iyi olarak tanımladığı için herkes bu kadar abartıyor ama şu saçmalığa bir bakar mısın dolar 6 tlyken bile o mouse 150 tlye denk geliyor ki doların 4 tl olduğu zamanları veya daha öncesini düşünürsek o mousenin ne kadar çöp olduğunu çok güzel görebiliriz. Zaten mouse yapısı olarak küçük elli insanlar için ve el ergonomisini hiç önemsemeyen bi yapısı var logitech al pişman olmazsın
Teşekkür ederim bende tercihimi Logitech'ten yana yapacağım Razer biraz sadece isim olsun gibi.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Valla Razer'ın isimden ibaret olduğuna inanan kişilerden biriydim. Bundan 8 ay önce SteelSeries Rival 310 aldım indirimle. Neyse ürünü alırken demişlerdi ki herhangi bir kauçuk probleminde yeni ürün veriyoruz çünkü SteelSeries de kauçuk problemi en sık görülen problemmiş. Aradan 7 ay geçti ben fareyi laptop çantasına koydum uçakla İstanbula gittim. Eve geldim baktım sağ taraftaki kauçuk komple çıkmış. Servise verdim adamlar daha bana bir şey demeden direkt para iadesi yaptılar. SteelSeries o kadar güvendiğim markaydı ama benim için hayal kırıklığı oldu. Hazır para iadesi yapılacakken daha iyi ürün alıyım dedim ve Rival 600 almayı kafaya koydum ta ki Razer Mamba ürününü görene kadar. Aldım ve 1 aydır kullanıyorum açıkçası bu zamana kadar kullandığım en iyi ürün ben böyle bir şey görmedim. Yazılımı desen o da bir harika. Hani Abyssus modeli nasıldır bilemem ama Razer'ın sadece isimden ibaret olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Yuzugulenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Valla Razer'ın isimden ibaret olduğuna inanan kişilerden biriydim. Bundan 8 ay önce SteelSeries Rival 310 aldım indirimle. Neyse ürünü alırken demişlerdi ki herhangi bir kauçuk probleminde yeni ürün veriyoruz çünkü SteelSeries de kauçuk problemi en sık görülen problemmiş. Aradan 7 ay geçti ben fareyi laptop çantasına koydum uçakla İstanbula gittim. Eve geldim baktım sağ taraftaki kauçuk komple çıkmış. Servise verdim adamlar daha bana bir şey demeden direkt para iadesi yaptılar. SteelSeries o kadar güvendiğim markaydı ama benim için hayal kırıklığı oldu. Hazır para iadesi yapılacakken daha iyi ürün alıyım dedim ve Rival 600 almayı kafaya koydum ta ki Razer Mamba ürününü görene kadar. Aldım ve 1 aydır kullanıyorum açıkçası bu zamana kadar kullandığım en iyi ürün ben böyle bir şey görmedim. Yazılımı desen o da bir harika. Hani Abyssus modeli nasıldır bilemem ama Razer'ın sadece isimden ibaret olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.
İlla ki ancak uygun bütçeye o kadar performanslı birşey vereceklerini sanmam.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
İlla ki ancak uygun bütçeye o kadar performanslı birşey vereceklerini sanmam.
O seviyede önemli olan şey bence rahatlık ama şunu da söyleyebilirim ki Logitech ciddi manada güven veren bir marka. Servisi desen o da ayrı bir iyi. Logitech al pişman olmazsın.

Yuzugulenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O seviyede önemli olan şey bence rahatlık ama şunu da söyleyebilirim ki Logitech ciddi manada güven veren bir marka. Servisi desen o da ayrı bir iyi. Logitech al pişman olmazsın.
Steelseries Rival 110'da iyi gibi ancak garanti durumu biraz sıkıntı galiba.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
bu konu bana da ön ayak oldu. @Görkem Say
razer abbyus büyük müdür? rival 110 fazla büyük benim elim küçük belki razer abyssus alabilirim...

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Ürünü abim Cuma günü aldı. Tekerliği çıkmıştı kutudan çıkardığımızda. Çalışıyordu ama fazla ses yapıyordu abimde geri götürdü mağazaya. Çalışan para iadesini yaptı ama hiçbir şey olmamış gibi ürünü rafa geri koydu. Ucuza satıyorlar ama 10 üründen en az 4 tanesi defolu ürün oluyor. Bu arada ürün konfor olarak iyiydi ama çok fazla deneyimleyemedik.

Yuzugulenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
En iyisi yine Logitech G102, en yakın zamanda alacağım ürün, umarım dolarla beraber 200 TL'ye falan çıkmaz. ?

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
rival 110 der geçerim.