Rapidshare ile Roket Gibi Download

Bu konuyu okuyanlar

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
kullanabilceğiniz hız derken senin internet download hızınmı yoksa serverin sağladığı son hız mı hangisi ben rapid ile çoğu zaman 4096 bağlantı ile şirkette 130-180 çekiş günlerini bilirim

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bilgisayarında kullanabileceğin hız,yani evde isen,
şirkette isen tabiki full hız indiremezsin

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Valla rapid işe işim olmaz hiç bir zaman ne indireceksem Torrentlerden indiriyorum. Hem hızlı hemde kesilme derdi yok. Tekrarlıyorum..

No Rapid ;) Yes Torrent :)

Teşekkürler Toshiba :D

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Nmss dedi ki:
Valla rapid işe işim olmaz hiç bir zaman ne indireceksem Torrentlerden indiriyorum. Hem hızlı hemde kesilme derdi yok. Tekrarlıyorum..

No Rapid ;) Yes Torrent :)

Teşekkürler Toshiba :D

Korsana teşvik atın içeri bu arkadaşı :D

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Aaaa Rapid de hiç korsan yok mu yaw :D

egetun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öhhööm.
FlashGet yerine KGet ile indirmeye çalışınca pek başarılı olunamıyor. Flashget'in Linux sürümü bulunmuyor. Mozilla Firefox'ta ise FlashGot eklentisi de kurulu ayriyeten...

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
ne işiniz var flashget ile kget ile..
Internet Download Manager.

zebani56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
souris46 dedi ki:
kullanabilceğiniz hız derken senin internet download hızınmı yoksa serverin sağladığı son hız mı hangisi ben rapid ile çoğu zaman 4096 bağlantı ile şirkette 130-180 çekiş günlerini bilirim
arkadaş verdiğin paraya yazık ben 1024 lük internetle 120 ye çıkıyom senin 400 e dayanman lazım ya

zebani56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Shadow1243 dedi ki:
ne işiniz var flashget ile kget ile..
Internet Download Manager.
tamamen katılıyorum flash get bişe değil hiç kurulu olmayınca bile daha hızlı iniyo en iyisi internet dowland manager kim ne derse desin tek gerçek bu

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orbitdownloader ile İDM karşılaştırması yapabilecek kimse yok mu ? Eğer orbit ve IDM değerleri yakınsa Orbit kurarız free nede olsa

PcMaKeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
orbitle download manager arasında çok fark ama her ikisinide kullandım hatta kullanmadığım indirme yöneticisi kalmadı ve farkına vardımki en iyisi download manager.Evet dedigim gibi arkadaşlar download manager en iysi kalitelisi.bU PROGRAMDAN VAZGEÇMEYİN.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Starscream dedi ki:
Flashget öyle mi?
Yahu bari rapid premium için para ödeyen insanları yanlış yönlendirmeyin sevgili sdn yazarları :]
4mbit dsl ile türkiye şartlarında ortalama 480kb/s ile dosya çekebilecek yegane ikili rapid premium+ IDM(internet download manager) dir. Flashget idm'den ortalama %15 daha yavaş dosya indirir. İstediğiniz şekilde teste hazırım, bu işe yıllarımı verdim.(bu sözden nefret ederim:))
İlaveten rapid acc edindikten sonra, premium sayfasında; Options sekmesindeki ''Direct-downloads'' bölümünü işaretleyip, Preferred Mirror System #1 kısmında, ''Level(3) #1'' , Preferred Mirror System #2 kısmında ''Level(3) #2'' tercihlerini yapmaları, kullanıcıların daha seri dosya indirmelerini sağlayacaktır.
Firefox' ta, IE'de kullansanız, IDM otomatik olarak sisteme yerleşecek ve ''flashgot'' gibi bir eklentiye ihtiyaç duymadan doyasıya dosya çekebileceksiniz.

Ayrıca idm ile herhangi bir web sayfası üzerindeki flash görüntüleri(.flv) sağ click yaparak, ''açılan son flv videosunu indir'' seçeneğiyle, rahatlıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.(Misal, youtube'den.) Yoruldum. Saygılar.

sanırım bir şeyi kaçırıyorsun onu da ben ekliyeyim idm de sisteme yerleşirken firefox için flashgot kuruyor :)
sanırım verdiğin yıllarına bir tane daha eklemelisin :)

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
annttiigs dedi ki:
Starscream dedi ki:
Flashget öyle mi?
Yahu bari rapid premium için para ödeyen insanları yanlış yönlendirmeyin sevgili sdn yazarları :]
4mbit dsl ile türkiye şartlarında ortalama 480kb/s ile dosya çekebilecek yegane ikili rapid premium+ IDM(internet download manager) dir. Flashget idm'den ortalama %15 daha yavaş dosya indirir. İstediğiniz şekilde teste hazırım, bu işe yıllarımı verdim.(bu sözden nefret ederim:))
İlaveten rapid acc edindikten sonra, premium sayfasında; Options sekmesindeki ''Direct-downloads'' bölümünü işaretleyip, Preferred Mirror System #1 kısmında, ''Level(3) #1'' , Preferred Mirror System #2 kısmında ''Level(3) #2'' tercihlerini yapmaları, kullanıcıların daha seri dosya indirmelerini sağlayacaktır.
Firefox' ta, IE'de kullansanız, IDM otomatik olarak sisteme yerleşecek ve ''flashgot'' gibi bir eklentiye ihtiyaç duymadan doyasıya dosya çekebileceksiniz.

Ayrıca idm ile herhangi bir web sayfası üzerindeki flash görüntüleri(.flv) sağ click yaparak, ''açılan son flv videosunu indir'' seçeneğiyle, rahatlıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.(Misal, youtube'den.) Yoruldum. Saygılar.

sanırım bir şeyi kaçırıyorsun onu da ben ekliyeyim idm de sisteme yerleşirken firefox için flashgot kuruyor :)
Hayır Flashgot değil kendi eklentisini kuruyor. OrbitDownloaderde öyle sisteme kurulduğunda FF içine kendi eklentisini kuruyor bu daha iyi entegre olmalarını sağlıyor

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
BoSS dedi ki:
annttiigs dedi ki:
Starscream dedi ki:
Flashget öyle mi?

Hayır Flashgot değil kendi eklentisini kuruyor. OrbitDownloaderde öyle sisteme kurulduğunda FF içine kendi eklentisini kuruyor bu daha iyi entegre olmalarını sağlıyor

ben floshgot kurduguna eminim. Çünkü sistemimde daha önce floshgot yoktu eklentiyi bulup kurduktan sonra oldu olan :)

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
zebani56 dedi ki:
souris46 dedi ki:
arkadaş verdiğin paraya yazık ben 1024 lük internetle 120 ye çıkıyom senin 400 e dayanman lazım ya

ben orada arkadaşın söylediğine istinaden yazdım onu server yoğunluğuna göre bazen 130-180 oluyor 4096 ile tabiki bende biliyorum 400 ü bulduğunu hatta aşıyor 435 leri görüyor tabi şirkette kalan 13 pc kilit :* :*

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
oo sÜper Tam aradıgım şey

ya bu Türkiyede net Hariç Herşeyi güzel :D

ya bilmiyom pire felan alasımda yok :D

rkn_ctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese merhaba ben bu programı indirdim her şey ii güzelde şu frameworklerde bi sorun var sanırım frame workü indirdiim de karşıma iki seçenekten oluşan bi şey çıktı birisi onar diğeri kaldır diyo onar diyorum hata veriyo kaldır diyorum yine hata veriyo sürekli hata raporu gönder seçeneği çıkıyo karşıma buradan bu frame workun kurulu oldunu düşünürek crypt loadı çalıştırma istedim ama bu sefer program sisteminizde framework yok deyip çalışmadı kafayı yemek üzereyim bana yardım edebilirseniz gerçekten çok sevinicem şimdiden teşekkür ederim