rampage sn-rw8 7.1 kulaklık ayarı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6
Driver ayarlarında şöyle bir ayar var:
Ekran Alıntısı.PNG
Pubg oynarken önümdeki adamın ayak sesi yüksek arkamdaki adamın ayak sesi alçak sesle olsun istiyorum ama pek bir şey anlamadım. İlk 7.1 oyuncu kulaklığım yardımcı olur musunuz?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Sanal bile olsa 7.1 olduğunu sanmıyorum o kulaklıkta.

Reaksiyon puanı
6
image.jpg

190 tl şu anki fiyati koskoca marka yalan mı söyleyecek?

Reaksiyon puanı
6
Donanım arşivi kanalının incelediğini diyorsanız o satıcının yüzsüzlüğü ürününöyle bir iddası bulunmuyor. Hiper mythos v3
Hem şu muhabbeti geride bırakıp sorduğum soruya odaklanabilir miyiz?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Donanım arşivi kanalının incelediğini diyorsanız o satıcının yüzsüzlüğü ürününöyle bir iddası bulunmuyor. Hiper mythos v3
Hem şu muhabbeti geride bırakıp sorduğum soruya odaklanabilir miyiz?
Sorduğunuz sorunun cevabını çoktan verdim tekrar veriyorum.
7.1 olmayan bir kulaklıkta istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. ses yine Virtual Surround olarak gelmeyecek. Klasik Stereo hoparlörden farksız olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

Reaksiyon puanı
6
Sorduğunuz sorunun cevabını çoktan verdim tekrar veriyorum.
7.1 olmayan bir kulaklıkta istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. ses yine Virtual Surround olarak gelmeyecek. Klasik Stereo hoparlörden farksız olduğundan hiç şüpheniz olmasın.
olanını söyle de alıyım o zaman

Ersan E

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kulaklık sence nasıl güzel mi mikrofonu nasıl güzel mi almayı düşünüyorumda

Reaksiyon puanı
6
kulaklık sence nasıl güzel mi mikrofonu nasıl güzel mi almayı düşünüyorumda
İyi gayet kaliteli o arkadaşın dediğine bakma. Ben gayet memnunum mikrofonu da gayet güzel. Ses kasılıyo. Pubg oynarken performansımın yükseldiğini hissedebiliyorum. Yalnız önemli bir nokta var segment destek sitesinden bu kulaklığın sürücüsünü indirmezsen hiçbir verim alamazsın.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
O 7.1'in hiç bir faydası yok , açacağınıza kapatın daha iyi. Eğer bu modeli almayı düşünüyorsanız gamepower phantom'a da bakın bulabilirseniz daha ucuza aynı kulaklığı alabilirsiniz.

+ Güzel mikrofonu olması , kulağı içine alan ağrıtmayan ve dışarıdan ses geçirmeyen bir tasarımı olması

- Yüksek ama kalitesiz ses veren hoparlörler , yazılımın yetersizliği , ışıkların kapanmaması ve gece rahatsız etmesi, aşırı uzun kablonun ilk başlarda iç içe girerek kulakta aşırı ağırlık yaratması( ayırırsanız zamanla düzeliyor)

Ben bu kulaklığı 110 liraya almıştım. Bu tarz çin malı kulaklıklara çok para dökmek yerine bilindik marka , modellere kaymak akıllıca olacaktır.

Reaksiyon puanı
6
O 7.1'in hiç bir faydası yok , açacağınıza kapatın daha iyi. Eğer bu modeli almayı düşünüyorsanız gamepower phantom'a da bakın bulabilirseniz daha ucuza aynı kulaklığı alabilirsiniz.

+ Güzel mikrofonu olması , kulağı içine alan ağrıtmayan ve dışarıdan ses geçirmeyen bir tasarımı olması

- Yüksek ama kalitesiz ses veren hoparlörler , yazılımın yetersizliği , ışıkların kapanmaması ve gece rahatsız etmesi, aşırı uzun kablonun ilk başlarda iç içe girerek kulakta aşırı ağırlık yaratması( ayırırsanız zamanla düzeliyor)

Ben bu kulaklığı 110 liraya almıştım. Bu tarz çin malı kulaklıklara çok para dökmek yerine bilindik marka , modellere kaymak akıllıca olacaktır.
Benim kulaklığımla tasarımları aynı fark ettiniz mi? Ben iki kulaklığın arasında bir uçurum olduğunu düşünmüyorum. Sanki bir marka öbüründen kopya çekmiş ve kendi markası altında satışa sunmuş gibi. İki kulaklıkta marka logoları hariç her şey ortak.