Ram temizleme uygulaması Clean Master vb.

Bu konuyu okuyanlar

ruhenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir kullandığım uygulama olan clean master uygulamasını eminimki kullnanınız vardır. Uygulamanın bir seçeneğiyle kullanımda olmayan uygulamaların ram kullanımını temizlemek vardı, son güncellemeden sonra bu seçenek sorunlu, ramı temizledi olarak görülüyor fakat hala bi sürü uygulama tam tüketiyor.

Bu uygulama türevi bir uygulama önerisinde bulunabilir misiniz, veya atladığımı dülündüğünüz bir çözüm önerisi sunabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bende aynı uygulamayı kullanıyorum otomatik sonlandırma kullanıyorum bir nebzede olsa rahatlatıyor ama illaki kendim anlık temizlik yaptırıyorum. Ama şunu da söyleyebilirim ki görev yöneticisi bölümünden yapılan ram boşaltma gibi bir uygulamaya denk gelmedim hazır konu burada açılmışken bende isteğimi yapayım istenmeyen uygulamaların otomatik durdurulmasını sağlayan bir uygulama var mı ya da herhangi bir ayar menüsü ?

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ben bu uygulamaya hayranım (kalp) :) ayarlardan düzenleyince süper oluyor ama senin dediğin ayrıntıyı gözümden kaçırmışım..