Raikkonen: Yeşil ışık yandı ve gittim

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,065
f1-bahrain-gp-2018-kimi-raikkonen-ferrari-takes-his-helmet-off-after-securing-second-on-th-8053993.jpg

Kimi Raikkonen, pit stop esnasında kendisine yeşil ışık yandığını ve bunu görünce gaza bastığını söylüyor.

Kimi Raikkoen üçüncü sırada götürdüğü yarışın 36. turunda pite girdi ve takım araca süper yumuşak lastikleri taktı.
Tam o esnada yeşil ışık yandı ve Raikkonen gaza bastı. Fakat sol arka lastik tam takılamamıştı ve mekanikerlerden birisi sol arka lastiğin önünde duruyordu.
Temasın şiddetiyle mekanikerin bacağı kırılırken, Fin pilot araçtan inerek yarışı bıraktı.
"Henüz ne olduğunu bilmiyorum, mekaniker ne durumda onu da bilmiyorum. Ama bunun kendisi için iyi olduğunu söyleyemem."
"Yeşil ışık yandığı zaman gaza basıyorum ve geride neler olduğunu göremiyorum. Maalesef bugün mekanikerlerimizden birisi yaralandı."
"Işık yandığında gaza basmak benim görevim. Neler olduğunu gerçekten bilmiyorum. Umarım bir sorun yoktur, şimdilik nasıl olduğunu bilmiyorum."
"Durum hoş değil, yarşı bitiremedik. Bu harika değil. Ama bazen olabiliyor. Üzgünüm..."
Raikkonen: Yeşil ışık yandı ve gittim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
niye bıraktı? o elemanın hatası ki...
yerdeki sarı çizgiler bu yüzden var.

Son düzenleme: