Radeon Ayarı Zararlı mı ?

Bu konuyu okuyanlar

TrMıdas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
amd a6-9220 radeon r4 işlemciye sahip bir laptabım varoyunumun performansını yükseltmek için standart radeon oyun ayarımı yüksek performansa çekmek istiyorum ve tercihlerden harici ram kullanımına ayarlamak.. oyunumun adı dragon nest yani online bunun bilgisayarıma yanma ekran kartı bozukluğu gibi zaraları olur mu ? pil bozukluğuna sebeb olur mu ? bunun için bir makale önerir misiniz daha çok bilgi edinmem adına ya da açıklarsanız çok sevinirim .....Saygılar

eMİRKs

Asistan
Reaksiyon puanı
11
amd a6-9220 radeon r4 işlemciye sahip bir laptabım varoyunumun performansını yükseltmek için standart radeon oyun ayarımı yüksek performansa çekmek istiyorum ve tercihlerden harici ram kullanımına ayarlamak.. oyunumun adı dragon nest yani online bunun bilgisayarıma yanma ekran kartı bozukluğu gibi zaraları olur mu ? pil bozukluğuna sebeb olur mu ? bunun için bir makale önerir misiniz daha çok bilgi edinmem adına ya da açıklarsanız çok sevinirim .....Saygılar
soğutucu ve ekran kartına güveniyorsan alabilirsin fakat sorun çıkarır mı bilmiyorum kendim masaüstü pc kullanıyorum

TrMıdas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
soğutucu ve ekran kartına güveniyorsan alabilirsin fakat sorun çıkarır mı bilmiyorum kendim masaüstü pc kullanıyorum
Bilgisayar şu kardeşim HP 15-BW016NT AMD A6-9220 2.5GHZ-4GB-1TB-15.6"AMD-W10 NOTEBOOK

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
ekran kartını yükseğe cekerseniz ısı yuzunden uzun vadede cihazın omru kısalır

TrMıdas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartını yükseğe cekerseniz ısı yuzunden uzun vadede cihazın omru kısalır
Ekran kartını yüksek çekmeyi düşünmüyorum kardeşim haricide açılıcak dahili yerine yani bilgisayarın kullanmadığı ramda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme: