Quantum bilgisayar almak istiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
özel bilgisayarlar oluyor qantum
Eğer kuantum bilgisayarları kast ediyorsanız onları satın alamazsınız. Yüksek veri işleme kapasiteli sebebiyle sadece bilimsel deneyler yapan büyük labaratuarlarda olurlar ve satilmazlar. Qantum bilgisayar ile başka aklıma gelen bir şey yok zira Google aramasinda da bir şey çıkmıyor.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
Sanmıyorum.deep webde bulunma ihtimali yüksek.ama şu an aciliyeti yok.bir fiyatını sorayım dedim fiyatları da yok gogleda ne var ki google hep reklam.

---- Mesajlar birleştirildi ----

hmm.şu büyük laboratuvarlardan bahseder misin ??nerede olurlar?türkiyede var mıdır ??

Son düzenleme:

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
Sanmıyorum.deep webde bulunma ihtimali yüksek.ama şu an aciliyeti yok.bir fiyatını sorayım dedim fiyatları da yok gogleda ne var ki google hep reklam.

hmm.şu büyük laboratuvarlardan bahseder misin ??nerede olurlar?türkiyede var mıdır ??
Deep web dünyasında satılan bir şeyin alena ortalıkta satilacagini sanmam. Kolay bulamazsınız yani eğer öyle bir şey varsa. Dediğiniz şey hakkında fikrim yok çünkü sadece temel seviyede yorum yapabilirim.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
hmm.şu büyük lab
Deep web dünyasında satılan bir şeyin alena ortalıkta satilacagini sanmam. Kolay bulamazsınız yani eğer öyle bir şey varsa. Dediğiniz şey hakkında fikrim yok çünkü sadece temel seviyede yorum yapabilirim.
tamam.saol en azından laboratuvarlarda bulunduğunu öğrendik.türkiyede varmıdır acaba?zaten ya benim dediğim yerdedir ya da çok gizli devlet denetimindedir.başka seçenek olacağını sanmıyorum.

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
hmm.şu büyük lab
tamam.saol en azından laboratuvarlarda bulunduğunu öğrendik.türkiyede varmıdır acaba?
Ben kuantum bilgisayarlar için demiştim ama siz qantum diyorsunuz o yüzden dediklerim sizin aradığınız şey için geçerli olmayabilir. Quantum olarak yazmak istediyseniz dediğim gibi onları satın alamazsınız. Kişisel bir bilgisayar gibi değiller zaten.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
Ben kuantum bilgisayarlar için demiştim ama siz qantum diyorsunuz o yüzden dediklerim sizin aradığınız şey için geçerli olmayabilir. Quantum olarak yazmak istediyseniz dediğim gibi onları satın alamazsınız. Kişisel bir bilgisayar gibi değiller zaten.
HAYIR.BEN NE DEDİĞİMİ BİLİYORUM.KUANTUM BİLGİSAYAR DEDİM.YOKSA BULABİLİRMİYİM.QANTUM BİLGİSAYAR.

kmurat

Profesör
Selam ben dip wep. Aciliyetten satılık bir Kuantum bilgisayar var elimde. Lababaratuvarımda yer açaçağım. 2 milyar bitcoin'a anlaşırız.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
Selam ben dip wep. Aciliyetten satılık bir Kuantum bilgisayar var elimde. Lababaratuvarımda yer açaçağım. 2 milyar bitcoin'a anlaşırız.
haha sen ne dediğini bilmiyorsun.2 milyar btc.bir de önce öğren de gel.dip wep değil.deep web.2milyar btc piyasada yok.kentrilyon gibi bir şey.

Son düzenleme:

kmurat

Profesör
Kuantum bilgisayar diye bir şey yok. Ne Labaratuarda, ne de deep Web dediğin kısıtlanmış İnternet'te. Bir fikir sadece.

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Kuantum sistemleri, yeni ilaçların ve malzemelerin keşfine yol açan moleküler ve kimyasal etkileşimler karmaşıklığını çözmek amaçlı kullanılabilir. Bunlar teslimatlar için filo operasyonları optimize edilmesi gibi ultra verimli lojistik ve tedarik zincirlerini, sağlayabilir. Bize finansal verileri modellemek ve daha iyi yatırımları yapmak için anahtar küresel risk faktörlerini izole etmek için yeni yollar bulmak yardımcı olabilir. Ve böyle makine çok daha güçlü öğrenme gibi yapay zeka yönlerini yapabilir olduğundan dolayı öylece satılmaz.

colite

Profesör
Merak ettim ne yapacaksınız o bilgisayar ile.

Sakın DDOS Atıcam deme

Son düzenleme:

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
aynen hacke de merakım var.ama o bilgisayar deney yapmak için şu anda acelesi yok.ilerde deney yapmak istiyorum.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
hep öyle olduğunu söylerler ama o sadece kendileri için geçerlidir.bir de o güvenli bir yerde saklanmış olmalı.öyle bir şey olmasa adı ne diye ortada dolaşsın.mesela atom bombasının adını biz biliyoruz ama yapımını bilmiyoruz.artık yolunu buluruz güvenliğe görünmeden bunun bulunduğu yere sızmanın bir yolu yok mu acaba ?ya da başka şekilde bunu elde etmenin??içerde termal kamerasından her bir kamerası vardır zaten.bu ihtimalleri göz önünde bulundurup kendi önlemini alıp içeriye sızılabilir.

stat counter