PUBG Spray Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Karagöz 0006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pubg de oyun saatim 2000 saatte geldi ve hala eyimim spry atarken saga sola kayıyor ama dikey de bir sorun yok anlayamıyor um bütün ayarlarım gayet iy yayıncılara bakıyorum ve arkadaş lara soruyorum bizde öyle bir sorun yok diyor lar sizde varmı yada bilgisi olan varmı yardım edebilir lütfen... Teşekkür ederim

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Bu tamemen aim ile alakalı bir şey normel oyunlarda sadece yukarı tepme var sağ sola çok az tepiyor ama pubg ise yukarı tepdigi kadar sağ ve sol tepme yapıyor alışmak zorundasınız. Yada tutamaçları kullanmayı öğreneceksiniz

Karagöz 0006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi 2000 saat diyorum tutanakları kullanıyor um

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Benim 150 saat anca vardır ama yatay ile ilgili bir sorunum yok dikey sorunun ise dikey tutamaçları ile kolaylaştırıyorum hiç bir sorun olmuyor oyunun bozuk gibi olma ihtimali olmadığı için fareden kaynaklı olabilicek birşey de deyil tamemen sizin aim ile alakalı bence birde hangi silah kullanıyorsunuz AKM yada berly kullanmaya calismiyorsunuzdur umarım

Karagöz 0006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim 150 saat anca vardır ama yatay ile ilgili bir sorunum yok dikey sorunun ise dikey tutamaçları ile kolaylaştırıyorum hiç bir sorun olmuyor oyunun bozuk gibi olma ihtimali olmadığı için fareden kaynaklı olabilicek birşey de deyil tamemen sizin aim ile alakalı bence birde hangi silah kullanıyorsunuz AKM yada berly kullanmaya calismiyorsunuzdur umarım
AKM de daha güzel spry atıyorum ama m 4 vb silah larda oluyor 0 yapıyor um ortası boş oluyor acaba oyunda mı bir sorun var silsem tekrar mı yüklesem ne dersiniz