Pubg oynuyanlar eklesin

Gökdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kullanıcı adım ☪cCcGökDağcCc☪
Nickini atanları eklerim.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Ne olarak oynuyorsun profesyonel noop veya yerine göre iyi yerine göre kötü falan mı

Gökdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ne olarak oynuyorsun profesyonel noop veya yerine göre iyi yerine göre kötü falan mı
Bro ben bundan once mobil versiyonunu oynuyodum onda epey iyiyim ama buna 1 hafta once başladım alışmaya çalışıyom turklerle zor denk gelniyo ondan boyle bi konu açtım oyun performansım fena deyil cs go da oynuyom

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne olarak oynuyorsun profesyonel noop veya yerine göre iyi yerine göre kötü falan mı[/QUOTE çalışıyom akşaamları 7 den sonra aktifim bilgine bide cumartesi pazar çoğu saat aktifim

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Çok profsan ben gelmicem dicektim bende iyi kötü oynuyor ilk onlara giriyom baya 3kez birinciliğini 100satlik falan oynanan vardır herhalde beraber girebiliriz beni stemden ekle ÖZGÜR.16 KARTAL RESMİ VAR

Gökdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sadece kşamları aktifim 7 den sonra çalışıyorum pazar
Çok profsan ben gelmicem dicektim bende iyi kötü oynuyor ilk onlara giriyom baya 3kez birinciliğini 100satlik falan oynanan vardır herhalde beraber girebiliriz beni stemden ekle ÖZGÜR.16 KARTAL RESMİ VAR
Ok bro akşam aktif olursan oynarız

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Yaş kaçtı bu arada discord gibi yerlerden konuşabiliriz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende 7 gibi aktifim

Son düzenleme: