Psikolojik kalp ağrısı

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Bir suru film cektirdim kardiyolojiye gittim ama sonuclar nprmal cıkıyor doktorlar bana hep piskolojik diyor bende piskolojiye gittim prdaki kadın bana 2 tane ilaç yazdı birincisi rahat uyumak için digeri ise 6 ay kullanmam için işin kotu tarafı kadın bana 50 mg yazdı babamın bir yakını bu ilacı kullanmıi ve adam kafayı bulmus kızını gln oldurmeye calısmıs 8 yıllık eczanede calısmıs bir babamın arkadası dava var oda bana bu işler kafada biter ilaçlar gln palavra diyor napmalıyım

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Psikiyatri ne teşhisi koydu? Anksiyete bozukluluğu mu? Eğer teşhis bu ise başka bir psikiyatriste gitmenizi tavsiye ederim. İlk bakışta doktora nasıl göründünüz ne anlattınız bilmiyorum ama 50mg ile tedaviye başlanılması biraz tuhaf geldi bana.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Psikiyatri ne teşhisi koydu? Anksiyete bozukluluğu mu? Eğer teşhis bu ise başka bir psikiyatriste gitmenizi tavsiye ederim. İlk bakışta doktora nasıl göründünüz ne anlattınız bilmiyorum ama 50mg ile tedaviye başlanılması biraz tuhaf geldi bana.
anksiyete evt 50 mg da fazla cidden ok meydasındaki hastaneydi

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Anksiyete bozukluluğu tedavi edilebilir bir rahatsızlık. Hastalık bile değil aslında tamamen zihnin ürettiği anormal düşünceler ile alakalı. İlaç tedavisi sizi rahatlatacaktır bunun dışında doktorunuz terapi tavsiye edebilir. Başka bir doktorada görünmenizi de isterim. Bu arada Anti depresanlar her kişide aynı etkiyi göstermez. Bana çok kötü gelen size iyi gelebilir. İlaçlara karşı böyle kompleks geliştirmeyin. Düzenli kullanın ve hasta olmadığınızı bilin. Kısa süre içerisinde tedavi olursunuz. İyi geceler.

Son mesajlar