Ps4 Fifa 16 nasıl türkçe yapılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Wolfelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar fifa 16 ps4 cihazı için amarikadan satın aldım.Fakat oyunun dil ayarlarını nasıl yapabilirim türkçe dil desteği vermiyormu yurtdışı satın alımlar.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
yurt disinda satilanlarda yok malesef, bende yurt disinda aldim. turkce sipiker zaten yalan haber, turkce spiker diye birsey yok. sadece menuleri turkiyeden satin alanlar icin turkce yapmislar. commentary turkce degil yani.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
yurt disinda satilanlarda yok malesef, bende yurt disinda aldim. turkce sipiker zaten yalan haber, turkce spiker diye birsey yok. sadece menuleri turkiyeden satin alanlar icin turkce yapmislar. commentary turkce degil yani.

Türkçe menü olması için Türkiyeden satın almanıza gerek yok. Endonezya ve Rusya psnde de oyun Türkçe geliyor. Ayrıca kimse Türkçe spiker çıkacak demedi zaten kimsenin öyle bir beklentisi yoktu. Biraz daha araştırılınca Türkçe dil desteğinin Endonezya ve Rusya ile sınırlı olmadığı ortaya çıkacaktır ama Amerika psnde ki sadece Amerikaya has bir sürüm olabilir bu yüzden Türkçe seçeneği mevcut olmayabilir. PC versiyonunu ise istediğiniz ülkeden alabilirsiniz. Sadece globol key olmasına dikkat edin. Ben G2A den aldım oyun Türkçe [emoji106]🏻

Wolfelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki şuanda türkçe değil benim oyun bunu türkçe yapmak için yapabileceğim bişey varmı.EA'nın ps4 fifa için bir dil paketi falan varmıdır indirebileceğim?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Peki şuanda türkçe değil benim oyun bunu türkçe yapmak için yapabileceğim bişey varmı.EA'nın ps4 fifa için bir dil paketi falan varmıdır indirebileceğim?

DH da fifa 16 ps4 konusuna sorununuzu söylerseniz size yardımcı olacaklardır. Dil paketi olduğunu sanmıyorum çünkü Türkiye psn de oyun mevcut. Bilgisayarla durum aynımı bilmiyorum ama misal meksika originden oyun alırsanız ban riskiniz var aynı durum psnde de varsa fazla kurcalamamanızı öneririm. Zaten oyun için mükemmel bir ingilizceye gerek yok orta seviye ingilizce ile Türkçeyi aramıyorsunuz. Eğer Türkçe oynarsanız sizde göreceksiniz ki taktik ekranı filan çok farklı, karışık gelecek.