Ps4 almak için babamı ikna etmek

Bu konuyu okuyanlar

Bloodstar91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baylar şimdi kendime ps4 pro almak istiyorum ama babam izin vermiyor.
Çalışıyorum ama anca 4 ay sonra alırım o yuzden babamı sizce nasıl ikna edebilirim

Babamda bütçe var ama işine yaramaz diye almıyor

Eger bana verdigi öneri işe yarayan biri olursa söz veriyorum inialden ona 10 tl atıcam

yasin_tk0629

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Baylar şimdi kendime ps4 pro almak istiyorum ama babam izin vermiyor.
Çalışıyorum ama anca 4 ay sonra alırım o yuzden babamı sizce nasıl ikna edebilirim

Babamda bütçe var ama işine yaramaz diye almıyor

Eger bana verdigi öneri işe yarayan biri olursa söz veriyorum inialden ona 10 tl atıcam
Sana tavsiyem Bbanın gözüne girmek onun istediği bişe yap eger yaparsan mutlu olcaktır ve tam o sırada babana söyle almak mistediğini sana tavsiyem(bu arda parda istemiyorum Allah yardımcın olsun bu konuda)

Bloodstar91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana tavsiyem Bbanın gözüne girmek onun istediği bişe yap eger yaparsan mutlu olcaktır ve tam o sırada babana söyle almak mistediğini sana tavsiyem
Hay hay. Bu göze girme olayı kaç gun sürebilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sana tavsiyem Bbanın gözüne girmek onun istediği bişe yap eger yaparsan mutlu olcaktır ve tam o sırada babana söyle almak mistediğini sana tavsiyem
Hay hay. Bu göze girme olayı kaç gun sürebilir

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Onun istediklerini yap, sonra bir tatil günü babanın mutlu, sakin olduğu bir zaman ona de ki, "Babacım, PS4 alabilir miyiz? Çok eğlenceli ve zevkli. Emin ol aldığına pişman olmayacaksın. Beraber oynarız" baban o an mutlulukla ve seni sevdiğinden dolayı sana alacaktır.