Ps3 xbox'a karşı

Bu konuyu okuyanlar

atlantisprensi

Asistan
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar xbox ile ps3'ü bizim için karşılaştırır mısınız? nette karşılaştırma var ancak tatmin edici bir şeyler yok. siz ne dersiniz hangisine verilecek para boşa gitmez?

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Merhaba,

Xbox360 Türkiye'ye resmi olarak gelmedi. Dolayısıyla oyunlarını bulman zor. Ancak PlayStation 3 konsolu ve oyunları ülkemizde bulunuyor. Eğer Xbox360 oyunlarına ulaşabilirim diyorsan, o zaman karar vermendeki bir numaralı etken, bahsi geçen konsolların oyunları olacaktır. Hangisindeki yapımları seviyorsan tercihini ondan yana kullanabilirsin. Zira iki konsol arasında teknolojik açıdan fark var gibi görünse de, uygulamada neredeyse aynılar. Kullanım alanına göre birinden birini tercih edebilirsin.

Aykut GÖKER

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Biraz daha bekleyin Xbox 360 Türkiye'ye geliyor.Çünkü NTV'de yayınlanan NFS Shift reklamının sonunda Xbox ı tanıtıyor bu da demek oluyor ki artık hepimiz mutlu olucaz:D

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben xbox 360 sahibiyim,orj. kullanmıyorum ama torrentten çekiyorum,4 tl zaten verbatim çift katman dvd ona basıyorum, 1 oyun bana 4 tl ye mal oluyor ancak,orj. kullancaksan oyunları bulman zor,orj. kullanırım diyorsan ps3 al,yok ben ucuz oyun oynucam dersen xbox ;)