Ps3 almalı mıyım? Yardımlarınızı bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

egemendayi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evveeet okullar kapndi ve ben oyun icin bir ps istiyorum.amacım sadece gta 5 ve wwe oynamak.bunun icin bir ps4 alinmaz.malğum fiyatlar ucuyor.bundan dolayı ps3 almalımıyım.nasıl birşey almalıyım?SDN ailesi olarak bana yardim ederseniz cok sevinirim :)

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
HAYIR.PS3 Artık çok eskidi.Bundan sonra ya PS4 ya da XONE,Hatta WIIU

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bilgisaayarın var mı iyi bir tane?
yanlış yanlış yanlış Kattiyen Yanlış yine siz naber Bu Arada PS3 İstiyorsanız alın Kırık alın sahibinden 650 tl her oyun var 100 200 tane onları bitirene kadar ps 3 de bütün oyunları kasmadan oynarsın PS 4 De alabilirsin 900 TL Sahibindende yani ucuz

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yanlış yanlış yanlış Kattiyen Yanlış yine siz naber Bu Arada PS3 İstiyorsanız alın Kırık alın sahibinden 650 tl her oyun var 100 200 tane onları bitirene kadar ps 3 de bütün oyunları kasmadan oynarsın PS 4 De alabilirsin 900 TL Sahibindende yani ucuz
Malesef öyle değil...Çoğu oyunda kasıyor sistem.Bu yüzden bilgisayar alırken PS3'ümüde elimden çıkartacağım.Ama yakınımdakilere ve forumdakilere almalarını önermiyorum.
Ya yeni nesil bir konsol ya da Bilgisayar.

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
KARDEŞ Ozaman Alırsınız i7 6700k 3.6 GHZ Alırsınız MSİ Anakart alırsınız GTX 1060 20G Oynarsınız

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bazı Arkadaşlar Hani Diyorya Bütçem Bu Sistem Önerisi. Bende Moderatörler için şu şarkıyı tasarladım Bakarsanız İyi Olur ve okadarda yazdım yani beğenebilirsiniz

Bütçeni Söyle bana fiyatı ne kadar
Bendeki Yürek Ul*n Allahına kadar
Bütçem 1500 Herkez Duysun
RX 480 Almassan kudurursun
Palavra anlat bundan banane
Sen Mektup Yaz Haydar Dümene.
Bütçem Buysa Herkez Duysun
Moderatorlar bana sistem bulsun

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
PS3 çok eskidi. 1 yıl PS4 kullanmış birisi olarak onuda tavsiye etmem. Cihaz ciddi ısınıyor ve menülerde gecikme,kasma yaşanıyor 2 yıl sonra çıkan oyunlar konsolu ne hale getirir diye düşündüm ve satıp pc topladım :) pc toplamanı tavsiye ederim

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
PS 4 Kasıyor Mneülerde Donma yavaşlama ps 4 menü ve donma AO Yanlış biliyon sen Bende sistem topladım ama
PS3 çok eskidi. 1 yıl PS4 kullanmış birisi olarak onuda tavsiye etmem. Cihaz ciddi ısınıyor ve menülerde gecikme,kasma yaşanıyor 2 yıl sonra çıkan oyunlar konsolu ne hale getirir diye düşündüm ve satıp pc topladım :) pc toplamanı tavsiye ederim
Oyun konsolda oynanır yani.

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Klasik PS problemleri :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
PS 4 Kasıyor Mneülerde Donma yavaşlama ps 4 menü ve donma AO Yanlış biliyon sen Bende sistem topladım ama

Oyun konsolda oynanır yani.
Ps4 kasıyor mu? Ya senin ps4 bozuk yada senin ps4 bozuk değilse benim ps4 niye kasmiyor?
Hele ki menüler de..

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kac senedir kullaniyorum herhangi bir kasma sorunu ile karsilasmadim sahsen.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ben size inaniyorum, yalniz genelleme yapilirsa o zaman yanlis bilgi olur. Bu sistemden sisteme farklilik gösteren bir durum.

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben size inaniyorum, yalniz genelleme yapilirsa o zaman yanlis bilgi olur. Bu sistemden sisteme farklilik gösteren bir durum.
Yoo Arkadaş Dedi Bende Dedim Donma yavaşlama Ao Dedim yani yanlış anladınız siz ben ps 4ü savundum hala da savunurum ps 4 yani oyun konsolda oynanır bilgisayardada oynanır ama yani adı üstünde oyun konsolu oyun bilgisayarıda var ama yani önceden cıkan birşey önceden pcde oyunda yoktuki :D

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Ps4 kasıyor mu? Ya senin ps4 bozuk yada senin ps4 bozuk değilse benim ps4 niye kasmiyor?
Hele ki menüler de..
Yazın bir kaç saat GTA5, B03 gibi kaliteli oynarsan seninkininde ısındığını,kastığını göreceksin.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Yoo Arkadaş Dedi Bende Dedim Donma yavaşlama Ao Dedim yani yanlış anladınız siz ben ps 4ü savundum hala da savunurum ps 4 yani oyun konsolda oynanır bilgisayardada oynanır ama yani adı üstünde oyun konsolu oyun bilgisayarıda var ama yani önceden cıkan birşey önceden pcde oyunda yoktuki :D
Söylediklerinize kısmen katılıyorum. Belki benim PS4 sorunluydu (kodu CUH1002A) pcde oyun oynuyorum fakat psdeki keyfi alamıyorum. Ama oyun fiyatları ucuz,60FPS,daha iyi grafik 2 tarafında kendine göre +ları var.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Bende hem ps3 hem ps4 var ps3 al pişman olmazsın oynayabilecegin bir sürü oyun var ve cok ucuz hem internette hem ps store 'da .Ps3 'e Gta 5 NFS Most Wanted ve bir tane COD veya BF (Destiny'de olabilir) alırsan hayatta sıkılmazsın :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yazın bir kaç saat GTA5, B03 gibi kaliteli oynarsan seninkininde ısındığını,kastığını göreceksin.
Dostum bir kaç saati bırak ben 48 saat açık bırakıyorum problem olmuyor. Daha geçen bayramdan önce 8-10 saat Gta online oynadık ve bu arada arka planda güncellemeler ve yeni oyunları indiriyordum sonra gece oldu ben dosya indirmesi için hala kapamadım açık bıraktım sabaha kadar ve yine hafta sonu olduğundan 5-6 saat Gta online ve Uncharted oynadık ve hala arka planda dosyalar iniyor ve hiçbir kamsa işlemi olmadı. Isınmıyor demiyorum dikkat edersen kasma donma ve takılma yaşamıyorum ve yaşamadım diyorum.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
PS4 her türlü oyunu kaldırıyor. Misal Uncharted 4 oynadığım süre boyunca 1 kere bile takılma veya kasma olmadı. Fiyatına göre bir sistem toplasan bile PS4 kadar performans veremez o sistem. Beyler konuyla biraz alakasız ama bir şey soracağım. Gta 5 son updateden sonra daha sık kasmaya başladı PS4' de. Sizin de başınıza böyle bir şey geldi mi? İnşallah bu sorun düzeltilir.

egemendayi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arladaşlar slim kasaların performansı fat (daha büyük) kasalara göre daha iyi diyorlar.DOĞRUMU?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
PS4 her türlü oyunu kaldırıyor. Misal Uncharted 4 oynadığım süre boyunca 1 kere bile takılma veya kasma olmadı. Fiyatına göre bir sistem toplasan bile PS4 kadar performans veremez o sistem. Beyler konuyla biraz alakasız ama bir şey soracağım. Gta 5 son updateden sonra daha sık kasmaya başladı PS4' de. Sizin de başınıza böyle bir şey geldi mi? İnşallah bu sorun düzeltilir.
Kasma ? Ben kasmayı bırak takılmayla karşılaşmıyorum.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Dostum bir kaç saati bırak ben 48 saat açık bırakıyorum problem olmuyor. Daha geçen bayramdan önce 8-10 saat Gta online oynadık ve bu arada arka planda güncellemeler ve yeni oyunları indiriyordum sonra gece oldu ben dosya indirmesi için hala kapamadım açık bıraktım sabaha kadar ve yine hafta sonu olduğundan 5-6 saat Gta online ve Uncharted oynadık ve hala arka planda dosyalar iniyor ve hiçbir kamsa işlemi olmadı. Isınmıyor demiyorum dikkat edersen kasma donma ve takılma yaşamıyorum ve yaşamadım diyorum.
Oyunda takılma olmuyordu zaten. Mesela bende menülerde 1-2 snlik gecikmeli hareket veya 2 kere share tuşuna bastığımda video 3 sn sonra başlıyordu kendi kendine devamlı video başlatıp kaydediyordu. Neyse sonuç olarak sattım kendisini. Güzel bir pc topladım şimdi. 3-4 sene beni idare eder sonra da oyun oynamam artık heralde.

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arladaşlar slim kasaların performansı fat (daha büyük) kasalara göre daha iyi diyorlar.DOĞRUMU?
Çok fark yok arada.Yani ikisinide alsan olur ama FAT kasalarda sarı ışık sorunu var.Bu ışıktan sonra makine ölmüş oluyor.
Ame 3 kasa arasından Slim önerim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Oyunda takılma olmuyordu zaten. Mesela bende menülerde 1-2 snlik gecikmeli hareket veya 2 kere share tuşuna bastığımda video 3 sn sonra başlıyordu kendi kendine devamlı video başlatıp kaydediyordu. Neyse sonuç olarak sattım kendisini. Güzel bir pc topladım şimdi. 3-4 sene beni idare eder sonra da oyun oynamam artık heralde.
Bende gecikmeler yok, share butonuna bastığım an 1 saniye gecikmeden video kaydına başlayıp bitirebiliyorum. Kullandığın tema optimizasyonu iyi değildir. Temayı değiştir öyle dene birde.

egemendayi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sarı ışık hakkında bilgi verebilirmisiniz???