PS Vr nasıldır ? Almaya değer mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

1800 TL’ye Ps Vr mı Xbox One S mi ?

• PS VR

• XBOX ONE S

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Selamlar,hali hazırda PS4 sahibiyim 1800 tl fiyat bandında PS Vr almalı mıyım ? Nasıldır,memnun kalır mıyım ? PS4 pro’ya sahip olmadığım için sıkıntı yaşar mıyım ? Yoksa aynı fiyata Xbox one s deneyimi yaşamam daha mı isabetli olur.yardımcı olursanız sevinirim,sağolun.

Mideniz bulanabilir baş dönmesi yaşayabilirsiniz. Önce VR deneyimini almadan denemelisiniz. Aksi taktirde başta saydığım şeylee yüzünden paranız çöp olue

Mideniz bulanabilir baş dönmesi yaşayabilirsiniz. Önce VR deneyimini almadan denemelisiniz. Aksi taktirde başta saydığım şeylee yüzünden paranız çöp olue
Daha önceden Gear Vr kullanmıştım yarım saate kadar yazdıklarınızı yaşamadım,sonrasında zorladı beni ama.Ciddi bi fark var mıdır ikisi arasında bu konuda ?

Daha önceden Gear Vr kullanmıştım yarım saate kadar yazdıklarınızı yaşamadım,sonrasında zorladı beni ama.Ciddi bi fark var mıdır ikisi arasında bu konuda ?
Ğ
Denemeniz lazım. Ancak Gear VR ile PS VR arasındaki deneyim dağlar kadar.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
İ Konsol 2
M Konsol 8