Ps 4 500GB Red dead Redeption 2 Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

arno1789

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar geçen gün büyük heyecanla RDR2 aldım(kutulu.)Fakat oyunda hiç beklemediğim bir şeyle karşılaştım,oyunda Valentinadaki köye içine girince ağır fps düşüşleri meydana geliyor sadece köylerde değil tabi, fazla insanın olduğu yerlerdede ağır fps düşüşleri oluyor örnek vereyim atla kampa doğru yaklaşırken fps net şekilde düşüyor kasmalar başlıyor sadece RDR 2 de olmuyor fps düşüşleri,Detroit Become Human oynarkende şehirde çok fazla insanın olduğu yerde fps düşüşü oluyor,ama rdr2 deki kadar ağır fps düşmüyor Arkadaşlar ben bu cihazla kasmadan God Of War,Uncharted 4 bitirdim ayrıca cihazın garantisi 1 yıl daha devam ediyor sizce ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum?

thebankerman86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Kasma olayını bende gta 5 te yasıyorum ara ara . Bence internet ile ilgili bir problem tabi daha tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kasma olayını bende gta 5 te yasıyorum ara ara . Bence internet ile ilgili bir problem tabi daha tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler.
İnternetle ilgili bir problem değil. Bazı ağır oyunlarda bazı kalabalık yerlerde fps düşmeleri Ps4 te olabilir, bunun nedeni olarak oyun yapımcılarının Ps4ün gücünün köküne kadar kullanarak oyun tasarlamalarıdır. Yani böyle kalabalık yerlerde kullanılacak ekstra bir güç birimi ayrılmadığı için bu tarz fps dropları yaşanıyor diye düşünüyorum.