ps 3 mü ps 4 mü ?

Bu konuyu okuyanlar

fthen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler ben yavaş yavaş para biriktirmeye başladım hedefim 800-900 tl civarı... ama ps4 almayı kafama takarsam ayrı... şimdi ben benim oyun ihtiyaçlarımı karşılasın ,
öyle yeni çıkan oyunları oynama heveslisi deilim ve ps 4 oyunlarına verecek param yok ps 3 alırsam kırdıracam zaten... ama ps 4 almak dahamı akıllıca olur diye düşünmeden edemiyom sizce ne yapmalıyım ? alırsamda 3-4 ay sonra alacam o zamana kadar fiyatlar ne olur sizce (ps 4 oyun fiyatları) önerilerinizi bekliyorum dediklerimi göz önüne alarak bana tavsiye verirmisiniz veren herkese teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
PS3 ölü yatırım olur. PS5 gibi bir konsolun konuşulduğu zamandayız sence PS3 ne kadar mantıklı olur? PS4 al ve az ama öz oyun al. Yani böyle uzun saatlerce oynayabileceğin oyunları tercih etmelisin. Korsana tamamen karşıyım bu yüzden böyle yapsan daha iyi olur. Arada paran biriktikçe yine istediğin oyunları alırsın hepsini bir anda oynayacaksın gibi bir durum yok. O insanlar o oyunları geliştirmek için emek ve mesai harcıyor. Korsan kullanmayın, kullandırtmayın.

fthen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
PS3 ölü yatırım olur. PS5 gibi bir konsolun konuşulduğu zamandayız sence PS3 ne kadar mantıklı olur? PS4 al ve az ama öz oyun al. Yani böyle uzun saatlerce oynayabileceğin oyunları tercih etmelisin. Korsana tamamen karşıyım bu yüzden böyle yapsan daha iyi olur. Arada paran biriktikçe yine istediğin oyunları alırsın hepsini bir anda oynayacaksın gibi bir durum yok. O insanlar o oyunları geliştirmek için emek ve mesai harcıyor. Korsan kullanmayın, kullandırtmayın.
Teşekkürler ama biraz pahalı geldi haklısın adamlar emek veriyor fikrimi değiştirdim biraz da düşüneyim sağol cevapin için

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Teşekkürler ama biraz pahalı geldi haklısın adamlar emek veriyor fikrimi değiştirdim biraz da düşüneyim sağol cevapin için
Rica ederim. Emin ol orijinal oyunu oynarken aldığın tat ve eğlence korsana kıyasla çok daha iyi oluyor. O oyuna mesai harcayan insanların hakkını verdiğini bilmek de içini başka rahatlatıyor.

fthen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Rica ederim. Emin ol orijinal oyunu oynarken aldığın tat ve eğlence korsana kıyasla çok daha iyi oluyor. O oyuna mesai harcayan insanların hakkını verdiğini bilmek de içini başka rahatlatıyor.
Bunları düşünmemiştim teşekkürler tavsiyem icin

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
C) Hiçbiri

PS5'in ayaksesleri varken Xbox One derim...

fthen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
bence alıcaksanız 4 alın.

NKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz geç yazdım ama ps4 hem dijital oyun yülersen ücretsiz ve kampanyalı oyun da bulursun ps3 çok eskidi sen alırsan 1 ila 2 yıl kullanırsın 2 ila 3 yıl sonra ps5 çıkıcak ps4 fiyatı düşecek ve sen ps3 alırsan zor satarsın şimdi bile 2. el 350 tl den yukarı zor satarsın

---- Mesajlar birleştirildi ----

tabi benim pse super slim 12 gb yanında 2 kol 3 oyun vardı

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
ps4 felan alma sakın. ama ps3 te önermem. ps5 cıkınca ps4 fiyatları düşerse alırsın ps4

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Normalde Ps4 daha iyi ama bekle Ps5 çıkabilir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
5 çıkacak bekle uygun olursa alırsın yoksa 4

NKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ps5 in çıkmasına daha tahminen 2 yıl var ben mesela niye onu bekliyeyim herkez ps5 e yönelicek ps4 ün modası geçicek online oyuncu kalmıcak aynı kafa topu 2 çıktığı gibi olucak benim 50m( milyon) vardı 2 çıtı 1 oynayan yok artık yani o ps4 o zaman bence alınmaz ps5 çıkınca da bence hemen alınmamalı çünki birsürü hata ile çıkıcak 1 ila 2 yıl arasında düzelecek o hatalar anca öyle alınmalı bence

arkadaşlar bide hiçkaçmaz diye bi site var orada ps4 slim 1tb + oyun 1300 küsür alınırmı oradan güvenilirmi

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
ps5 in çıkmasına daha tahminen 2 yıl var ben mesela niye onu bekliyeyim herkez ps5 e yönelicek ps4 ün modası geçicek online oyuncu kalmıcak aynı kafa topu 2 çıktığı gibi olucak benim 50m( milyon) vardı 2 çıtı 1 oynayan yok artık yani o ps4 o zaman bence alınmaz ps5 çıkınca da bence hemen alınmamalı çünki birsürü hata ile çıkıcak 1 ila 2 yıl arasında düzelecek o hatalar anca öyle alınmalı bence

arkadaşlar bide hiçkaçmaz diye bi site var orada ps4 slim 1tb + oyun 1300 küsür alınırmı oradan güvenilirmi
herkes ps5 geçicek derken? ahaha sen galiba herkesin 3000 TL si var zannediyorsun kardeşim :D Şuan da ps3 alınıyorsa o zaman ps4 alınır bir kere saçmalama online oyuncu deme hala 2 yıl boyunca(ps5 cıktıktan sonra) yalnızca %30 u felan ps5 alır.

NKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nereden biliyorsun ps5 3000 tl ps4 kullanıcıları ps4 leri satıp ps5 e geçecek ps3 alan kalmaz ozaman elinde kalır ps3 sonra onu artık ne yaparsın bilmem birde %30 felan mı ? nereden çıkardın bu yüzdeyi matematik dehası

ps4 kullananların bence çoğunluğu o çıktığı zaman ps4 fiyatı düşeceğini bilir herkez satar düşmeden ps5 e geçer mantıklı olan bu

ps3 alırsan şu anda bile zor satılıyor daha 2 hafta önce sattım çok zor oldu 20 kişi soruyor ve ben en yenilerinden aldım adamlar istemiyor zor artık ps4 var diye adamlar eski yerine paraya para katıp yeni alırlar ama solo oynucaksan sadece kendin al bitane ucuzundan süper slim oyna istediğin buysa ama onu satamazsın imkansız ps5 çıkınca

Son düzenleme:

NKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
;):D tabi ps5 çıkınca ps3 alan olur ama oda koleksiyoncular :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
nereden biliyorsun ps5 3000 tl ps4 kullanıcıları ps4 leri satıp ps5 e geçecek ps3 alan kalmaz ozaman elinde kalır ps3 sonra onu artık ne yaparsın bilmem birde %30 felan mı ? nereden çıkardın bu yüzdeyi matematik dehası

ps4 kullananların bence çoğunluğu o çıktığı zaman ps4 fiyatı düşeceğini bilir herkez satar düşmeden ps5 e geçer mantıklı olan bu

ps3 alırsan şu anda bile zor satılıyor daha 2 hafta önce sattım çok zor oldu 20 kişi soruyor ve ben en yenilerinden aldım adamlar istemiyor zor artık ps4 var diye adamlar eski yerine paraya para katıp yeni alırlar ama solo oynucaksan sadece kendin al bitane ucuzundan süper slim oyna istediğin buysa ama onu satamazsın imkansız ps5 çıkınca
dolar 4.5 tl. 2500 den aşağı olmaz ps5 kusura bakma.3000 dedim çünkü dolar yükseliyor. Ayrıca ps5'i parası olanlar alır kardesim arkadaşın parası olsa ps 3 mü ps 4 mü bile demez hiç kusura bakma ben her türlü haklıyım. Ayrıca ps4 oyunları 200 den aşağı değil iken(aşağısı olanlar da var ama daha kötü) ps5 oyunları en az 300 den başlar.

NKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok özür dilerim abi ama ps3 alırsan 2 yıl sonra satamazsın ve ben dolara 2 hafta önce baktım 4.3 tü ne ara arttı

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
4.69 oldu. biz ps3 ü tabi ki satamassın. ama ps4 e ps5 çıktıktan sonra da destek verir sony 2 yıl en fazla.

NKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet abi de yani mesela ben para biriktirdim ps4 1tb slim model alıcam ama en ucuz ve en güvenilir nereden alabilirim rica etsem hiçkaçmaz diye site var o güvenilirmi acaba

ben 8. sınıfım olarak liseye geçiş hediyesi olarak alıcam onun için tavsiyede bulunursan sevinirim için

Sony, PlayStation 5 için bu yıl E3 fuarında bir duyuru yapmayacağını açıklayarak konsol oyuncularını üzmüştü. Bugün Sony Kurumsal Strateji Toplantısı sırasında şirketin CEO’su John Kodera‘nın PS4 hakkında söylediği bazı sözler PS5bekleyenleri bir az olsun umutlandırdı.

PlayStation 5 bekleyenlere kötü haber!
Sony'nin büyük bir heyecanla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5 için önemli bir duyuru yapıldı. Ama bu PS5 duyurusu sizin pek hoşunuza gitmeyebilir, bizden söylemesi.

2013 yılından beri konsol oyuncularının göz bebeği olan ancak yavaş yavaş yerini PlayStation 5‘e bırakması beklenen PlayStation 4 için haberler bitmek bilmiyor. 2 yıl önce PlayStation 4 Pro modelini çıkartan Sony, bu modelin satışlarını kesmemek için PS5 duyurusunu ertelediğini ifade etmişti. Ancak bugün şirket içerisinde yapılan bir toplantıda John Kodera‘nın sözleri, toplantıya davetli olan Wall Street Journal gazetesinde görevli Takashi Mochizukitarafından Twitter‘da paylaşıldı.
playstation-4.jpg

PlayStation 4 satışlarının bu yıl geçen seneye oranla 3 milyon azalarak 16 milyon adet satması bekleniyor. Azalan satış tahminleri ile 5 yıllık bir geçmişi olan PlayStation 4 için, Kodera şu yorumda bulundu: “PS4 ömrünün sonunageldi! ”
Sony CEO’su PS4 için inat ediyor!
Ancak bu sözlerine ek olarak PS4’ün henüz üretiminin sonlandırılmayacağını ve satışlardan dolayı oluşan zararın exclusive oyunlar ve PSN abonelikleri gibi ek servislerden tazmin edileceğini söyledi. Sony CEO’sunun PS4’ün hayat döngüsünde sona geldiğini kabul etmesi ancak hala PS5 için yeşil ışık yakmaması PlayStation hayranlarını yine kızdıracağa benziyor.

Son düzenleme:

Neşeli Mehmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar artık ps5 almanın iyi bir cüzdan gerektiğini biliyoruz. Ve artık ps4'ler dahil tüm oyun konsollarına %50 zam geldi. eylül ayında bu oran %20 olacak. Yani ya 2. el ps4 alacağım ya da sıfır ps3.

Ve size birkaç ay önce 700 tl'ye 2. el ps4 bulabildiğimi. artık o fiyata ps3 bile alınmadığını hatırlatarak sözü bitiriyorum.
Ps5.png