Program İndirmek İçin Torrent Önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brn09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarda tasarım eğitimi almaya başladım. Evde çalışmalarımı sürdürebilmem için CorelDRAW X8'i kurmam lazım. Ama firma torrent indirmelerini takip altında tutuyormuş. Programın orijinali 2.000 lira ve benim buna verecek param yok. Torrent indirirken kullandığınız, sizi gizlediğinden emin olduğunuz bir VPN programı var mı? Cebimi çok yakmayacak şekilde ücretli sürümünü de alabileceğim güvenli, torrenti destekleyen bir VPN arıyorum. Bunun dışında şahsi vpn ağını kurma ile ilgili şeyler de okudum. Bu okuduklarım hakkında bilgisi olanlar varsa ve beni aydınlatırlarsa çok sevinirim.

Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarda tasarım eğitimi almaya başladım. Evde çalışmalarımı sürdürebilmem için CorelDRAW X8'i kurmam lazım. Ama firma torrent indirmelerini takip altında tutuyormuş. Programın orijinali 2.000 lira ve benim buna verecek param yok. Torrent indirirken kullandığınız, sizi gizlediğinden emin olduğunuz bir VPN programı var mı? Cebimi çok yakmayacak şekilde ücretli sürümünü de alabileceğim güvenli, torrenti destekleyen bir VPN arıyorum. Bunun dışında şahsi vpn ağını kurma ile ilgili şeyler de okudum. Bu okuduklarım hakkında bilgisi olanlar varsa ve beni aydınlatırlarsa çok sevinirim.
Her şeyden önce söylediğin programın öğrenciler için olan sürümüne başvurmanı öneririm. Bunun dışında bütün yapımcılar torrent vb. yasadışı dağıtımları olabildiğince takip ediyorlar. Ancak torrent ile indirdiğin için sana özel bir yaptırım uygulayacaklarını sanmıyorum.

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
CorelDraw alacak gücün yoksa alternatifler üzerinde çalış Inkscape güzel bir uygulamaya benziyor. Bir denemeni tavsiye ederim…”

Reaksiyon puanı
20
Alternatifini araştır. Açık kaynak kodlu programlara bak crack yapması bile zordur ayrıca şahsen denedim baya zor oluyor. Coreldraw ve CAD benzeri programların craği sıkıntılı. Coreldraw ayrıca takibinide yapıyor IP tespiti üzerinden bakanlığa şikayette bulunabiliyor. Küçük işletmeler bile alternatifini arıyor açıkçası korkunç cezalar yememek için.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Vpn önerisi yine torrent aracılığı ile crack,warez içeriğine ulaşacağından buna destek vermemiz mümkün değildir. Yardımcı olmak isterdim fakat böyle bir şey kurallarımız arasında yer almıyor üzgünüm... İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...