Prison Break Video Oyunu Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Michael Scofield'dan daha iyi kaçış planları kuracağınıza mı inanıyorsunuz? Yakında deneme şansınız olacak. Prison Break video oyununun çıkış tarihini açıklıyoruz.

Ömrü hapishaneden kaçmakla geçen, vücudu dövmelerle kaplı dahi mühendisin hikayesini soluksuz izleyenler, Prison Break'ın video oyununun çıkacağına hayli sevinecek. Dizinin üçüncü sezon DVD setinde yer alan bir reklam, Prison Break oyun uyarlamasının önümüzdeki yıl şubat ayında çıkacak şekilde hazırlandığını müjdeliyor.

Brash Entertainment tarafından yapımı süren oyun, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında hayat bulacak. Proje ile ilgili başka detay verilmezken, ayrıntılı bilgilerin önümüzdeki haftalarda kullanıcılarla paylaşılması bekleniyor.

prison-break.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Şansa bak ya tam ben hazırlıyordum bunun yazısını dışarı çıkmam gerekti bir geldim ki alengirli yazmış konuyu :S

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Umarım Lost'un oyunu gibi hayal kırıklığı olmaz.

ferotti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki 1.sezonu konu almalı, Scofield'ın vücudundaki dövmelerden yola çıkarak hapisten çıkmanın yolunu aramak gibi birşey :)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
lost a benzemez çünkü lost un konusu ile oyun yapmak zor ama PB nin oyunu olur ;)