Prison Break Bitti....

Bu konuyu okuyanlar

Taka99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Prison bitti değil mi?..
Ben izledim de finali bundan sonra devam etmez herhalde değil mi?..

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
etmeyecek yolun sonuna gelindi, zaten mini dizi olarak tasarlanmış en başında. buraya kadar gelmesi büyük başarı.

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kellerman da geri döndü ya scolfield ı da geri döndürebilirler hiç belli olmaz.

asterix*

Asistan
Reaksiyon puanı
1
OoOooOoOoOooOo :eek: Çoktandır takip etmiyordum. Ne ara bitti bu yaa !! Sonunda ne oldu arkadaşlar?!

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
dizinin böle bitmesi iyi olmadı En azından Micheal ölmemesi gerekirdi yapımcılar biraz duygusallık koymuşlar sonuna. Kellermanın lotodan cıkar gibi diziye tekrar gelmesi ve olayların cözülmesi berbat ötesi olmuş. Diziyi bitirmek icin ellerinden anca bu geldi herhalde yapımcıların :( :( :( :(

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Diziyi bitirdiler ya biz prison gibi diziyi bida nerde bulcaz :(

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dizinin böle bitmesi iyi olmadı En azından Micheal ölmemesi gerekirdi yapımcılar biraz duygusallık koymuşlar sonuna. Kellermanın lotodan cıkar gibi diziye tekrar gelmesi ve olayların cözülmesi berbat ötesi olmuş. Diziyi bitirmek icin ellerinden anca bu geldi herhalde yapımcıların :( :( :( :(
++
zaten belliydi böyle olacağı. öyle bi hale getirdiler ki diziyi piyangodan bi kişi çıkmadan bu işler yoluna girmezdi.

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Mezar taşındaki tarihler dikkatimi çekti.Ayrıca taştaki isimde dikkatimi çekti... Dizinin bitmemiş olma olasılığıda var... 23-24. bölüm dvd film olarak çıkacak diye okumuştum bir yerde... Ama 4.sezon ilk 3 sezon kadar heyecanlı değildi.Özellikle 1. ve 3. sezon hapishane kaçışları çok güzeldi...Eğer 22. bölüm son ise çok duygusal bir son ile bitti... Ama bu prison break ne olucağı belli olmaz... :D

deli rüzgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ulan mıcheal yapılırmı bu bize neden öldün :(

Off off aklıma getırmeyın halen uzuluyorum tek ızledım harbi diziydi ya, lost gıbı sacma bır dızı devam edıyorsa bu fılmde devam edecektı bence yaa :(

mesko8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
final bölümü olarak 23 ve 24. bölümler dvd olarak verilcekmişhenüz bitmedi yani

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bazı yerlerde 23 ve 24. bölümlerin yayınlanacagı ve bu bölümlerde 4 senelik olan bitenin acıklanması olacak diye yazılar var

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Micheal ölmese daha iyi olurdu ama dram katmak istemişler. Dizi bitti kimse dvd beklemesin.Dizinin sonunda ki çalan şarkıyı bilen varmı arkadaşlar biraz ingilizcem olsam ne dediğini googleye yazar bulurum ama ingilizcem yok birisi yazarsa sevinirim. Hoş bir parçaya benziyor

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Çok kötü oldum yahu dizinin sonunda. :(

Bu arada prison break'in fan sitesinde (türk sitesi) sezon finali yazıyor. Ben de bitecek diye biliyordum ama bakalım neler olacak..

Bitmiş olması kuvvetle muhtemel bence.

mesko8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi kere son bölümün adına bakarsanız anlarsınız dvd olarak cıkacak olan bölümlerin adı "the final break" olacak merak eden arastırıp bulabilir bunun hakkında oldukca içerik var
cnbc forumda da bununla ilgili yazı bulabilrsinz(23.sayfa) vs vs vs

konsolos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yahu spoiler vermeyin. demek ölüyo ha? vay anasını.

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neden dvd bekliyorsunuz anlayamadım,yabancı forumlardan da araştırdık merak edip bitti ve başkada sezon bölüm olmayacakmış.

Zaten ne kaldıki geriye general idam edildi.Michael ve Annesi öldü,Linc hatununa döndü,mahone fbidaki hatunla kırıştırıyo:),Sara oğluyla mutlu mesut,Self hastanede felç olmuş sakat,Sucre ve diğer zenci ailelerinin yanında,t-bag hapishaneye döndü.Kellerman milletvekili oldu.

E yeni sezon olursa napıcak bunlar şirket de kalmadı ortada :)

En iyi dizilerden biriydi üzüldüm böyle hemen apar topar bitirmelerine ama devam etceğini sanmıyorum.

peace_346

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni sezon falan yok dizi bitti fakat 2 bolum daha yayınlanacak sanıyorum 2 haziranda bu 4 sene icinde olanları ele alacak

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Neden dvd bekliyorsunuz anlayamadım,yabancı forumlardan da araştırdık merak edip bitti ve başkada sezon bölüm olmayacakmış.

Zaten ne kaldıki geriye general idam edildi.Michael ve Annesi öldü,Linc hatununa döndü,mahone fbidaki hatunla kırıştırıyo:),Sara oğluyla mutlu mesut,Self hastanede felç olmuş sakat,Sucre ve diğer zenci ailelerinin yanında,t-bag hapishaneye döndü.Kellerman milletvekili oldu.

E yeni sezon olursa napıcak bunlar şirket de kalmadı ortada :)

En iyi dizilerden biriydi üzüldüm böyle hemen apar topar bitirmelerine ama devam etceğini sanmıyorum.

Valla olayı çok güzel bağlamışın olay bitti milet dvd peşinde çıkarsa dvd si konu şöyle olur michael aslında ölmemiş hortlamışda olabilir abisi yine hapse düşecek yeniden kurtarmak için hapse girecek ::):)
siz asıl final sonunda ki çalan slow şarkıyı kim söylüyor onu bulun yazın da teşekkür edelim içten

october

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lütfen spoiler verecekseniz yazınızın başına uyarı ekleyin daha (benim gibi) izlemeyenler var.

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla olayı çok güzel bağlamışın olay bitti milet dvd peşinde çıkarsa dvd si konu şöyle olur michael aslında ölmemiş hortlamışda olabilir abisi yine hapse düşecek yeniden kurtarmak için hapse girecek ::):)
siz asıl final sonunda ki çalan slow şarkıyı kim söylüyor onu bulun yazın da teşekkür edelim içten

Şarkı ; Spiritualized - Lay It Down Slow

Bu arada October kusuruma bakma belirtmeyi unutmuşum.

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar 23-24. bölüm olarak duyurulan final bölümü yayınlanmış durumda takip edemeyenlere duyurulur :)

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar 23-24. bölüm olarak duyurulan final bölümü yayınlanmış durumda takip edemeyenlere duyurulur :)

evet çıktı ama alt yazısı yok ortalıkta...

çarşamba günü alt yazısı çıkacak diyorlar ama bilmiyorum..

alt yazısızda izlemek istemiyorum.

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
nasıl ya? altyazı çıkalı seneler oldu nerdeyse. siz bence buraya bakın derim..(orda 21-22 yazmış ama aslında 23-24)

pusluvadi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dizinin biteceğini sene içerisinde yapımcılar söylemişti, reytingler iyice düşmüştü dizinin... evet final bölümü izledik maykıl öldü, toprağı bol olsun :)
benim kanaatim 1 ve 2. sezon iyiydi 3. sezonda bozdular 4'de devamı geldi, bu sene bırakmıştım diziyi izlemeyi sonra birisinde gördüm aldım, baya bir bölüm izledim yine bıraktım :) sonra izlemediğim dört bölüm elime geçtim sonra duydum ki finalmiş son ikiyide indirdim zorla bitirdim valla...

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
şuan sadece ingilizce altyazısı var altyazı sitelerinde akşama bi bakiim bari :)