Prime OS nasıl masaüstü bilgisayara kurulur?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
14
8 GB kapasiteli USB flash diske kurulum dosyasını yazdırıp işletim sistemini kurma merasimine geçtim fakat yükledikten sonra işletim sistemine giriş yapmadan hata verdi. Düzgün kurulum talimatını mümkünse resimli veya videolu sizlerden rica edebilir miyim?

dxdiag.jpg
dxdiag2.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

Prime OS'u PUBG Mobile oyununu hiç kasmadan ve 60 FPS olarak oynamak istiyorum. Bu sebeble bu işletim sistemi için yardım istedim.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
14
Sizce 60 FPS'de oynayabilir miyim mevcut donanım özellikleri ile?

mkrts88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
pubg official emulator şu an için en iyi seçenek gibi duruyor.

tam uyumlu bir işletim sistemi yapabilseler daha da iyi olabilir fakat yapamadılar ya da ben görmedim

benzer android sistemleri denemiştim de hep sıkıntıları vardı

Reaksiyon puanı
14
pubg official emulator şu an için en iyi seçenek gibi duruyor.

tam uyumlu bir işletim sistemi yapabilseler daha da iyi olabilir fakat yapamadılar ya da ben görmedim

benzer android sistemleri denemiştim de hep sıkıntıları vardı
Zaten ben android emulatörlerinden kaçıp Prime OS kurmaya çalışıyorum. Prime OS android emulatörlerinden daha iyi çıkıp PUBG'yi 60 FPS'DE oynamama aracı olabilir mi?

mkrts88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Prime os donanımların ile tam uyumlu olursa istediğin olur
Uyumlu olup olmadığını denemeden bilemeyiz

Android x86 projesi yeteri kadar gelişmedi henüz

Mesela antutu testi yapayım dedim sistem dondu

Reaksiyon puanı
14
Prime os donanımların ile tam uyumlu olursa istediğin olur
Uyumlu olup olmadığını denemeden bilemeyiz

Android x86 projesi yeteri kadar gelişmedi henüz

Mesela antutu testi yapayım dedim sistem dondu
Attığım resimde anakartımın modeli var. Acaba destekliyor mudur Prime OS'u? USB'den canlı olarak çalıştırmaya çalıştırdım birşeyler çıktı ve ekran beyaz ve siyah arasında birkaç defa gidip geldi ardından reset attı.

mkrts88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dostum daha çok laptopları hedef alıyorlar
bende de çalışmadı doğru düzgün

Reaksiyon puanı
14
Prime OS'un 32 bit sürümü kurulabildi sadece. PUBG Mobile indirdim fakat ilk ekranı geldi ardından kapandı. GPU Tools diye birşey de yoktu ayarlarda.

Reaksiyon puanı
14
LGA 775 ve SSE 4.2 destekli Intel işlemci listesini bilen var mı? Yani Remix, Prime ve Phoenix OS'ların 64 bit'ini destekleyebilecek olan işlemcilerden bahsediyorum!

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
14
Phoenix Os 32 bit'in PUBG Mobile için modlu versiyonunu yükledim fakat cihazınız desteklenmiyor uyarısı çıktı ve oyun kapandı. PUBG Lite indirdim bu seferde karakter ismi seçme kısmında oyun donuyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Armagadon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Yardım değil de soru sorucam klavye fare oyunlar için program mi var yani klavyeyle oynayabiliyomusun programsız fln oyun için bilgi verirmisin

Reaksiyon puanı
14
Yardım değil de soru sorucam klavye fare oyunlar için program mi var yani klavyeyle oynayabiliyomusun programsız fln oyun için bilgi verirmisin
Evet var, Prime ve Phoenix OS'lar PUBG Mobile için özel klavye fare uygulamasını bütünleştirmişler.

Armagadon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
14
Survivor Royale yüklemiştim ama bu oyunda kendi ellerimle ayarlamak zorunda kalmıştım klavye ve fare ayarlarını. Ama PUBG Mobile oyununda otomatik ayarlamış adamlar.

Armagadon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Survivor Royale yüklemiştim ama bu oyunda kendi ellerimle ayarlamak zorunda kalmıştım klavye ve fare ayarlarını. Ama PUBG Mobile oyununda otomatik ayarlamış adamlar.
Bugün kurmayı düşündüm fakat flash bellek olayı nedir tam olarak kurulumu çok mu zor normal windows gibi mi kuruluyor bide hangisini kurayım sence pubg mobilde diğer oyunlarda sıkıntı yaratmayacak en iyisi hangisi

Reaksiyon puanı
14
Flash belleğe önyüklemeli olarak yazdıracaksın Rufus programı ile bu Android işletim sisteminin .iso dosyalarını. Fakat .exe dosyası da var Windows yanına kurabilirsin C sürücüsünün içine mesela. Bilgisayar açılırken hangisini başlatayım diye soruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcinin marka ve modeli nedir?

Armagadon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
İntel pentiyum e6500

Flash belleğe önyüklemeli olarak yazdıracaksın Rufus programı ile bu Android işletim sisteminin .iso dosyalarını. Fakat .exe dosyası da var Windows yanına kurabilirsin C sürücüsünün içine mesela. Bilgisayar açılırken hangisini başlatayım diye soruyor.

İşlemcinin marka ve modeli nedir?
Kurulumda internet lazım mi sürekli

Reaksiyon puanı
14
Kurulumda internet lazım değil ama yeni bir sürüm çıkmışsa yüklerken otomatik güncelliyor.