Powerbank Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Mr_bsrrn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben uzun süredir bir powerbank almayı düşünüyorumdum. Telefonum iPhone 6. Tp-Link'in 5200 mAh değerindeki powerbanki almayı düşünüyordum. Giriş 5V/2.4A çıkış 5V/2.4A ama arkadaşlarım Asus'un ZenPower 10050 mAh' i tavsiye ettiler. Sizce hangisi daha iyi ? Bluetooth kulaklık almayı da düşünüyorum 5200 mAh powerbank yeterli olur mu ikisinin şarjı için? Birde sırf konu kirliliği olmaması için Samsung Level U bluetooth kulaklık iPhone ile uyumlu mu? Cevaplarsanız sevinirim :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zenpower iyidir.
Samsung level uygulaması appstorede varsa level u uyumludur sanırım müzik dinlersin bluetooth ile ama o uygulamanın özellikleri işte şarj durumunu felan gösteriyor kulaklığın

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben uzun süredir bir powerbank almayı düşünüyorumdum. Telefonum iPhone 6. Tp-Link'in 5200 mAh değerindeki powerbanki almayı düşünüyordum. Giriş 5V/2.4A çıkış 5V/2.4A ama arkadaşlarım Asus'un ZenPower 10050 mAh' i tavsiye ettiler. Sizce hangisi daha iyi ? Bluetooth kulaklık almayı da düşünüyorum 5200 mAh powerbank yeterli olur mu ikisinin şarjı için? Birde sırf konu kirliliği olmaması için Samsung Level U bluetooth kulaklık iPhone ile uyumlu mu? Cevaplarsanız sevinirim :)[/QUOTE
zenpower iyidir ayrıca xiaomi ye de bakabilirsiniz...

moonrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus zenpower 10050 gold var çok memnunum ve tavsiye ederim. Kasası da kaliteli metal.

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Asus almanı tavsiye ederim. Xiaomi de düşünebilirsiniz. Bende 16000mAh ve 5000mAhlık modeli var.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Xiaomi 10.000 mah powerbank gayet iyi bir ürün kesinlikle tavsiye ederim

Mr_bsrrn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Nedense Xiaomi'ye karşı bi soğukluk var bende

Mr_bsrrn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yine de önerdiğiniz için teşekkür ederim :)

Mr_bsrrn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ama aklımda ki soru giriş çıkış 2.4 A olunca biraz daha çabuk şarj edeceği için bataryaya zararı olur mu ?

sinan0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende xiomi ve zenpower arasında kaldım Zenpower aldım n11'den Telefonum note 5 ama nedense hızlı şarj açık olmasına rağmen hızlı şarj ibaresi çıkmıyor Kablo şarjı diyor

Şuan yüzde 40 şarjı var

Orjinal adaptör hızlı şarjla pilin dolmasına kalan süre : 56dk
Orjinal adaptör kablo şarjla pilin dolmasına kalan süre: 1 saat 23dk

Asus Zenpower : her ikisinde de kablo şarjla pilin dolmasına kalan süre: 1 saat 9 dk dedi

Acaba bana çakma ürün mü itelemişler :D

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Bende xiomi ve zenpower arasında kaldım Zenpower aldım n11'den Telefonum note 5 ama nedense hızlı şarj açık olmasına rağmen hızlı şarj ibaresi çıkmıyor Kablo şarjı diyor

Şuan yüzde 40 şarjı var

Asus Zenpower : her ikisinde de kablo şarjla pilin dolmasına kalan süre: 1 saat 9 dk dedi

Zenpower da hızlı şarj var mı?

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Yani üstünde 2.4 amper çıkış var ama yazılımsal ve donanımsal ek bişeyler de gerekli mi hızlı şarj için bilemiyorum ama dediğim gibi 2.4 amper çıkışla rakipsiz şuan
Böyle bir yazı var "Telefonunuzda hızlı şarjı kullanabilmeniz için, orijinal Samsung Adaptive Fast Charger özelliğine sahip şarj cihazı veya Qualcomm'un Quick Charge 2.0 özelliğine sahip bir şarj cihazı kullanmanız gerekir. Piyasadaki normal şarj cihazları, telefonunuzu sadece normal hızda şarj eder."

Quick Charge 2.0, zenpower proda var bildiğim kadarıyla. O da Türkiye'de satılmıyor.

Mr_bsrrn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Asus ZenPower aldım ilgilendiğiniz için teşekkür ederim [emoji4]

M

Murat Burç

SDN Okuru

Şuan yüzde 40 şarjı var

Sizinki 5v 2.4 12 watt
Note 5 hızlı şarj adaptörü 9v 1.67A yani 15 watt

Son mesajlar