Popstar 2018 Kanal D

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Popstar başladı. İlk bölümü 14 Mart Çarşamba akşamı izlediğimiz Popstar 2018 uzun bir aradan sonra yeniden ekranlarda. İlk kez 2003 yılında izlediğimiz, Bayhan, Serkül, Fatih, Ajdar gibi ilginç isimleri hayatımıza katan yarışma yeni formatına yine Osmantan Erkır sunuculuğunda devam ediyor.

Yarışmanın jüri koltuğunda Diva Bülent Ersoy, Canan Karatay isyanıyla herkesi güldüren Armağan Çağlayan, Can Bonomo ve uzun zaman sonra yeniden ekranlara dönen Deniz Seki var. İzleyenlere kaliteli zaman geçirteceklerini daha ilk bölümden gösterdiler.

14 yarışmacı kazanan olmak için ellerinden geleni yapacaklar. Poptan arabeske, klasikten alternatif rocka geniş bir yelpazede her hafta seçtikleri eserleri seslendirecekler.

Daha önceki formatlardan farklı olarak bu yıl jürinin önünde Türk mühendislerinin tasarladığı tablet sistemi olacak. Beğendikleri yarışmacılara gülen surat, kalp gibi emojiler atacaklar. Eğer beğenmedilerse kalpler yerini üzgün, kızgın surata bırakacak.

Haftanın kazananı belirlemek yine halkın elinde. Program süresince kanald.com.tr adresine girerek beğendikleri yarışmacılara oy verebilecekler. İlk bölümün kazananı da performansıyla izleyicileri kendine hayran bırakan Salih Zülüfoğlu oldu.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
o ses Türkiye prim yaptığından olsa gerek :)

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
O Ses'le format olarak karşılaştırmak ne kadar doğru olur bilemem ama 15 yılda 11 program yapmışlar. Tutmayan dizilerin, izlenmeyen programların cirit attığı, maalesef halkımızın doymayan ve tüketen alışkanlıkları karşısında ayakta durmak büyük iş. Bu seneki program biraz yavaş başladı ama bakalım 15 yılın birikimiyle tempoya ayak uydururlar diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
24
Şu süreyi iyi ayarlasalar da arada Bülent Ersoy olsun Can Bonomo olsun Deniz Seki olsun bi çıksalar şarkı söyleseler. Otur otur nereye kadar:D

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Şu süreyi iyi ayarlasalar da arada Bülent Ersoy olsun Can Bonomo olsun Deniz Seki olsun bi çıksalar şarkı söyleseler. Otur otur nereye kadar:D
Katılıyorum :) Yarışmacılar elendikçe süreyi nasıl dolduracaklar merak ediyorum sonunda isteklerimize karşı koyamayıp çıkıp söylecekler bence :D

Reaksiyon puanı
24
Bu haftaki olaylara ne diyosunuz :) Arzu'nun yaptığı hata ki bence jürinin affedilemez bi hata demesi çok mantıklı. Deniz Seki sırf özür diledi diye yüksek puan verdi ama bence elenmesi gerekirdi. Nihal'in elenmesi zaten tam dumurluk. Gayet iyi bi sesi ve performansı var. Bence ya Ayhan ya da Arzu gitmeliydi. Arzu'nun performansları artık bağırma çağırma oldu ona da bilerek öyle şarkılar veriyolar sanırım.

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben bu hafta kesin Bülent Ersoy sahneyi terk ediyo dedim ama Osmantan arabuluculuk yaptı. Bana sorarsanız Bülent hanım daha objektif yaklaşmalıydı, sonuçta yarışmacı Salih yani Armağan değil. Neyse sonra Salih oğluyla falan gönlünü aldı da 100 puana çıkarttı. Bir de söylemeden edemiycem düet konsepti gayet güzeldi.