Point Blank(PB)Efsane Online Aksyon

Bu konuyu okuyanlar

delece23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba diyorum arkadaşlar Point Blank oyununu aramızda bilmeyen yoktur diye düşünüyorum Üstelik TÜRKÇE ama bilmeyenler için ve oyundaki aksyonu fps yi buraya aktarmak istiyorum biraz geç kalsamda oyun bitmiş değil
OYUN TAM 1 SENEYİ DOLDURDU 1 yaşında olduğu için muhteşem ve ilginç ETKİNLİKLER yapılıyor eğlenceli ve Aksyon dolu bir maceraya hazırmısınız EVET sesleri geliyor gibi kulağıma hadi başlayalım

54mt.jpg

54xc.jpg

Nedir Bu? sorusuna cevabım olarak
Point Blank oyun yapımcısı "Zepetto" şirketi hakkında edindiğim ve araştırdığım bilgilerden

Zepetto Nedir ?

Şirket Sitesi: www.Zepetto.com

Kuruluş Tarihi: 8 Eylül 2003

Şirket 2005 yılında Kore oyun ödülleri başlığı altında Kore başkanından 'superstar' ödülünü almıştır.

Farklı oyunlar üreten ve aynı zamanda Point Blank'ın üreticisi olan şirket.

Peki bu oyunu hangi ülkeler oynuyor ve yayım hakları ?

Kore Cumhuriyeti: NCSoft

NCSoft 50den fazla oyunu kendi çatısı altında birleştirmiş, gerçekten başarılı bir şirket.

Endonezya: PT Kreon

Fazla bir bilgi edinemedim fakat sadece Point Blank oyunu altından giden bir şirket.

Tayland: NC True Co, Ltd

7 farklı flash,mmofps,mmorpg,web tabanlı oyunu kendi çatısı altında toplayan bir şirket.

Rusya: Innova Systems

Point Blank ve benzeri 12 oyunu çatısı altında birleştiren Rusya merkezli bir firma.

Türkiye: Nfinity Games (en son biz aldık tabii :) )

TÜRKİYE SUNUCUSU ADRESİ: http://pb.nfinitygames.com/

Biliyorumki en iyi Fps oyunu Point Blankdır.TÜRKİYE ilgili Yapımcı Firna Nfinity Games olan bu muhteşem online oyun Free2Play olma hakkını kazanarak ilk Beta 2. normal bir şekilde oyuncu sayısını oldukça aştı profesyonel oyuncular ve amator oyuncular oyunda karınca gibiler oyunun ön yüzünü keşvetmek o kadar kolay ve zevkli ki bunu siz de gelin çağrısı olarak değil oynadığım için söylüyorum. HADİ BİRDE RESİMLERE GÖZ ATALIM

556s.jpg

OYUNA GİRİŞİMİZ BU ŞEKİLDE
55fy.jpg

NOT: OYUNDA ÇOK İYİ BİR GÜVENLİK DUVARI VARDIR HACKLAR İÇİN KURUMA KALKANI OLARAK BİLİNİR.

BU BÖLÜM DE GİRİŞ BÖLÜMÜMÜZ ARKADAŞLAR

55jk.jpg

SUNUCU BÖLÜMÜMÜZ

55l4.jpg

2. KADEMELİ SUNUCU(AYRIK SUNUCULAR DİYE GEÇER)

Gördüğümüz gibi ilk sunucu nerdeyse tıklım tıklım dolu ve içerde bir kapışma cehennem ateş bomba mermiler diz boyu başımıza yağıyor içlerinden neden sizde olmayasınız..

55m8.jpg

BUNLARDA ODALAR YANİ GİRECEĞİNİZ HARİTA VE OYUNCU KISIMLARI
55nz.jpg

55qv.jpg

55uz.jpg

55uw.jpg

55uj.jpg

55um.jpg

[video=youtube;onDUHWxG0FY]http://www.youtube.com/watch?v=onDUHWxG0FY[/video]

HAZIRLAYAN: SiYaH_EfSaNe

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
oyunda hileden geçilmiyorki.Valla böyle giderse oynayan kalmazkuru kafalı yeni nikler bile aug kriss alıp bide hileyi açıp oyun oynuyolar.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kardeşim manyağı bu oyunun kardeş dedimde küçük sanmayın :D 23 yaşında kendisi :D

nlajskdnşadnal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyiki sadece duymuşum ve bilmiyormuşum o nasıl bi kan fışkırması öyle?! bu oyunumu oynuyosunuz :D

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Wolfteam'den iyidir.Ama C.S 1.6 online ' nın zevkini vermiyor :)