Playstation mu emülatör mu

Bu konuyu okuyanlar

Emine kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar PlayStation mi yoksa emotor mu kurmaliyim arkadaşlar birde kol desteği varmı emotorde

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Merhaba. Emulatör'den Playstation performansı ve verimi alman zor. Komik ama PS1'in performansını ve verimini yazılımdan dolayı PCSX veremiyor :D BIOS falan bulman da gerekecek. Uğraştırır. Playstation daha akıllıca olacaktır bence.
Emulatörlerin hepsinin kol desteği var. Bilgisayarda kolla oynamayı sevenleri unuturlar mı ? :)

Emine kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ama hangi kolları destekliyor game pes olurmu

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Türkçesini alabilir miyim ? :sweatsmile: Anladığıma cevap vereyim.
Eğer PES destekliyor mu diye soruyorsan PES'in bilgisayar versiyonu da var. Eğer emulatör açacak bir bilgisayarın varsa PES'i çalıştıracak bir bilgisayarın da vardır. Kolu bilgisayara taksan bilgisayar versiyonunun da kol desteği var :D Kol olarak eğer destek ve sağlamlık istiyorsan logitech'lere bak bence.

F710 KABLOSUZ GAMEPAD
Belki fiyat biraz aşırı gelebilir ama kablosuz. Benim kaç tane kablosu kırılıp çalışmaz hale gelen kolum oldu malesef. Peki, kablolunun sinyal gücü sıkıntısı olmaz ama eğer ki dongle ile kolun arasında çok bir mesafe yada engel yoksa bir sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum. Kaliteli de koldur.

Eğer oyunlarda nasıl kol kullanacağını aratırsun Youtube'da eğitim video'ları var. Beceremezsen yardımcı oluruz, geçmişte Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst ve Devil May Cry oynamıştım :D

Emine kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kafam karıştı anlamadım benim anlatacağım dilde konus

Emine kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ps1 oyunları kolla oynamak bilgisayarda

Emine kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Winnig eleven oynacagim

Furkan_C17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okuduklarımdan hiçbirşey anlamadım. Tek anladığım PS1 kolu olduğu.

Fakat PS1 kolunu nasıl bağlayacaksın merak ediyorum. Hani Xbox One controller desen hadi neyse.

Bence bu imkansız. Birde neyi emüle edeceksiniz ?

Son mesajlar