Playstation cafe açmak

Bu konuyu okuyanlar

Halo60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar ben tokatta ps cafe acmak istiyorum.dusunucelerinizi ve sorularinizi alabilirim.

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben para vermeden oynarım tamammi

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Okula yakın yada çocuklar yönünden işlek bir yerse birde önlerine açarsan günlük 700 kağıt falan çıkarır gidersin evine o yönden yer çok önemli.

Halo60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynen bende öyle yapmayi düşünüyorum zaten çoğu müşteri öğrenci olacak
Peki bu aylik vergiler muhasebesi parasi ne kadar olur bilen var mj

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
İlk Başda güzel bir para basman lazım PS 4 1200 lira falan TV lazım 102 inç falan oda 1300civarı bundan 7 8 tane desek güzel bir para vericen ondan sonra dükkan kirası falan var ilk 4 5 ay dükkan kendini ödicek sonra sana vericek.

Halo60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben para vermeden oynarım tamammi
Tamam sen gel sana beleş :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende 10 tane ps 10 tane tv olarak baslamayi düşünüyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende 10 tane ps 10 tane tv
İlk Başda güzel bir para basman lazım PS 4 1200 lira falan TV lazım 102 inç falan oda 1300civarı bundan 7 8 tane desek güzel bir para vericen ondan sonra dükkan kirası falan var ilk 4 5 ay dükkan kendini ödicek sonra sana vericek.
Bende 10 set halinde acmayi düşünüyorum

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ps cafe internet cafe devri bitiyor neden dersen çoğu evde pc var bence yiyecek ile alakalı sat okula yakın biyerde

Halo60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence bitmiyor arkadaşlarla cafede oynamak daha baska oluyor evde rahat oynayamiyorsun rahat rahat küfür edemiyon bagiramiyosun

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bence bitmiyor arkadaşlarla cafede oynamak daha baska oluyor evde rahat oynayamiyorsun rahat rahat küfür edemiyon bagiramiyosun
Birçok tanıdığım açıp kapat tı yanlarına sadece kredi borcu kaldı
Eskisi gibi dolup taşmıyor

Halo60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Inşallah bizim kisi öyle olmaz sonuçta heryer ayni degil

Reaksiyon puanı
61
Ben 2-3 sene işlettim dayımların vardı. 2 tane dükkan birisi mahallenin bir başında diğeri diğer başında 2-3 sene gerçekten iyi iş yapıyordu. Günlük çok rahat 500 geliyordu. Ama şöyle birşey var kendini güncellemen gerekiyor. Kollar bozuk olmayacak oyunları takip edeceksin birde dükkanda 2 tane bilardo masası vardı biri delikli diğeri 3 top bilardodanda iyi geliyordu. Ozaman 40 bin liraya yakın masraf etmişlerdi. Ama kat kat çıkardı parası ps3 saati 4 tl multi 8tl bilardo saati 6 tl idi. Ama son zamanlarda hiç ilgilenmedi. Bozuk kollar çalışmayan oyunlar kimse gelmemeye başladı sonrada kaptatılar.

Canpolat2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
istanbul buyukcekmecede playstation salonu kurmak istiyorum dükkan kendimin 80 metrekare kira değil okula uzaklığı 200 metre köşe başı yer odevde çıkartırım fotokopi langırt masası boks makinesi ilk başta 5 tane masa kursam olurmu ufaktan başlıyım diyorum 50.000 tl bütçem var dükkanim 2 katlı altkat yani deposu 50 metrekare üst kat giriş 30 metrekare mekan aydınlık gençlerin olduğu yer

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bende önermeyenler arasındayım. Bizim burda da açtılar bir tane yer 2 tane bilardo koymuşlar çakmasından geri kalanı da masaüstü pc'ler özellikleri Allaha emanet ne oynuyorlar bilmiyorum gitmedim ama hep keko tipler dolaşıyor dükkanda ne zaman gitsem dükkan bomboş bazen 3-5 tane küçük velet görüyorum o kadar onların gelmesiyle zaten dükkan dönmez 1 tanesi oyun oynamaya geliyorsa yanında gelenler başında bekleyip izliyor sadece. Bu devirde internet cafe devri bitti artık istediğin kadar para harca istediğini al yine iş yapamazsın sen git en kral sistemi koy en kral oyunları al kur gelecek olan kişi sana abi kantır var mı kantır diye soracak :) Bence hiç boşuna para harcama derim. Bütçeniz varsa güzel bir dükkan açın büfe falan olsun yada kantin gibi bir yer. Bu tarz yerler iyi iş yapıyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Böyle nedenlerden zaten millet çoluğunu çocuğunu oralardan topluyor, yazık... Bazen diyorum eğer çoluk çocuğa yararı yoksa batsınlar daha iyi...

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Yapacağın iş şehirden şehire değişiklik gösterebilir.
Hitap edeceğin kitle ilkokul/lise/üniversite bunlardan hangisi olacak?
Oyun çeşitliliğiniz tüm okul düzeyine göre değişim gösterecektir. Bunun yanı sıra sağlam ekipmanlarınız olmak durumunda. ve bunların düzenli olarak masrafı olacaktır.(bozulan kollar, kopan şarj kabloları, bozulan cd'ler ve makinalar vs) Kira+vegiler vs bunları hesap edip hareket etmekte fayda var.
Hepsini hesaplayıp belirleyeceğiniz saatlik ücret aynı zamanda öğrenciye hitap etmeli, hem de sizi artıya geçirmeli.

Bu devirde 2 kere düşünüp öyle hareket etmek lazım. Şimdiden başarılar dilerim

redpwnz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
istanbul buyukcekmecede playstation salonu kurmak istiyorum dükkan kendimin 80 metrekare kira değil okula uzaklığı 200 metre köşe başı yer odevde çıkartırım fotokopi langırt masası boks makinesi ilk başta 5 tane masa kursam olurmu ufaktan başlıyım diyorum 50.000 tl bütçem var dükkanim 2 katlı altkat yani deposu 50 metrekare üst kat giriş 30 metrekare mekan aydınlık gençlerin olduğu yer
abi box makinesi kurma çok ses çıkarır insanlar rahatsız olur