PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi oyun konsolunu tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    337

epzq

Doçent
hocam peki ps 4 alırsam korsan oyun oynayabilir miyim ? ban tehlikesi var mı?
yada bu konuda xbox mı ps4 mü ?
Korsan oyun oynarsan Online oynayamazsın.O yüzden banlama olacağını sanmam.Fakat korsan oyun oynamana gerek yokki.Ben en iyi kendimden örnek verebilirim herhalde.30 TL ye 3 ay deneme amaçlı bir PS PLUS üyeliği aldım.Her ay bir tane oyun indirme hakkım var.O ayki popüler oyun Battlefield 3 tü.30 TL verdim BF3 ü indirdim.Ayrıyetten bir sonraki ay Most Wanted 2012 yi indirdim.Birde Little Big Planet Karting i indirdim.Tabi bu oyun popüler değil sadece indirilebilcek alternatif oyunlardan biri.Mesela ben Little big Planet Karting i indirmeseydim bir sonraki popüler oyun Far Cry 3 tü. Bir sonraki ayın popüler oyunun tanıtımı zaten 1 hafta kala yapılıyor.Bende baktım bir sonraki ay Far cry 3 çıkıyor.Bende de o tip bir oyun vardı.Onun yerine Little big i tercih ettim.

""" alternatif oyunlar 1 kaç ay listede kalabiliyor """

Özetlersek BF3-MW2012-LBP Karting = 30TL 3 ay boyunca bu oyunları oynuyorsun.3 ayın sonunda oynayamıyorsun.Fakat bunlar sisteminde hala kayıtlı olduğundan tekrar üyelik satın alırsan sorunsuz kaldığın yerden devam edebilirsin.Asıl bomba 1 Yıllık alırsan oluyor. 45 tane oyun indiriyorsun.

Daha ayrıntılı bilgi için araştırmanızı öneririm yazdıklarım sadece %30 luk bir kısım.

Normalde bu oyunları ben 250 TL den aşağı indiremezdim.

Atıyorum ben MW2012 yi beğenmedim.Düşünsene bu oyunu orjinal aldığını.İlk çıktığı zaman 150 tl üstündeydi bu oyun.Yani oyunları deneyerek oynuyorsun.

Listelere gelecek olursak

Sepete almazsan geçmiş oyunları indiremezsin.

NİSAN 2013

Lord of the Rings: War in the North
Okami HD
The Cave
Thomas Was Alone

MAYIS 2013

Catherine
Hitman Absolution
Malicious

HAZİRAN 2013

Demon's Souls
ICO and Shadows of the Colossus HD Collection
LittleBigPlanet Karting
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Uncharted 3: Drake's Deception (Tekli Oyuncu)
XCOM: Enemy Unknown

TEMMUZ 2013

Battlefield 3
Payday:The Heist
Saints Row:The Third

AĞUSTOS 2013

Mafia II
Need For Speed: Most Wanted
Spec Ops: The Line

EYLÜL 2013

Assassin's Creed III
The Jak and Daxter Trilogy
Stealth Inc: A Clone in the Dark

EKİM 2013

Far Cry 3
Giana Sisters: Twisted Dreams
Dragon's Dogma: Dark Arisen
Street Fighter X Tekken
Touch my Katamari

KASIM 2013

Metal Gear Rising: Revengeance
Remember Me
Jak and Daxter Trilogy
Oddworld: Stranger’s Wrath HD
MotorStormRC

Tabi bu oyunların bir bölümü PS VİTA için zaten listede belirtiyor.

Bazen hayal kırıklığıda yaşatabiliyor.Örneğin bu aralık ayı PS Vitaya yaradı GTA 4 Libertyt City Stories çıkıyor.PS3 için pek iyi oyunlar yok. Grid 2 bir göze batıyor sadece.

Bazen hayal kırıklığıda yaşatabiliyor.Örneğin bu aralık ayı PS Vitaya yaradı GTA 4 Libertyt City Stories çıkıyor.PS3 için pek iyi oyunlar yok. Grid 2 bir göze batıyor sadece.
PSN Plus gerçekten ekonomik bir ekosistem yarattı. Ben de oldukça beğeniyorum ancak PS4 ile birlikte alacağım. Şimdilik almama gerek yok ;) MotorStormRC almak çok isterdim ama. Oldukça beğenmiştim. Tabi bunlara rc kumanda takılmıyor bildiğim kadarı ile...

İki cihaz arasında hiçbir fark yok ama Sony ülkemizle daha ilgili o yüzden PS4.

Kazanan aylar öncesinden belliydi.
Playstation 4

Hem performans olarak çok daha iyi, hem fiyat.

<SxA>

Doçent
Arkadalar ben kinect için Xbox one düşünüyorum ancak 1 den çok kişi oynarsa kinect zorlanıyormuş algılamada doğrumudur ?

epzq konuya baya iyi hakim çok aydınlatıcı olmuş teşekkürler benim de sorularıma cevap oldu

Eğer türkiyede yasiyorsan ps eğer dünyanın herhangi bi yerinde yasiyorsan yine ps
Amerikada yasiyorsan yine ps ama amerikada yasayip amerikalı isen zaten bu soruyu sormayip direct xbox alırsın

Korsan oyun oynarsan Online oynayamazsın.O yüzden banlama olacağını sanmam.Fakat korsan oyun oynamana gerek yokki.Ben en iyi kendimden örnek verebilirim herhalde.30 TL ye 3 ay deneme amaçlı bir PS PLUS üyeliği aldım.Her ay bir tane oyun indirme hakkım var.O ayki popüler oyun Battlefield 3 tü.30 TL verdim BF3 ü indirdim.Ayrıyetten bir sonraki ay Most Wanted 2012 yi indirdim.Birde Little Big Planet Karting i indirdim.Tabi bu oyun popüler değil sadece indirilebilcek alternatif oyunlardan biri.Mesela ben Little big Planet Karting i indirmeseydim bir sonraki popüler oyun Far Cry 3 tü. Bir sonraki ayın popüler oyunun tanıtımı zaten 1 hafta kala yapılıyor.Bende baktım bir sonraki ay Far cry 3 çıkıyor.Bende de o tip bir oyun vardı.Onun yerine Little big i tercih ettim.

""" alternatif oyunlar 1 kaç ay listede kalabiliyor """

Özetlersek BF3-MW2012-LBP Karting = 30TL 3 ay boyunca bu oyunları oynuyorsun.3 ayın sonunda oynayamıyorsun.Fakat bunlar sisteminde hala kayıtlı olduğundan tekrar üyelik satın alırsan sorunsuz kaldığın yerden devam edebilirsin.Asıl bomba 1 Yıllık alırsan oluyor. 45 tane oyun indiriyorsun. :)

Daha ayrıntılı bilgi için araştırmanızı öneririm yazdıklarım sadece %30 luk bir kısım.

Normalde bu oyunları ben 250 TL den aşağı indiremezdim.

Atıyorum ben MW2012 yi beğenmedim.Düşünsene bu oyunu orjinal aldığını.İlk çıktığı zaman 150 tl üstündeydi bu oyun.Yani oyunları deneyerek oynuyorsun.

Listelere gelecek olursak

Sepete almazsan geçmiş oyunları indiremezsin.

NİSAN 2013

Lord of the Rings: War in the North
Okami HD
The Cave
Thomas Was Alone

MAYIS 2013

Catherine
Hitman Absolution
Malicious

HAZİRAN 2013

Demon's Souls
ICO and Shadows of the Colossus HD Collection
LittleBigPlanet Karting
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Uncharted 3: Drake's Deception (Tekli Oyuncu)
XCOM: Enemy Unknown

TEMMUZ 2013

Battlefield 3
Payday:The Heist
Saints Row:The Third

AĞUSTOS 2013

Mafia II
Need For Speed: Most Wanted
Spec Ops: The Line

EYLÜL 2013

Assassin's Creed III
The Jak and Daxter Trilogy
Stealth Inc: A Clone in the Dark

EKİM 2013

Far Cry 3
Giana Sisters: Twisted Dreams
Dragon's Dogma: Dark Arisen
Street Fighter X Tekken
Touch my Katamari

KASIM 2013

Metal Gear Rising: Revengeance
Remember Me
Jak and Daxter Trilogy
Oddworld: Stranger’s Wrath HD
MotorStormRC

Tabi bu oyunların bir bölümü PS VİTA için zaten listede belirtiyor.

Amerika ps plus keşke avrupdaki kadar iyi olsa en azından bu gün soul sacrifice geldi pd vita :D

sizce hangisini tercih etmeliyim ? benim için öncellikli olan ne kadar destek alır sizce ve hangisi daha kolay kırdırılabilir diğer türlü orjinal oyunlara para yetiştiremem önerilerinizi bekliyorum

Konsola özel çıkan başka platforma çıkmayan oyun
Xbox'çılar bile ps ex oyunlarının üstünlüğünü kabul etmiş durumda
Örnek olarak
The last of us
Beyond two souls
Uncharted serisi
Gow serisi
Heavy rain v.s ;)

Konsola özel çıkan başka platforma çıkmayan oyun
Xbox'çılar bile ps ex oyunlarının üstünlüğünü kabul etmiş durumda
Örnek olarak
The last of us
Beyond two souls
Uncharted serisi
Gow serisi
Heavy rain v.s ;)
hayır öyle bi takıntım peki kırdırınca oyunları cdye yazdırsam çalışır mı?

cd yi boşver dostum gir gittigidiyor yada n11.com a "xbox jtag" yaz içeriğe göre farklı paketler var cd ile uğraşmadan direk hdd den oynarsın. xbox kullanıcısı olarak ben daha çok beğeniyorum xbox ı ve tavsiye ediyorum. gamepad i çok daha başarılı, görüntü kalitesi xbox daha iyi diyorlar ama çok bi fark yok. ama xbox ı her türlü tv ye bağlama avantajı var. illa lcd olacak diye bir şey yok.xbox ın daha çok oyun seçeneği var. jtag işlemi yapılmış bir xbox ta ister orjinal oyun al ister torrentten indir kur.

cd yi boşver dostum gir gittigidiyor yada n11.com a "xbox jtag" yaz içeriğe göre farklı paketler var cd ile uğraşmadan direk hdd den oynarsın. xbox kullanıcısı olarak ben daha çok beğeniyorum xbox ı ve tavsiye ediyorum. gamepad i çok daha başarılı, görüntü kalitesi xbox daha iyi diyorlar ama çok bi fark yok. ama xbox ı her türlü tv ye bağlama avantajı var. illa lcd olacak diye bir şey yok.xbox ın daha çok oyun seçeneği var. jtag işlemi yapılmış bir xbox ta ister orjinal oyun al ister torrentten indir kur.
jtagli alınca kopya oyun ve orjinal olmayan kol çalışır mı

jtagli alınca kopya oyun ve orjinal olmayan kol çalışır mı
jtag demek kopya oyun demek kopya cd değil ama direk oyunu internetten beleş indirip harddiske kurmak demek. orjinal olmayan kolu bilmiyorum ama. 750 tl ye 2 kol seçeneğiyle jtag yapılmış xbox aldım içinde de 40 tane oyun yüklü gönderdiler. hala satışta bilgin olsun :)

stat counter