PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi oyun konsolunu tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    334

gdart

Asistan
Oyun konsolu almayı düşünüyorum acaba hangsini tavsiye edersiniz arkadaşlar, ps3'mü xbox'mı?:bored:

serkan94

Profesör
Onursal Üye
Şimdi Paran varsa PS3 . Ama gerçekten oyun sürekli alcağım durumum yok diyorsan Xbox bunları bir yana bırakalım

Ben Xbox aldım ne bilim kırılıyor vs falnada filan yani avantajlı ve ileriki zamanlarda Kinect çıkıcak.Bu açıdan çok iyi :D

PS3 gelirsek oyunları aşırı pahalı 6 oyun alsam yeni PS3 alırım :D

ama özel oyun istiyorsan PS3 şart !!:)

ama Xbox 360'da mevcut bkz Gears of war 1-2 :D

Gears of war 2 dün bitirdim :D

Benim sana önerim Xbox 360 :D

Edit : ayrıca Xbox 360 S çıktı onun ısınma sorunu çok az ve kinect hazır durumda :)

Eğer Xbox 360 S olmaz diyorsan Xbox 360 elite 120 gb jasper board al süperdir ısınma sorunu çok az.

gdart

Asistan
Şimdi Paran varsa PS3 . Ama gerçekten oyun sürekli alcağım durumum yok diyorsan Xbox bunları bir yana bırakalım

Ben Xbox aldım ne bilim kırılıyor vs falnada filan yani avantajlı ve ileriki zamanlarda Kinect çıkıcak.Bu açıdan çok iyi :D

PS3 gelirsek oyunları aşırı pahalı 6 oyun alsam yeni PS3 alırım :D

ama özel oyun istiyorsan PS3 şart !!:)

ama Xbox 360'da mevcut bkz Gears of war 1-2 :D

Gears of war 2 dün bitirdim :D

Benim sana önerim Xbox 360 :D

Edit : ayrıca Xbox 360 S çıktı onun ısınma sorunu çok az ve kinect hazır durumda :)

Eğer Xbox 360 S olmaz diyorsan Xbox 360 elite 120 gb jasper board al süperdir ısınma sorunu çok az.
cevabın için çok sağol

Xbox360'da da güzel oyunlar var/vardı ama istediğim oyunları listeleyince PS3 almam gerektiğini anladım ve aldım. Final fantasy xiii versus ve the last guardian için beklemedeyim. Tabi belli olmaz, PS3' ün taksidi bitti, bir tane de Xbox360 Slim alabilirim. Şu an için cevabım PS3.

serkan94

Profesör
Onursal Üye
Xbox360'da da güzel oyunlar var/vardı ama istediğim oyunları listeleyince PS3 almam gerektiğini anladım ve aldım. Final fantasy xiii versus ve the last guardian için beklemedeyim. Tabi belli olmaz, PS3' ün taksidi bitti, bir tane de Xbox360 Slim alabilirim. Şu an için cevabım PS3.
yalnız final fantasy bekleyemedim demişsin Final fantasy 13 Xbox 360'da mevcut hatta bugün gidip alacağım :)

Sana şöyle söyleyeyim. Bende ps3 te var xbox360 ta var. Şuan ps3 ü satıyorum. Neden mi ? 3 tane oyun var god of war 3 kill zone 2 ve pes 2010. 2 si yanında geldi. Pes 2010 ben aldım. Ama pes 2010 fiyatına xboxa 20 oyun filan geliyor yaklaşık. Ayrıca ps3 acaip ısınıyor. Xbox'ın son çıkanında saatlerce oynuyorum ısınma filan pek olmuyor. Ayrıca oyunların çoğu ilk xbox'a çıkıyor. Hatta pesteki mümkün kılınan bütün hareketleri anca xbox'ta yapabiliyorsun. Yani sana tavsiyem hiç bulaşma ps3'e. Xbox her alanda ps3 ü geçer.

xbox' ın en son çıkan versyonu hangisi ?
Ve oyunların fiyatları nedir ?

serkan94

Profesör
Onursal Üye
Benim Xbox 360'ım 17 haziran üretimli 1.7 Fw li.Şuan 12 tane oyun var sadece 120 TL verdim ama eğer PS3 olsaydı şuan oyun olarak god of war 3 vardı :D arkadaşımda PS3 var oyun almak için kıvranıyor , babasına yalvarıyor.Yani PS3 kafelerden görüpte kanmayın her konuda Xbox üstün.

örn:

Live konusunda Xbox

Grafik konusunda Xbox

PS3 sadece blu-ray konusunda üstün olsun ama biz final fantasy 13 'ü 3DVD de oynuyoruz :D

Edit:Gears of war 2 oturdunmu başından kalkmassın Xbox böyle işte :D

Benim Xbox 360'ım 17 haziran üretimli 1.7 Fw li.Şuan 12 tane oyun var sadece 120 TL verdim ama eğer PS3 olsaydı şuan oyun olarak god of war 3 vardı :D arkadaşımda PS3 var oyun almak için kıvranıyor , babasına yalvarıyor.Yani PS3 kafelerden görüpte kanmayın her konuda Xbox üstün.

örn:

Live konusunda Xbox

Grafik konusunda Xbox

PS3 sadece blu-ray konusunda üstün olsun ama biz final fantasy 13 'ü 3DVD de oynuyoruz :D

Edit:Gears of war 2 oturdunmu başından kalkmassın Xbox böyle işte :D

Kesinlikle katılıyorum. Hele birde led de oynadınmı bu oyunları ah ah başından kalkmazsın. Şimdide forza motorsport oynuyorum :)

sdelta

Profesör
Param var diyorsan hiç düşünmeden Play Station 3 al.

Korsan oyun oynarım, online a gerek yok dersen xbox al.

dl dvd al internette yer gök xbox oyunu kaynıyor kırılmasına bile gerek olmadığı için direk kopyadan çalışıyor sadece 2 tl ye bir oyun mal oluyor

sen sadece keyfine göre oyun bul yeter.

ayrıca aksesuar olarakda xbox her konuda psden iyi

serkan94

Profesör
Onursal Üye
dl dvd al internette yer gök xbox oyunu kaynıyor kırılmasına bile gerek olmadığı için direk kopyadan çalışıyor sadece 2 tl ye bir oyun mal oluyor

bu konuda katılıyorum DL-DVD aldım lost planet 2 yi yazdırdım oynuyorum :D

ayrıca mesela xbox monitöre bağlanıyor aparat ilr ya da ne bilim şarj kitleri falan mevcut ve PS3 aksesuarlarına göre daha ucuz :)

Yanlışın var. Eğer DL alacaksan verbatimden başka almayacaksın. Diğerleri çabuk yanıyor. Verbatimde tanesi 3.5 lira. Yani bir oyun 3.5 liraya denk geliyor. Ve FW li demek ban yemez anlamına gelmiyor. Sürümde farketmiyor. Ban yeme ihtimali azda olsa var. Ayrıca 1.7 FW li olmayanlar boot disc ilede oyunları açabiliyorlar...

serkan94

Profesör
Onursal Üye
Ben TDK kullanıyorum çokda güzel çalışıyor 2.4X da yazdırıyorum hiç inme çıkma yok :D