Piyasadaki Akıllı Telefonların SAR Değerleri

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şahsen 16 yaşındayım bu güne kadar telefon almadım 😃 ama tabiki alırsam bu sar değeri göz önünde bulundurucam. Önemli. Plastikler biraz daga az riskli ama lg nin oranları çok düşük. Zenfone alıcam ben

Dea

Profesör
Samsung Ve Lg Bu Konularda Apple Ve Htcden Daha Başarılı Anlaşılan

telefon firmalarinin cok azi sar degerine para harcar samsungun fiyatlarinin yuksek olmasi bundan dolayidir acaba apple ne harcamisda 3000 lira .d

Teknoloji artık BİLİNÇSİZ KULLANIM yüzünden insan sağlığını riske atan bir etmen haline geldi.

Diyelim ki siz sağlık için telefonla fazla oynamıyosunuz, mobil veri ve wi-fi kullanmadığınızda kapalı vs. ama düşünün ki oturduğunuz apartmanda onlarca wi-fi war, onlarca telefon var. En basiinden otobüste 25-30 telefonun (çoğunun mobil veri açık, bir kısım insanlar tel.konuşuyor) arasında radyasyona bir miktar da olsa maruz kalıyorsunuz.

Yani diyeceğim o ki seiz elinizden geleni yapın yine de ama bence bunlar da yetersiz. Etrafınızdaki insanların da bilinçli olması lazım.

Bir düşünürün sözü vardı : "Eskiden zekiydim ve dünyayı değiştirmeye çalışıyordum, şimdi ise bilgeyim ve kendimi değiştiriyorum" -Rumi

(Siz yine de dikkat edin :) )

Apple populer olmasına ve satış fiyatlarına göre SAR değerinde birçok telefona göre kötü kalmış...Kalite yönetimi diye birşey var...Ve telefonların bir biri ile yarıştığı günümüzde kalite önemli ise,Apple bunu tekrar gözden geçirip kendine ona göre fiyat biçmeli....Sony Xperiayı Apple'a tercih ederdim ve gördüm ki haksız değilim :)

S

sardikkat

SDN Okuru
Boyunda düzlesme denen bir hastalığım var .elektronik cihazlar uzun süre kullanımda elde uyuşma yapıyor. Çin malı telefonlarda 30 saniye kullanımdan sonra uyuşma başlıyor. Şu an samsung kullanıyorum sar 0.29 ve dakkalarca SORUNsuz kullanıyorum. Sar değerine dikkat edin.

Bu veriler doğruysa iyiki samsung s7 edge almayı düşünüyorum.en düşük kafa sar değeri olan telefon.Biraz pahalı ama önce sağlık