Ping sorunu...

Bu konuyu okuyanlar

mert102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selamlar, bu benim pingim ne hikmetse akşam saat 8 ile gece 1 arasında 120-200 arası gezinip dolanıp duruyor diğer saatlerde pingim normal 65-70 yani donanımsal olamaz pc yeni daha 2 gün oldu alalı bu sorun aylardır var kaç kere aradım bilinmiyor turkneti ama ping bizden kaynaklanmaz dıyorlar anlayamadım.Yani neden akşam saatlerinde ping yükselir ve gece saatlerine doğru düşer trafik gibi anasını satayım lütfen eğer biri bu konu hakkında birşey biliyorsa bi yardım ediversin.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
cfosspeed kullan ani ping yükselmelerini önlüyor benimkide seninkinden beterdi kullanmaya başladım başlayalı online oyunlarda ping sıkıntısı yaşamadım çok nadir binde bir oda bağlantım yerlerde sürünürken oda normaldir...
Bi kardeş vardı ona kurdurdum 1200 dü pingi superonline kullanıyodu 55-60 a indi dene bi istersen bizde yaradı....

mert102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cfosspeed kullan ani ping yükselmelerini önlüyor benimkide seninkinden beterdi kullanmaya başladım başlayalı online oyunlarda ping sıkıntısı yaşamadım çok nadir binde bir oda bağlantım yerlerde sürünürken oda normaldir...
Bi kardeş vardı ona kurdurdum 1200 dü pingi superonline kullanıyodu 55-60 a indi dene bi istersen bizde yaradı....

Hemen deniyorum hocam.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bende de 1 haftadır ping sorunu var. Ttnet'i birkaç kez aradım ama arıza kaydı oluşturup başlarından savıyorlar. Az önce tekrar arayıp acil diye not yazdırdım ama pek umudum yok.

mert102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cfosspeed programı bende aşırı ping yapıyor. 1k - 1.2 k ya kadar çıkıyor ping düşürmek yerıne iyice tavana vurduruyor.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
ping hatla alakalı.

türk telekom müdürlüğüne git hat sahibi ile.

tesla.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
VYXMbr.png

Son mesajlar