Ping Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar TTNet kullanıyorum.. Ping'im 40 falan ama daha da düşürebilmek mümkünmüş. Programları varmış bilen varsa paylaşabilir mi?

2187651838.png
[/URL][/IMG]

En son ölçümüm..

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Programlarla 1ms 2ms ancak düşürürsün yalan dolandır genelde, ben işe yarar bişey görmedim.
Bulursan haber et bende deniyeyim :)

ping olayı tamamı ile senin internet bağlantına ve ping attığın serverla alakalı bir durum. Senin netinde sıkıntı yoksa 3. parti yazılımların bir faydası olmaz dediğim gibi 1-2ms belki

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Programlarla 1ms 2ms ancak düşürürsün yalan dolandır genelde, ben işe yarar bişey görmedim.
Bulursan haber et bende deniyeyim :)

ping olayı tamamı ile senin internet bağlantına ve ping attığın serverla alakalı bir durum. Senin netinde sıkıntı yoksa 3. parti yazılımların bir faydası olmaz dediğim gibi 1-2ms belki

Ara şikayet et . Güncelleme vs bir umut . Yoksa portunu değiştiriyorlar sanırım santralden .

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ara şikayet et . Güncelleme vs bir umut . Yoksa portunu değiştiriyorlar sanırım santralden .

Ben memnunum, şimdi şikayet ederim çalışan şeyi bozarlar :D

Benim maksadım varsa ekstradan 5-10ms kazandıracak bir öneri varsa kulaklarım açık bekliyorum.

Normalde zaten nette dolanırken pingi çok aramıyorsunuzda oyunlarda bir server a girince ping çok önemli oluyor.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
misal az önce ben MW3 oynuyordum ama ping 200ms ye çıkınca benimde sinirlerim tavan yaptı ve bıraktım :D

Ja.McFly

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yurtiçi iyi de , yurtdışı hala çok kötü

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Forum'da dolanıyodum biri böyle bi program vermişti de dolandığım yeri kaybedince daha da bulamadım.. :) Bayağı işe yarıyor demişti arkadaş..

Casper_2641

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programın ismi cfosspeed onu arıyorsun muhtemelen.Herneyse sorun o değilde bu ay zaten pinglerde sorun var ben 40 görsem gocunmayacam benim 1200 ms'ye kadar çıkıyor ve çıktığı zamanda hızım indirme 10 kb gönderme 15 kb falan oluyor 4-5 kere hattımı ayarlattım olmadı sanırım port değiştirtecem bu gidişle :/ ya Yurt dışı çıkışlarında var bi sorun ttnet'in ondanda olabilir.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Evet cFosspeed programin adi.. Ping cok az olsada azaldi. Onerir misiniz derseniz onermem. Kaldirdim bile degmezmis :)