Ping Değerini Düşürme

Bu konuyu okuyanlar

muhammesanlier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pi̇ng degerleri̇ni̇ daha İyi̇ hale geti̇rmek İçİn - kullanabilecegimiz - aparat-kod-program vb varmi?

Son düzenleyen moderatör:

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
ilgili şeyin serverında oturursan veya adminlik yaparsan belki ping 1 olur ((=

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Öncelikle her şeyi açık bir şekilde yazdım bundan daha açık nasıl olur bilemiyorum ?

ping nedir;
Ping süresi, bilgisayarınız ile karşıdaki sunucu arasında bir veri paketinin iletilmesi esnasında geçen süredir. Örneğin Battlefield 3 oynuyorsunuz ve Ping'iniz 50. Bu demektir ki, bilgisayarınızdan çıkan bir paket, BF3 sunucusuna 50 milisaniyede ulaşıyor.
bende size karşılık olarak ne yazdım ,

muhammesanlier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle her şeyi açık bir şekilde yazdım bundan daha açık nasıl olur bilemiyorum ?

ping nedir;
Ping süresi, bilgisayarınız ile karşıdaki sunucu arasında bir veri paketinin iletilmesi esnasında geçen süredir. Örneğin Battlefield 3 oynuyorsunuz ve Ping'iniz 50. Bu demektir ki, bilgisayarınızdan çıkan bir paket, BF3 sunucusuna 50 milisaniyede ulaşıyor.
bende size karşılık olarak ne yazdım ,
ben bu kötü pingi sadece 1 oyundan yada ölcüm yapan 1 siteden almadımki ilgili şeyin serverında oturursan veya adminlik yaparsan belki ping 1 olur diyorsunuz.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Evet oyunun serverına ne kadar yakın ve bağlantın ne kadar iyi bir alt yapıda ise o zaman mükemmel pinge yakın olursunuz ben en düşük seviyede 5 ve 6 milisaniye gördüm o da çok nadir

muhammesanlier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet oyunun serverına ne kadar yakın ve bağlantın ne kadar iyi bir alt yapıda ise o zaman mükemmel pinge yakın olursunuz ben en düşük seviyede 5 ve 6 milisaniye gördüm o da çok nadir
ona itirazımız yok bızım actıgımız konu farklı. Pi̇ng degerleri̇ni̇ daha İyi̇ hale geti̇rmek İçİn - kullanabilecegimiz - aparat-kod-program vb varmi?

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Benim bildiğim kadarı ile yok, vpn diyebilirler ama pinge ping eklemek olur. (=

Son mesajlar