Pil/Batarya açısından önerilebilecek telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

Muharrem G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar 2bin ila 3 bin arası bütçem var iyi bir telefon arıyorum. ilk önceliğim gün içinde pil süresi uzun olan hızlı sarj olabilen bir telefon olması ikinci önceliğim ise düşme darbe gibi durumlarda diğerlerine göre nispeten daha dayanıklı ve normal koşullarda kasmadan bataryası tükenmeden sorunsuz en azından 2-3 yıl kullanabileceğim bir telefon olması. Alacağım telefondan çok fazla bir performans beklentim yok zaten telefonla gün içinde en fazla sosyal medyada dolaşırım veya oyun vs oynasam bile performans isteyen oyunlar olmaz. Bu anlamda kullanacağım süre boyunca telefonu çokta yormayacağımı göz önüne alırsak fiyatıda makul olan bir telefon arıyorum. Şu son 4-5 yıldır çok fazla telefon değiştirdiğim için biraz bunaldım eğer daha uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek bir telefon önerisi olursa 4bin liraya kadar da çıkarım.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Kesinlikle V30+ araştırmanızı tavsiye ederim

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
V30+ alınabilir. 300 dolar fiyatı olan Pocophone F1 de alınabilir ama nedense 300 dolar olmasına rağmen ülkemizde pahalı, fiyatı olması gerektiği gibi olursa alınabilir.

Muharrem G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kesinlikle V30+ araştırmanızı tavsiye ederim

V30+ yı epeyden baktım donanımı çok iyi görünüyordu batarya konusunda da övülüyor ama çekingem çok anlamadım ama daha önce lg lerde birtakım ekran gibi kronik sorunlar yaşanmış aşmışlarmıdır bu sorunu yoksa ilerde çıkıp çıkmayacağı yine şansa mı bağlı sizce.

V30+ alınabilir. 300 dolar fiyatı olan Pocophone F1 de alınabilir ama nedense 300 dolar olmasına rağmen ülkemizde pahalı, fiyatı olması gerektiği gibi olursa alınabilir.

128 gb olanı 3500 civarı gözüküyor internette ama lg ile aralarında ki bu fiyat farkına değer mi sonuçta benim telefondan çok bir beklentimde yok sadece sarj ve uzun süre sorunsuz kullanmak dışında fazla birşey aramıyorum.

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar 2bin ila 3 bin arası bütçem var iyi bir telefon arıyorum. ilk önceliğim gün içinde pil süresi uzun olan hızlı sarj olabilen bir telefon olması ikinci önceliğim ise düşme darbe gibi durumlarda diğerlerine göre nispeten daha dayanıklı ve normal koşullarda kasmadan bataryası tükenmeden sorunsuz en azından 2-3 yıl kullanabileceğim bir telefon olması. Alacağım telefondan çok fazla bir performans beklentim yok zaten telefonla gün içinde en fazla sosyal medyada dolaşırım veya oyun vs oynasam bile performans isteyen oyunlar olmaz. Bu anlamda kullanacağım süre boyunca telefonu çokta yormayacağımı göz önüne alırsak fiyatıda makul olan bir telefon arıyorum. Şu son 4-5 yıldır çok fazla telefon değiştirdiğim için biraz bunaldım eğer daha uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek bir telefon önerisi olursa 4bin liraya kadar da çıkarım.
V30+

Muharrem G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
peki son olarak honor play veya xiaomi mi 6 nasıldır aralarında tercih yapılsa yine lg30+ mu tavsiye edersiniz.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
4000 tl ye cıkabilirseniz Mate 10 pro öneriyorum . Batarya ömründen memnun kalırsınız. 3 yıl rahat kullanırsınız( kullanıcıya göre değişebilir )6 gb Ram 128 gb hafıza ve kirin 970 ..

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
P-oled ekran 3300 mah batarya ekran süresi muazzam.
Ön arka Corilla glass 5
Askeri dayanıklilik suya toza karşi dayaniklilik
Aradiğin telefon V30+
Ön kamerası dışında eksiği olmayan bir telefon.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
senin için önemli olanın pil ve dayanıklılık olduğunu söylüyosan lg v30 plus ı öneririm 3300 mah bataryası var ama önemli olan rakamlar değil günlük kullanım batarya performansı efsane ayrıca hızlı şarj desteği de var ve oled ekran sayesinde ekran açık süresi daha uzun
gelelim dayanıklılığa lg v30 ABD Askeri Standart Düşme Testini(MIL STD-810G) geçmiş ıp 68 sertifikası 1 30 m de 30 dk boyunca suya dayanıklı ekran da ve arka cam da gorilla glass 5 kullanılmış gövde malzemesi 7000 serisi çelikle güçlendirilmiş aliminyum

---- Mesajlar birleştirildi ----

peki son olarak honor play veya xiaomi mi 6 nasıldır aralarında tercih yapılsa yine lg30+ mu tavsiye edersiniz.
batarya performansı ve dayanıklılık önceliğinse v 30 almalısın v 30 un eksileri ön kamerası onun dışında performans ve kamera olarak da severek kullanacağına eminim

Son düzenleme:

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
V30+ yı epeyden baktım donanımı çok iyi görünüyordu batarya konusunda da övülüyor ama çekingem çok anlamadım ama daha önce lg lerde birtakım ekran gibi kronik sorunlar yaşanmış aşmışlarmıdır bu sorunu yoksa ilerde çıkıp çıkmayacağı yine şansa mı bağlı sizce.

128 gb olanı 3500 civarı gözüküyor internette ama lg ile aralarında ki bu fiyat farkına değer mi sonuçta benim telefondan çok bir beklentimde yok sadece sarj ve uzun süre sorunsuz kullanmak dışında fazla birşey aramıyorum.
O sorunlar G6,V30+,G7 ThinQ ile birlikte son üç nesilde aşıldı.Ben sorunla karşılaşanı görmedim içiniz rahat olsun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

V30+ varken ikisinin de adı geçmez,gerek yok:)

Son düzenleme:

Muharrem G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
O sorunlar G6,V30+,G7 ThinQ ile birlikte son üç nesilde aşıldı.Ben sorunla karşılaşanı görmedim içiniz rahat olsun.

Eyv. hocam o zaman tercihler içinde en makulu LgV30+ duruyor gerisi artık şansa yaşayıp göreceğiz. :) zaten başından beri kafama bu telefon yatıyordu ama forumu kurcalayıp emin olmak istedim.

ekoek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Zenfone max pro

Son mesajlar