Photoshop Çalışmalarım

Bu konuyu okuyanlar

FastEaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hobi olarak yaptığım resimlerdir 7-8 yıl önceden kalma çalışmalarım da var içlerinde sizlerle de paylaşmak istedim :)

rJG3L1.jpg

Eyjg88.jpg

qJzjLZ.jpg

g9Q27N.jpg

o6JjQQ.jpg

XEZ0YO.jpg

AyjLgX.jpg

POjnXd.jpg

vJ3bYp.jpg

yzkE89.jpg

4GNPL0.jpg

DyjBn3.jpg

QpjaEv.jpg

V3j0yP.jpg

NOjp4P.gif

2EprZq.jpg

d79P8X.jpg

2Eprg0.jpg

EyjrXB.jpg

2EprnA.jpg

2EprYO.jpg

bLPr5Y.jpg

yzkNYN.jpg

Fast Production

Yazıcızade

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Özellikle en baştaki resimi çok beğendim. Başarılar.. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Özellikle en baştaki resimi çok beğendim. Başarılar.. :)

FastEaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bunlar sana ait değil.
Merak ediyorum acaba bunu neye göre söylüyorsun ? Cidden bir söylermisin kime ait :D Ne kadar kolay arkadaş bir insanın uğraşıp emek verdiği fotoğrafa 2 dakikasını verip araştırmadan 2 saniyede "Bunlar sana ait değil." yazması....

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
5.Fotoğraf (Kuru kafalı ada, soldan bir şey çıkmış) nedense hoşuma gitti.Geliştirirsen ve sola daha güzel bir şey editlersen güzel durur.

FastEaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5.Fotoğraf (Kuru kafalı ada, soldan bir şey çıkmış) nedense hoşuma gitti.Geliştirirsen ve sola daha güzel bir şey editlersen güzel durur.

Benimde pek hoşuma gitmemişti yaparken fakat deniz canavarı tarzında temaya uygun bir fotoğraf olarak anca bunu bulabilmiştim. Belki ileride daha iyilerini yaparım, yorum için teşekkürler :)

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Benimde pek hoşuma gitmemişti yaparken fakat deniz canavarı tarzında temaya uygun bir fotoğraf olarak anca bunu bulabilmiştim. Belki ileride daha iyilerini yaparım, yorum için teşekkürler :)
Aynen farkettim zaten onu :D Canavar mı, kara parçası mı yoksa farklı bir makine cihaz mı anlayamamıştım ilk bakışta.1 haftalığına masaüstü arkaplanı olarak ayarladım kasvetli değişik bir ortam oldu.

MD_Optional

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merak ediyorum acaba bunu neye göre söylüyorsun ? Cidden bir söylermisin kime ait :D Ne kadar kolay arkadaş bir insanın uğraşıp emek verdiği fotoğrafa 2 dakikasını verip araştırmadan 2 saniyede "Bunlar sana ait değil." yazması....
Çünkü bunu başka biri yaptı biri paylaşmıştı. (Başka bir forumda)

FastEaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çünkü bunu başka biri yaptı biri paylaşmıştı. (Başka bir forumda)

Başka forumdaki kişiden de kaynak istersen güzel olur ben kendi tarafımca kaynağı atıyorum. Paylaştığım fotoğrafların içinden 2 tanesinin yapım aşamasındaki halini attım yeterli olur sanırım.

Kaynağını gösterirsen paylaşımı yapan arkadaş ona göre açıklama yapar. Ama direk sana ait dersen olmaz :)
Kaynak göstermese de 2 tane fotoğraftan yapım aşamasından çektiğim fotoğrafları attım tatmin olur heralde :D

QVX25Z.jpg

Z9N30o.jpg