Philips 5000 Series 3D Smart TV ''42 Sıkıntılı cihazmı sattılar bana ?

Bu konuyu okuyanlar

SHeRİFF-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ,Teknosa dan aldıgım TV'm de youtube'a girip açtığım herhangi bir videoyu, ilk 2 sn en yüksek çözünürlükte açıyor, fakat daha sonra görüntü kalitesini en düşüğe alıyor. Youtube da video kalitesiyle ilgili herhagi bir ayar - seçenek göremedim. Birde cihazda aşırı bir ağırlık var, smart tv menüsünde - uygulamalarda - geçişlerde aşırı bir yavaşlık var. Bu arada tv açıldıktan 10 - 20 dk sonra, en alt tarafta mavi-kırmızı ince çizgiler yanıp sönüyor acaba bu neden kaynaklanır?

POMEM

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İnternet bağlantın yavaş bu sebepten dolayı smart tv youtube uygulaması çözünürlüğü senin internet hızına göre ayarlıyor

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Philips almakla baştan hata etmişsin malesef. En kötü smart özelliğe sahip cihaz diyebilirim.

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
valla philipsler aşırı ağır oluyo smart tv de bizde lg 32la660s var çift çekirdekli resmen akıyo smart tv si takılma falan yok youtubede 720p alıyorum izliyorum bu arada o çözünürlük düşürme sorunu youtubenin bazen bendede oluyo pc de 360 p video izleyemiyorum ama videoyu indirince saniyede 2mb indiriyo youtube un sorunu o

SHeRİFF-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnternetim hızım 7.40 mbps olarak çıktı speedtest ' te. Peki ben bu cihaza güncelleme felan yapıp gideremezmiyim bu sorunları 1 ayı geçiyor alalı iade etme şansım varmıdır hala ?

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İnternetim hızım 7.40 mbps olarak çıktı speedtest ' te. Peki ben bu cihaza güncelleme felan yapıp gideremezmiyim bu sorunları 1 ayı geçiyor alalı iade etme şansım varmıdır hala ?
dene biyo güncellemeyi belki hızlanır benim tvye her ay güncelleme geliyo

SHeRİFF-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki tvden güncelleme imkanımız varmıdır ? Yoksa pcden indirip usb aracılığıylamı atalım güncellemeyi ?

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Peki tvden güncelleme imkanımız varmıdır ? Yoksa pcden indirip usb aracılığıylamı atalım güncellemeyi ?
valla bizim lg de tv dende usbden de güncelleniyo sizin philips te durum nasıl bilmem ayarlar kısmından bakın bi bide varsa güncelleme kaç mb olduğunu yazın buraya

POMEM

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kumanda üstünde ki Ev logolu düğmeye bas en sola geç kurulum bölümüne gir. Oradanda en sağa geç yazılım güncelleme bölümüne ok de. İnternet ile güncelle usb ile güncelle var internetin bağlı ise internet ile güncelle bölümüne ok de gerisine karışma o yapıyor