Philips 42PFL3507H/12 Usbden Film İzlemek

Bu konuyu okuyanlar

grbz_94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biz geçtiğimiz haftalarda philips led tv aldık, normalde usb'leri okuyor, ancak ben yüksek çözünürlükte filmleri usbye atıp izlemek istiyorum, fakat usb formatından dolayı 4gb üzeri filmleri almıyor, formatını değiştiriyorum exFat yapıyorum, bu sefer de televizyon usb'yi görmüyor. Ne yapmam lazım ?

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
filmleri 2. part yapip denedinmi? bazı tv ler uzantı olarak bir kac uzantiyi desteklıyor tv nin kitapçığına baktınmi yada int den uzanti desteğine ?

grbz_94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 part yapıyorum ancak o zaman da altyazı problem oluyor, televizyonun içinde yardım kısmı var ordan araştırdım ancak uzantı desteğine dair herhangi bir şey yazmıyor. Aynı şekilde internette de yazmıyor.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
televizyon'un marka ve modeli nedir.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
USB Belleği NTFS olarak biçimlendirince görmüyor mu televizyon?

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
37PFL4007Ha.jpg

grbz_94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
verdiğim kod zaten bu ürünün değil ama burda da yazmıyor zaten.

Murat250; zaten ben mac kullanıyorum ntfs yok, exfat var onu da televizyon okumuyor.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
verdiğim kod zaten bu ürünün değil ama burda da yazmıyor zaten.

Murat250; zaten ben mac kullanıyorum ntfs yok, exfat var onu da televizyon okumuyor.

Git o zaman windowslu bir pc de ntfs olarak biçimlendir. Televizyon ntfs olunca görür büyük ihtimal.

grbz_94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama ntfs olan usbye macbooklarda yazamam, benim de filmlerim macde olduğundan bi işime yaramaz :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
görür de açarmı o sorun bluray destekliyor sanırım?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bilgisayar sahiplerinin usbden film izleme sevdasına anlam veremiyorum. Al bir hdmi kablo bak keyfine.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
TV, m2ts uzantılı video dosyalarını destekliyorsa USB üzerinden direk olarak izleyebilirsin. Bazı filmler mkv uzantısına dönüştürülüp yayınlanıyor internetten. TV, mkv uzantılı dosyaları destekliyorsa USB yoluyla izleyebilirsin. Bu formatları desteklemiyorsa Blu-ray Player yerine Media oynatıcı alabilirsin.(bir arkadaş böyle birşey söyledi)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
ama ntfs olan usbye macbooklarda yazamam, benim de filmlerim macde olduğundan bi işime yaramaz :)

Paragon NTFS gibi programlarla ntfs sistemini kullanabilirmişsin. Dene istersen. Mac sistemim yok deneyemedim bu yüzden. :)

grbz_94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
macbookda o kadar kolay değil :) yoksa on kere almıştım şimdiye hdmi :))

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Eğer televizyon filmin formatını destekliyorsa codek problemi olabilirmi? yada şöle birşey denedinmi pc den acip hdmi çıkışı ile tv ye verip izlemek?

grbz_94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Korpe; desteğin için teşekkür ederim ben daha çok yazılımsal olarak halletmek istemiştim :)
re13el; dediğini yapıcam umarım olur çok teşekkür ederim, yalnız tvler genel olarak ntfsyi destekliyorlar değil mi ?

macbook için ayrı aparat filan almam gerekiyor, o da çok pahalı o yüzden hdmi yi deniyemedim yoksa hiç uğşarmazdım usb ile..

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Korpe; desteğin için teşekkür ederim ben daha çok yazılımsal olarak halletmek istemiştim :)
re13el; dediğini yapıcam umarım olur çok teşekkür ederim, yalnız tvler genel olarak ntfsyi destekliyorlar değil mi ?
Evet bende de Samsung TV var. Şimdiye kadar ntfs usb belleğe attığım her filmi açtı.
Sana gereken program mac sistemi üzerinde ntfs ile işlem yapabilmeni sağlamalı. :)

grbz_94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam o zaman, hemen ntfs'ye çevirip deniycem, teşekkür ederim tekrar :)

Son mesajlar