Peugeot Partner Tepee

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Arkadaşlar 3 aylık ötv indirimiyle galeriler çok yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

Ben W caddy modeliyle ilgileniyordum ancak fiyatı çok pahalı kendi sınıfına göre.Partnerin Tepee modeli ise 90hp 29bin opsiyonlarla birlikte 30 bin tl den satılıyor.

Kendi aracımı takasa sayıp (ortalama 13bin) almak istiyorum.Ama tepee pişman eder mi beni?

Renault megane sedan da aklımdaydı ama galeri takas işine girmediğini söyledi bu aralar.

Ne dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var.

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Fransız arabalarına soğuk bakıyorum Peugeot da çok sıcak bakmadığım bir marka. 206 ve 307 serilerindeki kronik sorunlar malum.
Renault da bir Fransız markası olmasına karşın ülkemizde üretilen Megane son derece başarılı bir araç bana göre.
WW Caddy ise Alman kalitesini başarıyla temsil eden bir model.
Geniş bir ailen varsa WW Caddy benim tercihim olurdu ancak bunun dışında dizel motorlu bir Megane da göz ardı edilmemeli.

HKAYAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tepee güzel ama fiorinoya da bak bir derim.Emotionu yani en üst versiyonunu 25.bin tl ye veriyorum.Yakıt ekonomisine bakılırsa 45 lt yakıt ile 1000 km ye varan yakıt tasarrufu sağlamasının yanında tamamen yerli bir mühendislik harikası.12.500 adetlik 1 yıllık satış rakamı da bunu destekliyor sanırım.Daha çok şey yazar fiorino yu sana satardım ama malum ötv muhabbetine çok yoğunum kardeşim.İnşallah hayırlısı olur senin için.

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
W Caddy iyi fikir bence bu gün ikinci el fiyatlarına baktım neredeyse birini el fiyatlarıyla aynı.

DorukC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Caddy lerde debriyaj balata sorunu vardir, 10000 km de bitiveriyor. Arastirmalar bu yonde. google a "caddy debriyaj" yazdiginizda sonuclari goreceksiniz.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Tepee güzel ama fiorinoya da bak bir derim.Emotionu yani en üst versiyonunu 25.bin tl ye veriyorum.Yakıt ekonomisine bakılırsa 45 lt yakıt ile 1000 km ye varan yakıt tasarrufu sağlamasının yanında tamamen yerli bir mühendislik harikası.12.500 adetlik 1 yıllık satış rakamı da bunu destekliyor sanırım.Daha çok şey yazar fiorino yu sana satardım ama malum ötv muhabbetine çok yoğunum kardeşim.İnşallah hayırlısı olur senin için.

Fiorino combi fiyat olarak çok makul.Yalnız araçla ilgili şöyle güzel bir tanıtım videosu bulamadım.iç mekanı göremedim tam olarak.

düzenleme:http://www.youtube.com/watch?v=_LGXIgmVyKA&feature=related

onu da buldum