Peugeot 206 çok mu kötü yaa??

Bu konuyu okuyanlar

mnalilarry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peugeot ile biraz hızlanınca (şehir içinde yapabileceğin hız) dışarıdan gelen rahatsız edici ses yol tutucu savrulma fln giderek kötü oluyormuş bi yaşamışlığım yok ama bende araştırdım ve opel corsada karar kıldım

gokkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peugeot yaygın bir bayi ağına sahip.Bu bir artı.

hoca oğlunu eşeğe bindirir bir köyden geçer.^^aa çocuga bak yaşlı babasını yürütüyor kendisi eşeğe biniyor''derler

Hoca çocugu indirir kendisi biner başka köyden gecerken de''aa utanmaz adam ufacık çocugu yürütüyor da kendisi eşeğe biniyor'' derler.

Hoca oğlunu da eşeğe bindirir beraberce giderler geçtikleri köydekiler''aa utanmaz insanlar eşeğe 2 kişi binmişler eşeğin de bir canı var yazık'' derler

Hoca oğlum gel biz yürüyelim eşek yüksüz gitsin der geçtikleri köydeki insanlar''aaa salaklara bak eşek dururken yürüyolar binsenize eşeğe''derler

Hoca en sonunda eşeği sırtına alır yoluna devam eder...

Kararını ver ve al.Domates almıyosun araba alıyosun ve istediğin arabayı al.Kimseyi memun edemezsin.Keyfine bak dostum.

Süper özetlemişsin +5

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya asrkadaşlar kullannalardan da iyi şeyler duymadım. valla bu gidişle ya renault clio (yeni kasa) yada fiat punto alıcam galiba o arabalar nasıldır acaba:S ??

Orhun67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence alma gerçekten çok sorunlu bi araç kuzenımde 150 hp'lik gti var. sorunu bitmiyor benı bıle cıldırttı . 2 el pıyasasıda cok dusuk 18000 tl ye aldı 14000'e kadar dustu suanda satılmıyor lanett. Benım abımde Şahin var taş gibi valla tamponu 10 kere deıstırmısımdır .30 tl bı tamponu hemıde yerliii:D:D:D

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
http://www.youtube.com/watch?v=ae3YwHcBLec

http://www.euroncap.com/tests/peugeot_206_2000/72.aspx

100px.gif

Sürücü Önden Darbe

100px.gif

Yolcu Önden

100px.gif

Sürücü Yandan

legend-adultoccupant.gif

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet burdan ne çıkıo iyi bi araç mı yani? bu arada aracı kullananlar çok memnun ama kullanmayanlar büssürü şey söliolar kötü :S:S ?

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Sen en iyisi git şahin al...
polo ile 206 bir mi arkadaşlar yapmayın...poloya da bindim ben resmen kütük gibi..ön konsol oyuncak gibi, hiç sportif yanı yok...modifiye'nin m si bile yapılmaz ona, yakışmaz yani çirkin araba...
Arkadaşım eğer genç işi olsun, ufak modifiyede yaparım dersen 206 al derim, yok bana yakıtı az olsun, parçası ucuz olsun dersen git tüplü toros veya şahin al tepe tepe bin.

yesilbeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dünyanın en berbat motoruna sahip bir araçtır 206 207 308 307 406 407 106 107 vs bunlar hep biribirinin kopyasıdır neredeyse servise gittimi 400 500 ytl yi gözden çıkar
dışarda bakımı başına iş açabilir oyüzden uzak durulması gereken bir marka, yalan yok motorları köpek gibi çeker cepte paran çoksa al ama kullandığın süre içinde bir arabadan daha fazla para harcama şansın var öyle 206 lar gördümki arızalarının onarımı neredeyse imkansız tamamen elektronik araçlar botor bölümünden alacağı bir darbede araç tamamen mefta olur türkiyede yapa bilecek usta servis çok az

x-sabo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim senin yerinde olsam alırım.Niye diye sorarsan, o araba senin hayalindeki arabaymış.%99 kendi bildiğini %1 söylenenleri işle...Hayat senin hıı ayrıca pejoyu aldın mı artık bir tur atarız ;)

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen en iyisi git şahin al...
polo ile 206 bir mi arkadaşlar yapmayın...poloya da bindim ben resmen kütük gibi..ön konsol oyuncak gibi, hiç sportif yanı yok...modifiye'nin m si bile yapılmaz ona, yakışmaz yani çirkin araba...
Arkadaşım eğer genç işi olsun, ufak modifiyede yaparım dersen 206 al derim, yok bana yakıtı az olsun, parçası ucuz olsun dersen git tüplü toros veya şahin al tepe tepe bin.

pejo 206, polodan daha ii diosun yani??

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim senin yerinde olsam alırım.Niye diye sorarsan, o araba senin hayalindeki arabaymış.%99 kendi bildiğini %1 söylenenleri işle...Hayat senin hıı ayrıca pejoyu aldın mı artık bir tur atarız ;)

ayıp ettin kardeşim atarız tabi yeterki karar verip şu arabayı aliim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bencede 206 al ben aldım gecen hafta daha önceki arabam golf 1,8 highline dı tamirden çıkmıyordu araba ve yedek parça ve tamirci işliği felan öyle anlattıkkları kadar ucuz değil wolkswagen sonuçta servise girdimi bütün paranı verirsin iki marka arasında sıralama yapacak olursak tamir ve yedek parça pahalılığı ve işçiliği olarak pejo biraz daha ucuza çıkar sana yakıt olarakta pejo daha az yakıyor ama vw nin yol tutuş kazada sağlamlık gibi artıları var bunu göz önünde bulundurman yeterli olacaktır benm tavsiyem 206 ancak 1,4 motor alman avantajına olacaktır

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
kardeş alsında 3 sene olmuş vazgeçmiştir belki, sayın okur :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım 1998 model Peugeot 206 aldı alalı 2 sene oldu 2 senedir kullanıyor herhangi bir arıza vermediğini söyledi tek gideri vergisi ve yakıt

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
ben o arabaya çok bindim bence iç hacmi çok düşük oyuncak araba gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 206 sedan alcaktım ama bu yazıları okuyunca hiç hevesim kalmadı beee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok boş konuşan lar var aranız dapejoyu alacak tadına bakacak amaacı ama tatlı tatına alan bakacak sizede yorumu kalacak bende 6 ay önce 316 i mwv vardı 2 ay önce golf 4 vardı şimdide pejo 206 GTİ VAR 2001 MODEL HEP DOLUSUNA BİNDİM HEM DE BENZİNLİSİNE BİNDİM ARACLAR SİZE SAHİP DEGİL SİZ ARACA SAHİP OLACAK SINIZ SAYGILAR

S

SDN Okuru

SDN Okuru
206 gibi araba mı var bos konuşmayın 5 senedir gt var maşallah yolda bırakmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
206 tam bı aile ve genç arabası bende 2000 bn model Peugeot 1.6 xt var .aile arabası cunku tam bi yakıt cimrisi, kokluyor nerdeyse.... genç arabası cunku modıfıye cook yakısıyo ve cok seri sınıfına gore tabii . o paralara ala bılcenız en kalıtelı ve en sekıl arac gıdıp şahın dogan alcanıza pejo bence dahı ii bi secın soledıklerı gıbı de cook masrafı yok aksıne ben bayada memnunum su hayat pahalılıgında parça fıyatları fılanda normal sayılır avrupa arabaya gore tabı tofat sınıfıy la kıyaslamıyorum tofas parcası bakkallarda bıle satılmaya baslıycak nerdeyse her gun bı parca kırdıgı ve ucuz oldugu ıcın... ortalamaya vurursanızda sahın doganlar haftada bı sanayıye gıder pejon varsa 4 ay da bı oda sıkıntı olursa gıdersın sanayıye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar cok boş konuşan arkadaşlar var 206 bence mükemmel bır modıfıye aracı performansıda tatmın edıcı dıyen boşuna dememış otoban faresı dıye arkasından baktıran bır makına bence masrafsız bır araç (temızı olmak sartı ıle) düşünen arkadaşlara tavsıye ederım 2 senedır bınıyorum cok memnunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya gerçeten bnde bilmyorum ama bnde bu arabayı almayı düşündüğüm için okudum ve çok kararsızım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende almayı düşünüyorum ama otomatik 1.4 feline temiz modelini düşünüyorum, doğru mu yapıyorum acaba ? yardımlarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 206 triptonik var ve gayet memnunun hem uygun diğer araçlara göre hemde seri ben tavsiye ederim yol tutuşuna gelince ben problem çekmedim camlar açık hız yapmayacaksın, camlar kapalıyken gayet yolu tutuyor. sadece direksiyonu sert hidrolik olmasına rağmen. babamda da 2012 focus var tabiki kıyaslanamaz. ama klimalı, abs li, hidrolik (biraaz sertte olsa), airbag li bir araç ve fiyatıda uygun motoruda iyi bir araç bence tavsiye ederim.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
16000 liraya honda bakabilirsin 5500 den sonra hayat durur vtec başlar ......... :)

Damla142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Peugeot 206 almayı düşünüyordum şimdi kararsızım. Benim için arabanın içi çok önemli 1. si ferah 2. si geniş olmalı şimdiden aksesuar bakmaya başladım. Sitelerde gezerken gözüme http://www.hediyefabrikasi.com/hediye/araba-koltuk-arkasi-askilik-57611.html?partner=1129 bu ürün takıldı. İlginç olması hoşuma gitti açıkçası daha önce hiç görmemiştim. Spor araba almayı düşünüyorum ama hala ne alacağıma karar vermedim kafamda soru işaretleri var..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Son mesajlar