peşin fiyatına kredili cep telefonu satışları

Bu konuyu okuyanlar

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
denemiş olanlar varmı sonradan faiz filan çıkıyormu

Bu kampanya genelde teknosada ing bank , mediamarkt da denizbank ve vatanda fibabanka olarak ortaya çıkmakta.Şu an mediamarkt ve vatanda bu kampanya var.Sizce hangisi

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Piyasaya göre pahalı satıyorlar zaten faizi de almayı versinler. İş yerimde bir arkadaş almış faiz yok dedi... Ellerindeki stokları eritmek için yapılan şeyler zaten... Canlı dönmüyor. Her şey kredi ile alınıp satılmaya başladı iyice... Bankalar elimizde ne var yok alıp onu sonra tekrar bize kredi olarak veriyor faizi ile tabi...

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Piyasaya göre pahalı satıyorlar zaten faizi de almayı versinler. İş yerimde bir arkadaş almış faiz yok dedi... Ellerindeki stokları eritmek için yapılan şeyler zaten... Canlı dönmüyor. Her şey kredi ile alınıp satılmaya başladı iyice... Bankalar elimizde ne var yok alıp onu sonra tekrar bize kredi olarak veriyor faizi ile tabi...
tabiki peşin ödeme yapılacaksa pahalılar ama kredi çekilecekse şu an uygun

en ucuz iphone x telefonu buldum 5310 tl gidip en düşük faizli bankadan 10 taksit 5310 tl çekerseniz toplamda geri ödeme 5828 tl oluyor ama bu 2 mağazadan alınırsa 5799 tl

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
tabiki peşin ödeme yapılacaksa pahalılar ama kredi çekilecekse şu an uygun

en ucuz iphone x telefonu buldum 5310 tl gidip en düşük faizli bankadan 10 taksit 5310 tl çekerseniz toplamda geri ödeme 5828 tl oluyor ama bu 2 mağazadan alınırsa 5799 tl

Tebrikler 29 TL kardasınız.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
ama 5310 tl olan yerin güvenilirliği tartışılır

Hocam o paralara telefon alınmaz, yazıktır günahtır zaten... Hayatımda gerçekten pişman olduğum hatalarımdan birisi şu anda kullandığım telefonumu iphone 6 almak oldu... Hiç niyetim yokken girdiğim mağazadan 3600 TL telefon aldım çıktım. Aldığım bir şey beni mutlu etmek yerine düşündürüyorsa bence orada bir sorun vardır. Tercih sizin tabi şimdiden hayırlı olsun.