Pes 2010 Demo - Download Linkleri (Rapidshare, Megaupload, Hotfile)

Bu konuyu okuyanlar

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
muhaha konuştunuz o kadar fifa irenç pes 4ever falan alın size pes bu ne ya :D:D kloptum kesinlikle fifa daha etkileyici

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
bence güzel yapmışlar
grafik olarak mükemmel
söylediğin hatayı wide kamerasında almadım
oyun kontrolü zorlaşmış(moda mıdır nedir shiftinki de zor:D)
BeOS u sıfırladım düzeldi kamerada bir futbol oyununda bu olmaması lazım basıyorsun 1 saniye sonra uyguluyor.Bu nedenler PES i bırakmış bulunuyorum.Artık FIFA dayım.Allah bin belanızı versin ne de olsa adamlar Japon Çini örnek alıp FIFA'nın PS3 versiyounu kopyalamaya çalışmışlar ama yine de becerememişler.

y.karahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar rapidden indirdiklerim in rar lı dosyalarını açmaya şifre istiyo şifre nedir acilll lütfen

kavrak

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
biris allah rızasi için şu kotalı kllanıcıya yardım etsin. adresimi vereyim de kargoyla gönderin bana yav. ne olur ya sevaptır:(

byseqkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
PES 2010 DEMO
pes_2010_konami_1250573192.jpg

Konami’den bayram hediyesi! Uzun zamandır beklenen Pro Evolution Soccer 2010’un demosu yayınlandı. Peki neler değişmiş? İlk izlenimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz...

Ne garip değil mi, futbolun en popüler ve gelişmiş olarak oynandığı kıta Avrupa olmasına karşın, FIFA serisini Kanadalılar, PES serisini de Japonlar hazırlıyor. Avrupalılar olarak iyi oynadığımız bu sporu, piksellere dökemiyoruz. Neyse ki, farklı kıtalarda bizler için bunu çok iyi yapan ekipler var. Geçtiğimiz günlerde EA'nin FIFA 10'un demosunu yayınlamasıyla beraber, gözler Uzak Doğu'ya, Konami'ye çevrilmişti.

Japonlar, fan'ların sesini duymuş olacaklar ki, Pro Evolution Soccer 2010'un (PES) demosunu geçtiğimiz günlerde yayınladılar. Ben de, araya Need for Speed'i sıkıştırıp, incelemesini tamamladıktan sonra demonun başına geçtim. Yanıma da, PES'deki en büyük rakibim, Emre Demiray kuruldu.

----------GÜVENLİK------------
Dosya Türü / File Extension: RAR
Dosya Boyutu / File Size /:850 MB
Dosya Şifresi / File Pass / : Yok
Antivirüs Tarama / Antivirüs Dedect: Avast Home,Norton 2010,Avira

http://rapidshare.com/files/282132601/PES2010_PC_DEMO_Setup_senarium.part5.rar

Ramintwes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En gerçekçi Futbol oyunu olarak söylenilen PES 2010 Demosu. Sadece dostluk maçı modunun aktif olacağı demoda kulüp takımı olarak Liverpool ve Barcelona yer alırken ülke takımları olarakta İspanya, İtalya, Fransa ve Almanya yer alıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
En düşük Sistem Gereksinimleri (Minimum)
İşletim sistemi: Windows XP SP3 - Windows Vista SP1 - Windows 7
İşlemci: Intel Pentium IV 2.4GHz yada denk bir işlemci
RAM: 1GB
Gerekli Boş Alan: 8GB
Ekran kartı: DirectX 9.0c ve Shader 2.0 destekli 128 MB ekran kartı. (NVIDIA GeForce FX yada AMD/ATI Radeon 9700 video kart)

En Güzel ve Kalite Oynamak için Tavsiye edilen Sistem Gereksinimleri (High):
İşletim sistemi: Windows XP SP3 - Windows Vista SP1 - Windows 7
İşlemci: Intel Core2 Duo 2.0GHz yada dengi bir işlemi
RAM: 2GB
Gerekli Boş alan: 8GB
Ekran kartı: DirectX 9.0c ve Shader 3.0 destekli 256 MB video kartı.(NVIDIA GeForce 7900 yada AMD/ATI Radeon HD2400 yada daha iyisi)
Önemli Notlar: En iyi kalitede oynamak için Ekran kartınızınShader Model 3.0 ve 256 MB Olması yeterlidir. En yüksek Kalitede ATI RADEON X1650 ile denenmiştir.

pes2010.jpg

byseqkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pro Evolution Soccer(PES) 2010 DEMO Katılımsız
23ljfbn.jpg

Konami’den bayram hediyesi! Uzun zamandır beklenen Pro Evolution Soccer 2010’un demosu yayınlandı. Peki neler değişmiş? İlk izlenimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz...

Ne garip değil mi, futbolun en popüler ve gelişmiş olarak oynandığı kıta Avrupa olmasına karşın, FIFA serisini Kanadalılar, PES serisini de Japonlar hazırlıyor. Avrupalılar olarak iyi oynadığımız bu sporu, piksellere dökemiyoruz. Neyse ki, farklı kıtalarda bizler için bunu çok iyi yapan ekipler var. Geçtiğimiz günlerde EA'nin FIFA 10'un demosunu yayınlamasıyla beraber, gözler Uzak Doğu'ya, Konami'ye çevrilmişti.

Japonlar, fan'ların sesini duymuş olacaklar ki, Pro Evolution Soccer 2010'un (PES) demosunu geçtiğimiz günlerde yayınladılar. Ben de, araya Need for Speed'i sıkıştırıp, incelemesini tamamladıktan sonra demonun başına geçtim. Yanıma da, PES'deki en büyük rakibim, Emre Demiray kuruldu.

----------GÜVENLİK------------
Dosya Türü / File Extension: RAR
Dosya Boyutu / File Size /:850 MB + 850 MB
Dosya Şifresi / File Pass / : Yok
Antivirüs Tarama / Antivirüs Dedect: Avast Home,Norton 2010,Avira

http://rapidshare.com/files/282132601/PES2010_PC_DEMO_Setup_senarium.part5.rar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar ilk sayfada linkler mevcut tekrar link eklemeye gerek yok