pcye oyun kolu alıp kullansam hile olurmu

Bu konuyu okuyanlar

TheZoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben pc için oyun kolu almayı düşünüyorum bunu online oyunlarda kullanırsam hak yemiş olurmuyum

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Alakası yok. Oyun kolu oyun kontrolü için ayrı bir seçenek hile değil.

TheZoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alakası yok. Oyun kolu oyun kontrolü için ayrı bir seçenek hile değil.
şey diye düşünmüştüm belki oyun koluyla oynamak daha kolaysa hile olabilir diye düşünmüştüm sölediğin için teşekkürler kullanırsam vicdanım sızlamayacak

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
şey diye düşünmüştüm belki oyun koluyla oynamak daha kolaysa hile olabilir diye düşünmüştüm sölediğin için teşekkürler kullanırsam vicdanım sızlamayacak
Kimine göre kolay kimine göre zor. Siz oyunun düzenini bozacak herhangi bir girişimde bulunmuyorsunuz sadece oynayış kontrolünüz farklı. İsteyen kol ile isteyen mouse klavye veya başka kontroller ile oynar. İçiniz rahat olsun

TheZoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kimine göre kolay kimine göre zor. Siz oyunun düzenini bozacak herhangi bir girişimde bulunmuyorsunuz sadece oynayış kontrolünüz farklı. İsteyen kol ile isteyen mouse klavye veya başka kontroller ile oynar. İçiniz rahat olsun
yardımın için teşekkürler

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Sonuçta klavye mause gibi oda bir kontrolcü çok fazla üstünlük sağlamaz herkesin oynama stili farklı ne olur futbol oyunlarında bir rahatlık olur fps oyunlarında mause karşı üstünlük olmaz..