Pc ye win10 da gelişmiş format attım yani ikinci seçenekte olan

Bu konuyu okuyanlar

efegv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ve sonucunda system32/config hatası çıktı hiçbişey yapılmıyor bilgisayarda sadece geri dönüşüm kutusu var oda jeton falan diyor açılmıyor nolur yardım edin sadece pc ye win10 gelişmiş format seçeceğini yaptım

efegv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format attım ve geri dönüşüm kutusu kaldı sadece hiç bir şey çalışmıyor d ve c yok pc sadece açılıyor bu kadar system32/config/systemprofile/desktop bulunamadı hatası veriyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Masaüstündeki simgeler için diyorsan onları masaüstüne sağ tıklayıp kişiselleştir/temalar kısmından bulabilirsin.

efegv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok hayır hocam hiç bir fonksiyon çalışmıyor hiç bir driver kurulu değil bir cd si var pc nin onu taktım ama hiçbirşeyi açmıyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yok hayır hocam hiç bir fonksiyon çalışmıyor hiç bir driver kurulu değil bir cd si var pc nin onu taktım ama hiçbirşeyi açmıyor
Windows Update ile sürücüleri güncellemeyi denedin mi? Onun haricinde format esnasından bir hata da meydana gelmiş olabilir.

efegv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows Update ile sürücüleri güncellemeyi denedin mi? Onun haricinde format esnasından bir hata da meydana gelmiş olabilir.
c ve d yok bilgisayarım da yok pc bom boş anlıcağın hiç bir fırsat vermiyor düzeltmek için masaüstü bulunamadı gibi garip bir hata veriyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hata bu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 47304

Son düzenleme:

ryemn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
en baştan temiz bir windows ile format atmayı deneyebilirsiniz

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Art arda bırakılan mesajlar otomatikman birleştirildiği için hataya ilişkin resmi göremiyoruz!
Ne şekilde format attınız bilmiyorum ama formatta kullandığın imaj dosyasının orijinal olmasına dikkat edin, her ihtimale karşı hatırlamış olayım. Tekrar temiz kurulum yapmayı deneyiniz.